Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.


Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 32

Thread: Sport la TV

  1. #1
    Member Mentor
    RDI - Board Default Avatar

    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    560
    Posts Thanks / Likes

    Default Sport la TV

    Stiti daca FIORENTINA-AJAX, de la PROTV, va fi HD?

  2. #2
    Junior Member Teacher
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    on line
    Posts
    162
    Posts Thanks / Likes

    Default

    Quote Originally Posted by micu_vali View Post
    Stiti daca FIORENTINA-AJAX, de la PROTV, va fi HD?
    Este in direct acum si pe Orange **** HD

  3. #3
    Silver Member Expert
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Oradea
    Posts
    2,539
    Posts Thanks / Likes

    Default Week-end sportiv la posturile româneşti

    VINERI

    19.00 Baschet DIRECT
    Sport Klub Euroliga, semifinale

    19.30 Tenis DIRECT
    Eurosport Turneul WTA de la Stuttgart

    20.45 Fotbal DIRECT
    GSP TV Liga I, Steaua – Oţelul Galaţi

    21.00 Fotbal DIRECT
    Sport Klub Meci din Bundesliga

    21.15 Hochei DIRECT
    Sport 1 Campionatul Mondial

    21.15 Snooker DIRECT
    Eurosport CM Sheffield

    SÂMBĂTĂ

    10.00 Tenis de masă DIRECT
    Eurosport CM Japonia

    11.00 Rugby DIRECT
    TVR 2 Meci din divizia naţională

    11.00 Fotbal DIRECT
    Sport.ro Liga a II-a Astra Sport Bets:
    FCM Târgu Mures - U Cluj

    12.00 Snooker DIRECT
    Eurosport CM Sheffield

    13.00 Fotbal DIRECT
    Sport.ro Liga a II-a Astra Sport Bets

    15.00 Tenis DIRECT
    Sport.ro Master Series Roma

    15.00 Tenis DIRECT
    Eurosport Turneul WTA de la Stuttgart

    16.00 Fotbal DIRECT
    GSP TV Gaz Metan Mediaş – Rapid

    16.30 Fotbal DIRECT
    Sport Klub Meci din Bundesliga

    17.00 Hochei DIRECT
    Sport 1 Campionatul Mondial

    18.30 Fotbal DIRECT
    GSP TV Liga I, FC Timişoara – Farul Constanţa

    19.30 Tenis DIRECT
    Eurosport Turneul WTA de la Stuttgart

    21.00 Fotbal DIRECT
    Antena 1 Liga I, Dinamo – CFR Cluj

    21.15 Snooker DIRECT
    Eurosport CM Sheffield


    DUMINICĂ


    04.00 Boxbuster DIRECT
    Sport.ro Ricky Hatton – Manny Pacquiao

    10.30 Tenis de masă DIRECT
    Eurosport CM Japonia

    13.00 Fotbal DIRECT
    Sport.ro Meci din Liga a II-a Astra Sport Bets

    13.15 Hochei DIRECT
    Sport 1 Campionatul Mondial

    15.30 Fotbal DIRECT
    Eurosport 2 Meci din Premier League

    15.45 Tenis DIRECT
    Sport.ro Master Series Roma

    17.00 Baschet masculin DIRECT
    Telesport Meci din play-off

    17.00 Fotbal DIRECT
    GSP TV Liga I, FC Argeş – Vaslui

    17.30 Fotbal DIRECT
    Sport Klub Meci din Bundesliga

    18.00 Snooker DIRECT
    Eurosport CM Sheffield, finala

    19.00 Fotbal DIRECT
    Telesport Meci din Moldova,
    FC Sheriff – FC Tiligul

    20.30 Fotbal DIRECT
    GSP TV Liga I, Pandurii – U. Craiova

    21.00 Hochei DIRECT
    Sport 1 Meci de la Campionatul Mondial

    22.00 Snooker DIRECT
    Eurosport CM Sheffield, finala

    LUNI

    10.30 Tenis de masă DIRECT
    Eurosport CM Japonia

    21.00 Fotbal DIRECT
    Sport Klub Meci din 2. Bundesliga

    22.00 Snooker DIRECT
    Eurosport CM Sheffield, finala

    22.00 Fotbal DIRECT
    Eurosport 2 Premier League, Aston Villa - Hull City
    Last edited by *Victor*; 1st May 2009 at 20:02.


  4. #4
    Silver Member Expert
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Oradea
    Posts
    2,539
    Posts Thanks / Likes

    Default

    Sâmbătă

    11.00 Rugby DIRECT
    TVR 2 Divizia naţională, Steaua - Baia Mare

    12.45 Tenis masculin DIRECT
    Telesport ATP World Cup

    13.00 Tenis DIRECT
    Eurosport Turneul WTA Varşovia

    13.00 Fotbal DIRECT
    Eurosport 2 J-League: Jef United
    Chiba - Yokohama F Marinos

    14.55 Formula 1 DIRECT
    TVR 1 Calificări Marele Premiu Monaco

    16.00 Ciclism DIRECT
    Eurosport Turul Italiei

    16.30 Fotbal DIRECT
    Sport Klub Bundesliga, 3 meciuri,

    19.00 Baschet masculin DIRECT
    Telesport CN, Finala

    19.00 Rugby DIRECT
    Sport 1 Heineken Cup, finala

    19.00 Fotbal DIRECT
    GSP TV Liga I,
    Gaz Metan - Gloria Bistriţa

    21.00 Polo DIRECT
    Eurosport 2 Euroliga, finala

    21.00 Fotbal DIRECT
    GSP TV Liga I, Rapid - U. Craiova

    Duminică

    05.00 Sporturi de contact DIRECT
    Telesport UFC

    12.00 Tenis DIRECT
    Eurosport Roland Garros

    13.00 Fotbal DIRECT
    Sport.ro Liga a II-a Astra Sport Bets, FC
    Târgu Mureş - Unirea Alba Iulia

    14.55 Formula 1 DIRECT
    TVR 1 Marele Premiu Monaco

    17.00 Fotbal DIRECT
    GSP TV Liga I, FC Argeş - CFR Cluj

    17.00 Ciclism DIRECT
    Eurosport Turul Italiei

    18.00 Handbal masculin DIRECT
    Sport.ro Challenge Cup, finala, tur:
    UCM Reşiţa - U. Suceava

    18.00 Fotbal DIRECT
    Eurosport 2 Premier League,
    Hull City - Manchester United

    18.30 Tenis DIRECT
    Eurosport Roland Garros

    19.45 Handbal masculin DIRECT
    Sport.ro Liga Campionilor, finala, tur:
    THW Kiel - Ciudad Real

    20.00 Indycar DIRECT
    Sport Klub Indianapolis

    20.30 Fotbal DIRECT
    GSP TV Liga I, Unirea Urziceni - Dinamo

    22.00 Fotbal DIRECT
    Sport 1 Meci din Ligue I

    Luni

    12.00 Tenis DIRECT
    Eurosport Roland Garros

    16.30 Ciclism DIRECT
    Eurosport Turul Italiei

    20.00 Tenis DIRECT
    Eurosport Roland Garros


  5. #5
    Silver Member Expert
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Oradea
    Posts
    2,539
    Posts Thanks / Likes

    Default

    Duminică

    13.00 Superbike DIRECT
    Eurosport CM, etapa de la Brno

    14.30 Ciclism DIRECT
    Eurosport Turul Franţei

    14.55 Formula 1 DIRECT
    TVR 1 Marele Premiu al Ungariei

    16.00 Tenis DIRECT
    Sport 1 ATP Hamburg

    16.30 Superbike DIRECT
    Eurosport CM, etapa de la Brno,
    manşa a doua

    18.50 Înot DIRECT
    TVR 2 CM, semifi nale şi fi nale

    19.00 Nataţie DIRECT
    Eurosport CM înot

    20.00 Baschet DIRECT
    Eurosport 2 CE U-20, fi nala

    21.00 Fotbal DIRECT
    Antena 1 Supercupa României:
    Urziceni-CFR Cluj

    22.00 Fotbal DIRECT
    Sport Klub Corinthians – Palmeiras


  6. #6
    Senior Member Expert
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    United States of Terra
    Posts
    1,091
    Posts Thanks / Likes

    Default

    Azi 26 iulie 2009, Digi Sport Ro transmite in direct cursa de Moto GP de la Donington Park, Marele Premiu al Marii Britanii incepand cu ora 17,30 de minute.
    http://www.youtube.com/watch?v=92QzUojy0bM / Richard Marx - Right Here Waiting. / ,,Cel care nu a escaladat un munte, nu cunoaste inaltimea..cerului !'' / Radio Jemne Melodie, Radio Country, Radio Istok Bor, Vlajna Radio, Radio Valea Moravei, Kiss Plus Radio, Radio Energy, Magic FM, Star FM. / ,,Iubirea este unicul sport care nu moare cand se stinge lumina, dimpotriva ...se intensifica!'' / ,,Daca ai sufletul mare, multi..ti-l calca in picioare... ! ''/ http://www.youtube.com/watch?v=LIgrLTZwjos / ENDLESS LOVE .. Mariah Carey & Luther Vandros / ,,Frumusetea sufletului se masoara-n calitatea faptelor nu in cantitatea ...vorbelor !'' / ,,Romania, nu e
    doar pamantul pe care pasim ci si cerul de deasupra noastra.'' / ,,Bunul Dumnezeu nu ne cere sa reusim ci vrea doar sa incercam din tot sufletul.'' Maica Tereza de Calcutta. / ,,Cand viata e blanda cu noi, nu trebuie sa ne intrebam...de ce...'' / http://www.jemnemelodie.sk/ / ,,Mergi inainte iar daca acel ceva sau cineva pe care-l cauti, nu exista inca fii convins(a) ca Bunul Dumnezeu il va crea intradins pentru a-ti rasplati indrazneala !'' / http://www.shoutcast.com/radio/Vlaska.

  7. #7
    Silver Member Expert
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Oradea
    Posts
    2,539
    Posts Thanks / Likes

    Default

    JOI

    14.00 Nataţie DIRECT
    Eurosport CM, sărituri în apă

    17.45 Polo DIRECT
    TVR 2 CM, semifinala 1

    VINERI

    14.00 Nataţie DIRECT
    Eurosport CM, sărituri în apă

    18.30 Fotbal DIRECT
    GSP TV Liga I, Internaţional
    Curtea de Argeş – Oţelul Galaţi

    18.50 Înot DIRECT
    TVR 2 CM, semifinale şi finale

    20.30 Fotbal DIRECT
    Eurosport CE U-19, Anglia – Ucraina

    20.30 Fotbal DIRECT
    DIGI Sport Rapid – Poli Iaşi

    22.00 Rugby DIRECT
    Sport Klub Superleague, St. Helens – Wigan

    SÂMBĂTĂ

    16.00 Rugby DIRECT
    Sport.ro Tri Nations,
    Africa de Sud – Noua Zeelandă

    17.00 Polo DIRECT
    TVR 2 CM, finala mică

    17.45 Fotbal DIRECT
    Eurosport CE U-19, finala

    18.30 Fotbal DIRECT
    GSP TV Liga I, Timişoara – Gloria Bistriţa

    18.50 Înot DIRECT
    TVR 2 CM, semifinale şi finale

    19.00 Speedway DIRECT
    Sport 1 Marele Premiu al Letoniei

    20.30 Fotbal DIRECT
    DIGI Sport Liga I, CFR Cluj – Unirea Urziceni

    21.00 Fotbal DIRECT
    Sport Klub Meci din Belgia

    21.30 Fotbal DIRECT
    GSP TV Liga I, U. Craiova – Dinamo

    22.00 Fotbal DIRECT
    Sport.ro Supercupa Franţei,
    Bordeaux – Guingamp

    23.30 Sporturi extreme DIRECT
    Eurosport 2 Circuitul Dew Boston

    DUMINICĂ

    00.30 Fotbal DIRECT
    Sport Klub Meci din Brazilia

    10.00 Nataţie DIRECT
    Eurosport CM înot

    13.00 Superbike DIRECT
    Eurosport CM, etapa de la Brno

    15.00 Fotbal Eredivisie DIRECT
    Sport 1 Groningen - Ajax

    16.30 Superbike DIRECT
    Eurosport CM, etapa de la Brno,
    manşa a doua

    17.30 Fotbal Eredivisie DIRECT
    Sport 1 PSV - Venlo

    18.30 Fotbal DIRECT
    Sport Klub Meci din Rusia

    19.00 Nataţie DIRECT
    Eurosport CM înot

    19.30 Fotbal DIRECT
    DIGI Sport Liga I, FC Vaslui – Gaz Metan

    20.00 Baschet DIRECT
    Eurosport 2 CE U-20, finala

    20.45 Fotbal DIRECT
    Antena 1 Liga I, Ceahlăul - Steaua

    21.30 Fotbal DIRECT
    Sport Klub Meci din Belgia

    LUNI

    02.00 Fotbal DIRECT
    Sport.ro Amical, Chelsea – Club America

    10.00 Nataţie DIRECT
    Eurosport CM înot

    17.00 Fotbal DIRECT
    Eurosport CE U-19, Franţa - Spania

    19.00 Nataţie DIRECT
    Eurosport CM înot

    19.00 Fotbal DIRECT
    Eurosport 2 CE U-19, Ucraina - Elveţia


  8. #8
    Silver Member Expert
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Oradea
    Posts
    2,539
    Posts Thanks / Likes

    Default

    Vineri

    02.00 Tenis DIRECT
    Sport.ro Master Series Montreal

    17.30 Fotbal DIRECT
    GSP TV Liga I, Curtea de Argeş – Gaz Metan Mediaş

    19.15 Sărituri cu schiurile DIRECT
    Eurosport Marele Premiu de vară
    Courchevel, DT 120

    19.30 Fotbal DIRECT
    GSP TV Liga I, Astra Ploieşti – Gloria Bistriţa

    20.00 Tenis DIRECT
    Sport.ro Master Series Montreal

    20.45 Tenis DIRECT
    Eurosport Turneul WTA Cincinnati

    21.00 Fotbal DIRECT
    DIGI Sport Liga I, Ceahlăul – Dinamo

    21.45 Fotbal DIRECT
    Sport.ro TIM Trophy,
    Inter Milano – AC Milan – Juventus

    22.30 Fotbal DIRECT
    Sport 1 Campionatul Portugaliei

    Sâmbătă

    02.00 Tenis DIRECT
    Sport.ro Master Series Montreal

    11.00 Rugby DIRECT
    TVR 2 Dinamo – U. Cluj

    11.00 Atletism DIRECT
    Eurosport Campionatul Mondial
    de la Berlin

    11.00 Fotbal DIRECT
    Sport.ro Liga a II-a Astra Sport Bets

    13.00 Fotbal DIRECT
    Eurosport 2 J-League: Nagoya
    Grampus - Kawasaki Frontale

    17.00 Fotbal DIRECT
    Sport 1 Aberdeen – Celtic

    19.00 Fotbal DIRECT
    Sport.ro Liga a II-a Astra Sport Bets

    19.00 Fotbal DIRECT
    DIGI Sport Liga I, CFR Cluj – Oţelul Galaţi

    19.00 Atletism DIRECT
    Eurosport Campionatul Mondial
    de la Berlin

    19.00 Fotbal DIRECT
    Sport Klub Anderlecht – Westerloo

    19.15 Fotbal DIRECT
    Sport 1 Championship,
    Newcastle – Reading

    21.00 Fotbal DIRECT
    Sport Klub Liga I, FC Timişoara – Rapid

    21.00 Fotbal DIRECT
    Sport Klub Rooselare – Standard Liege

    22.00 Tenis DIRECT
    Sport.ro Master Series Montreal

    22.00 Fotbal DIRECT
    Sport 1 Ligue I: Toulouse – Saint Ettiene

    Duminică

    00.30 Fotbal DIRECT
    Sport Klub Braziliero – Botafogo

    02.00 Tenis DIRECT
    Sport.ro Master Series Montreal

    11.00 Fotbal DIRECT
    Sport.ro Liga a II-a Astra Sport Bets

    11.00 Atletism DIRECT
    Eurosport Campionatul Mondial
    de la Berlin

    13.30 Fotbal DIRECT
    Sport 1 Eredivisie, PSV – Ajax

    15.00 Sărituri cu schiurile DIRECT
    Eurosport Marele Premiu de vară,
    Einsiedeln

    15.30 Fotbal DIRECT
    Sport Heracles – Feyenoord

    16.45 Ciclism DIRECT
    Eurosport Clasic Hamburg

    18.00 Fotbal DIRECT
    DIGI Sport Liga I, U. Craiova –
    Pandurii Tg. Jiu

    18.00 Fotbal DIRECT
    Sport 1 Ligue I, Nice – Rennes

    19.00 Atletism DIRECT
    Eurosport Campionatul Mondial
    de la Berlin

    19.15 Fotbal DIRECT
    DIGI Sport Liga I, FC Vaslui – FC Braşov

    20.30 Tenis DIRECT
    Sport.ro Master Series Montreal, fi nala

    20.45 Fotbal DIRECT
    Antena 1 Liga I, Steaua – Unirea Urziceni

    23.00 Fotbal DIRECT
    Sport 1 Athletic Bilbao – Barcelona

    23.10 Fotbal DIRECT
    Sport.ro Meci din Argentina

    23.15 Tenis DIRECT
    Eurosport Turneul WTA Cincinnati

    Luni

    19.00 Atletism DIRECT
    Eurosport Campionatul Mondial
    de la Berlin

    21.45 Fotbal DIRECT
    Sport.ro Trofeul Berlusconi,
    Juventus – AC Milan


  9. #9
    Banned Expert
    RDI - Board Banned Avatar

    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,247
    Posts Thanks / Likes

    Default

    Salut Victor,
    Meciul Argentina - Brasil de simbata il transmite cineva live ?

  10. #10
    Silver Member Expert
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Oradea
    Posts
    2,539
    Posts Thanks / Likes

    Default

    Dacă nu vor pierde şi drepturile astea cu 5 minute înainte de începerea meciului, va fi pe Boom Sport One. Avantajul vine din faptul că dacă vei adormi în timpul meciului vei avea ocazia să îl revezi zilnic, reluat de vreo 5 ori pe zi, până la etapa următoare de Champions League.

    Dacă nu recepţionezi Boom Sport One ai următoarele alternative:

    NTV Turkey
    Canal+ (Spain)
    Premiere Analog
    Sky Sports 1
    ViaSat Ticket 1
    ViaSat Ticket 2
    Sport TV 2
    Sport TV2
    Aljazeera Sport +5
    TV2 Sport
    Aljazeera Sport +3
    Alfa TV Cyprus
    Tv Capixaba
    SporMax (Turkey)
    Viasat Sport Baltic

    http://www.telefotbal.ro/


  11. #11
    Silver Member Expert
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Oradea
    Posts
    2,539
    Posts Thanks / Likes

    Default

    SÂMBĂTĂ

    16.00 Superbike DIRECT
    Eurosport 2 Nürburgring

    17.00 Ciclism DIRECT
    Eurosport Turul Spaniei

    18.45 Tenis DIRECT
    Eurosport US Open

    19.30 Fotbal DIRECT
    Sport Klub Meci amical, Anglia – Slovenia

    21.00 Fotbal DIRECT
    Eurosport Preliminarii CM 2010, Bahrain – Arabia Saudită

    21.00 Fotbal DIRECT
    Sport 1 Preliminarii CM 2010, Danemarca – Portugalia

    21.30 Fotbal DIRECT
    Sport.ro Preliminarii CM 2010, Austria – Faroe

    21.45 Fotbal DIRECT
    TVR 1 Preliminarii CM 2010, Franţa – România

    23.00 Tenis DIRECT
    Eurosport 2 US Open

    DUMINICĂ

    00.30 Fotbal DIRECT
    Sport Klub Meci din Brazilia

    01.15 Tenis DIRECT
    Eurosport 2 US Open

    04.00 Tenis DIRECT
    Eurosport US Open

    11.00 Fotbal DIRECT
    Sport.ro Liga a II-a,
    Dinamo II – Dunărea Giurgiu

    13.00 Fotbal DIRECT
    Sport.ro Liga a II-a,
    Dunărea Galaţi – Steaua II

    13.00 Tenis DIRECT
    TVR 2 Challenger-ul de la Braşov, finală

    15.15 Rugby DIRECT
    Sport 1 Guinness Premieship,
    Northampton Snt. - Worcester W.

    16.30 Superbike DIRECT
    Eurosport 2 Nürburgring

    17.00 Ciclism DIRECT
    Eurosport Turul Spaniei

    17.30 Rugby DIRECT
    Sport 1 Guinness Premieship, Gloucester -Bath

    18.00 Tenis DIRECT
    Eurosport 2 US Open

    18.45 Fotbal feminin DIRECT
    Eurosport CE Finlanda, semifinala I

    21.00 Tenis DIRECT
    Eurosport US Open

    LUNI

    00.15 Tenis DIRECT
    Eurosport 2 US Open

    04.00 Tenis DIRECT
    Eurosport US Open

    09.45 Snooker DIRECT
    Eurosport Masters-ul de la Shanghai

    15.00 Snooker DIRECT
    Eurosport Masters-ul de la Shanghai

    17.30 Ciclism DIRECT
    Eurosport Turul Spaniei

    19.00 Fotbal feminin DIRECT
    Eurosport CE Finlanda, semifinala II


  12. #12
    Silver Member Expert
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Oradea
    Posts
    2,539
    Posts Thanks / Likes

    Default

    Quote Originally Posted by *Victor* View Post
    Dacă nu vor pierde şi drepturile astea cu 5 minute înainte de începerea meciului, va fi pe Boom Sport One. Avantajul vine din faptul că dacă vei adormi în timpul meciului vei avea ocazia să îl revezi zilnic, reluat de vreo 5 ori pe zi, până la etapa următoare de Champions League.

    Dacă nu recepţionezi Boom Sport One ai următoarele alternative:

    NTV Turkey
    Canal+ (Spain)
    Premiere Analog
    Sky Sports 1
    ViaSat Ticket 1
    ViaSat Ticket 2
    Sport TV 2
    Sport TV2
    Aljazeera Sport +5
    TV2 Sport
    Aljazeera Sport +3
    Alfa TV Cyprus
    Tv Capixaba
    SporMax (Turkey)
    Viasat Sport Baltic

    http://www.telefotbal.ro/
    Nu au pierdut drepturile, dar furtuna din Bucureşti nu îi lasă să transmită unul dintre ultimele evenimente cu care se mai puteau lăuda. Ce rea poate fi soarta cu unii...


  13. #13
    Silver Member Expert
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Oradea
    Posts
    2,539
    Posts Thanks / Likes

    Default

    SÂMBĂTĂ

    09.30 Snooker DIRECT
    Eurosport Masters-ul de la Shanghai

    10.30 Polo DIRECT
    Sport 1 Turneu Oradea, CSM Oradea - ZF-Eger

    11.00 Rugby DIRECT
    TVR 2 Steaua - Dinamo

    12.00 Polo DIRECT
    Sport 1 Turneu Oradea, Domino Honvéd-Szolnok

    14.15 Fotbal DIRECT
    Sport 1 Motherwell – Rangers

    14.55 Formula 1 DIRECT
    TVR 1 Calificări Italia

    15.15 Fotbal DIRECT
    Sport Klub ŢSKA Moscova - Krylia Sovetov

    16.45 Baschet masculin DIRECT
    Sport 1 Turneu de calificare în Polonia

    17.30 Ciclism DIRECT
    Eurosport Turul Spaniei

    18.00 Volei pe plajă DIRECT
    Sport Klub Campionatul European

    18.15 Atletism DIRECT
    TVR 2 Finala IAAF Stuttgart

    18.45 Polo DIRECT
    Sport 1 Turneu Oradea,
    CSM Oradea – Domino Honved

    19.00 Fotbal DIRECT
    Sport Klub Saint Truiden – Anderlecht

    19.00 Ciclism DIRECT
    Eurosport Turul Spaniei

    19.30 Fotbal DIRECT
    GSP TV Meci din Liga I

    20.00 Polo DIRECT
    Sport 1 Partizan Beograd - ZF-Eger

    21.00 Fotbal DIRECT
    Sport Klub Standard – Mechelen

    22.00 Fotbal DIRECT
    Sport 1 Meci din Ligue I

    00.00 Fotbal DIRECT
    Sport Klub Meci din Argentina

    DUMINICĂ

    03.00 Tenis DIRECT
    Eurosport US Open

    04.00 Boxbuster DIRECT
    Sport.ro Julio Cesar Chavez Jr - Jason Lehoullier

    08.30 Snooker DIRECT
    Eurosport Masters-ul de la Shanghai

    10.30 Polo DIRECT
    Sport 1 Turneu Oradea, CSM Oradea – Spandau

    11.45 Polo DIRECT
    Sport 1 Turneu Oradea, Domino Honvéd - ZF-Eger

    13.00 Fotbal DIRECT
    Sport Klub Dinamo Moscova – Spartak Moscova

    14.55 Formula 1 DIRECT
    TVR 1 Marele Premiu al Italiei

    15.00 Volei pe plajă DIRECT
    Sport Klub Campionatul European

    16.00 Fotbal DIRECT
    Sport 1 Championship, Cardiff-Newcastle

    17.30 Ciclism DIRECT
    Eurosport Turul Spaniei

    17.30 Volei pe plajă DIRECT
    Sport Klub Campionatul European

    18.00 Fotbal DIRECT
    Sport 1 Meci din Ligue I

    18.15 Atletism DIRECT
    TVR 2 Finala IAAF Stuttgart

    18.30 Fotbal DIRECT
    GSP TV Meci din Liga I

    19.45 Atletism DIRECT
    Eurosport IAAF Salonic

    20.45 Fotbal DIRECT
    Antena 1 Meci din Liga I

    21.30 Fotbal DIRECT
    Sport 1 Meci din Portugalia

    21.30 Fotbal DIRECT
    Sport Klub Belgia, FC Brugge – Genk

    23.10 Fotbal DIRECT
    Sport 1 Meci din Argentina

    23.15 Fotbal american DIRECT
    Sport 1 Meci din NFL

    23.30 Tenis DIRECT
    Eurosport US Open

    LUNI

    14.00 Baseball DIRECT
    Eurosport 2 Cupa Mondială

    17.00 Ciclism DIRECT
    Eurosport Turul Spaniei


  14. #14
    Silver Member Expert
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Oradea
    Posts
    2,539
    Posts Thanks / Likes

    Default

    VINERI

    16.00 Polo DIRECT
    TVR 2 Cupa României
    Dinamo – Steaua

    16.00 Tenis DIRECT
    Telesport ATP Thailanda

    17.10 Baschet masculin DIRECT
    TVR 2 CSM Bucureşti - Gaz Metan Mediaş

    19.25 Fotbal DIRECT
    Eurosport Meci de la CM U-20

    21.30 Fotbal DIRECT
    Eurosport 2 Bundesliga
    Schalke 04 – Eintracht Frankfurt

    22.30 Fotbal DIRECT
    Eurosport Meci de la CM U-20

    SÂMBATA

    11.00 Fotbal DIRECT
    Sport.ro Liga a II-a,
    U.Cluj – CSM Râmnicu Vâlcea

    13.35 Polo DIRECT
    TVR 2 Cupa României, Steaua – CSM Friconti

    15.00 Fotbal DIRECT
    Sport Klub FCM Bacău – Petrolul Ploieşti

    15.00 Snooker DIRECT
    Eurosport Marele Premiu de la Glasgow

    16.00 Sărituri cu schiurile DIRECT
    Eurosport Marele Premiu de vară
    de la Klingenthal

    19.30 Fotbal DIRECT
    Eurosport Meci de la CM U-20

    19.45 Fotbal DIRECT
    Eurosport 2 CM U-20,
    Ungaria – Emiratele Arabe Unite

    22.00 Fotbal DIRECT
    Sport 1 Ligue I, Lens – Lyon

    22.30 Fotbal DIRECT
    Eurosport Meci de la CM U-20

    DUMINICA

    11.00 Fotbal DIRECT
    Sport.ro Liga a II-a,
    Săgeata Stejaru – Steaua II

    13.00 Fotbal DIRECT
    Sport.ro Liga a II-a, Dinamo – FC Snagov

    13.00 Fotbal DIRECT
    Sport Klub Lokomotiv Moscova – Rubin Kazan

    13.35 Polo DIRECT
    TVR 2 Cupa României,
    CSM Friconti – Dinamo

    14.30 Fotbal DIRECT
    Sport 1 Rangers – Celtic

    20.00 Fotbal DIRECT
    Antena 1 Liga I, Dinamo – Pandurii Tg.Jiu

    21.00 Snooker DIRECT
    Eurosport Marele Premiu de la Glasgow

    23.00 Fotbal american DIRECT
    Sport 1 NFL, San Francisco – Saint Louis

    LUNI

    10.00 Tenis DIRECT
    Eurosport Turneul WTA de la Beijing

    15.45 Snooker DIRECT
    Eurosport Marele Premiu de la Glasgow

    17.30 Fotbal DIRECT
    Eurosport CM U-20


  15. #15
    Silver Member Expert
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Oradea
    Posts
    2,539
    Posts Thanks / Likes

    Default

    SÂMBATA

    17.30 Fotbal DIRECT
    Eurosport CM U-20, sferturi

    17.30 Tenis DIRECT
    Sport 1 Turneu Tenisclassics
    Noah-Wilander şi Becker-Leconte

    21.00 Fotbal DIRECT
    Eurosport CM U-20, sferturi

    21.25 Fotbal DIRECT
    TVR 1 Califi cări CM 2010
    Serbia – România

    21.30 Fotbal DIRECT
    Sport.ro Califi cări CM 2010
    Austria – Lituania

    21.30 Schi acrobatic DIRECT
    Eurosport 2 CM Berlin

    DUMINICA

    07.30 Tenis DIRECT
    Sport 1 ATP 500 Beijing, fi nala

    09.30 Karting DIRECT
    Eurosport CM Macau

    11.45 Formula 3 DIRECT
    Sport Klub Cursa de la Dijon

    14.00 Tenis DIRECT
    Eurosport Turneul WTA de la Beijing

    15.00 Fotbal DIRECT
    Sport Klub Meci din Liga a II-a

    16.00 Ciclism DIRECT
    Eurosport Clasica Paris – Tours

    18.00 Snooker DIRECT
    Eurosport Grand Prix Glasgow

    18.00 Schi acrobatic DIRECT
    Eurosport 2 CM Berlin

    19.30 Tenis DIRECT
    Sport 1 Turneu Tenisclassics
    Cash şi Muster show

    23.00 Fotbal DIRECT
    Sport Klub River Plate – Independiente

    23.00 Fotbal american DIRECT
    Sport 1 Meci din NFL

    LUNI

    17.30 Cricket DIRECT
    Eurosport Liga Campionilor

    20.00 ...sal DIRECT
    Eurosport Liga I
    Concordia Chiajna – Design Bv.

    LE: totuşi, cred că meciul de fu.tsat de luni e pe Sport 1, nu pe Eurosport cum zic ăştia de la care am luat programul.
    Last edited by *Victor*; 10th October 2009 at 17:41.


 

 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to Top