Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 61

Thread: merg RSC-urile

Junior Member Friend
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Default merg RSC-urile

01 active c7 b1 47 4d 45 58 16 85 92 8f 05 73 bc c5 c4 ed puneti cheile si merg toate canalele hai faru constanta

Banned
    RDI - Board Banned Avatar

Posts Thanks / Likes

Aici nu e forum de analfabeti . La fiecare cuvant , o greseala . Penibil .

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

Question

Quote Originally Posted by asan1 View Post
    01 active c7 b1 47 4d 45 58 16 85 92 8f 05 73 bc c5 c4 ed puneti cheile si merg toate canalele hai faru cnstanta

Dupa nume pare sa fie fratele de peste Marea Neagra
    pe bune ai si postat unde nu trebuie ,deskizi thread aiurea.......rog mod.sa faca curatenie
    Unde esti tu TEPES doamne .....

om fain' Expert
    Posts Thanks / Likes

Thumbs down

Quote Originally Posted by kiwwi View Post
    Dupa nume pare sa fie fratele de peste Marea Neagra
    pe bune ai si postat unde nu trebuie ,deskizi thread aiurea.......rog mod.sa faca curatenie
    Stai linistit ca am intilnit asa niste"exemplare" si inainte de Marea Neagra,de te iei si te dai cu capul de pereti !

100% Tiran Teacher
    Posts Thanks / Likes

"fratele nostru" arab sau turc vrea sa vada pitipoancele noastre. Cu limba sta cam prost, dar ce, fufele de la TV vorbesc mai bine?
    Si poate mai e interesat si de fauna tiganeasca. Oricum nu e singurul, serialul despre tigani are succes la anumiti "compatrioti" de peste ocean. E asa de "interesat" ca a devenit sticky. Propun si ceva miros de piranda pe site ca sa fie tacimul complet.
    Mergeti inapoi daca va lipseste fauna asta. Va asteapta in aeroport la Otopeni daca nu cumva aveti "noroc" si ii gasiti in tranzit prin Europa.

Senior Member Expert

Posts Thanks / Likes

Talking

Quote Originally Posted by zuzel View Post
    "fratele nostru" arab sau turc vrea sa vada pitipoancele noastre. Cu limba sta cam prost, dar ce, fufele de la TV vorbesc mai bine?
    Si poate mai e interesat si de fauna tiganeasca. Oricum nu e singurul, serialul despre tigani are succes la anumiti "compatrioti" de peste ocean. E asa de "interesat" ca a devenit sticky. Propun si ceva miros de piranda pe site ca sa fie tacimul complet.
    Mergeti inapoi daca va lipseste fauna asta. Va asteapta in aeroport la Otopeni daca nu cumva aveti "noroc" si ii gasiti in tranzit prin Europa.
    lasa zuzel ca macar fac unii bani de pe urma tiganilor. daca ei tot fura prin europa macar sa sa si recupereze ceva de pe urma lor...

__/\__/\__/\_____________ Expert
    Posts Thanks / Likes

nu sunt cam multe topicuri dedicate GC , RSC TVR ?

Reclamant Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by zuzel View Post
    ...serialul despre tigani are succes la anumiti "compatrioti" de peste ocean. E asa de "interesat" ca a devenit sticky. Propun si ceva miros de piranda pe site ca sa fie tacimul complet.
    Astazi, din pacate, nu mai exista o "realitate romaneasca" pura. Pe romani si emisiunile TV din Romania nu le mai poti desprinde de saracie, foame, agitatii electorale, furt calificat, aliantze politica mizerabile, crime de tot soiul, manele si tigani. S-a schimbat cultura, educatia, pasiunile. Nu vad de ce un serial cu tigani n-ar exprima, totusi, o latura a vietii romanesti.
    Intr-o a doua faza, un sticky se face in raport cu dorintza publicului. Postul legat de acest serial, care post a debutat acum vreo saptamina, a intrunit deja peste cinci mii de vizionari (sint alte sticky-uri pe tot cuprinsul forumului care nu au atitea vizonari). Ca atare, despre tigani sau nu, acest serial e un obiect de larg consum. Nici mie nu-mi suride ideea ca-n loc sa se discute, stiu si eu, despre filme romanesti, se discuta despre un kitsch, dar nu ne putem opune dorintei unui public care, pina la urma, este componenta de baza a RDi.
    Cit despre mersul inapoi, nu e o problema. Fauna multilaterala exista si aici in America, unde nu una ci mai multe rase ori nationalitati conlocuitoare isi dau in stamba la tot pasul. Sa nu exageram.

100% Tiran Teacher
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by hgfdgfui View Post
    Fauna multilaterala exista si aici in America, unde nu una ci mai multe rase ori nationalitati conlocuitoare isi dau in stamba la tot pasul. Sa nu exageram.
    Fauna asta de care vorbesti nu misca in front aici asa cum misca tiganii in ROMA__nia. Asa ca nu stiu despre ce exagerari vorbesti.
    Quote Originally Posted by hgfdgfui View Post
    Intr-o a doua faza, un sticky se face in raport cu dorintza publicului
    La o a doua gindire ce naiba a mai ramas din natia romaneasca daca dorinta de a vedea un kitch despre tigani e la moda...... Popularizat la Pro_kkt_TV. Stau si ma intreb ce urmeaza pentru ROMA__nia. Un presedinte, un prim-ministru, etc, toti tigani. TRAIASCA natiunea conlocuitoare, arza-i-ai ..
    Sau pardon, natiunea conlocuitoare nu cumva am devenit noi romanii

Reclamant Expert
    Posts Thanks / Likes

Nu stiu in ce oras stai, dar in Chicago cam misca in front. Criminalitatea de anu' asta e mai ridicata decit anul trecu cu vreo 20 la suta. Ca sa nu mai zic ca populatia alba e implicata in respectivele crime in proportie de vreo 7 la suta. Restul sint gangbangeri. De multiple culori.
    Cit despre tiganii din Romania, nici nu ma grabesc sa arunc cu piatra in ei. Politicienii care conduc Romania sint romani, care tot de la ai lor fura. Legile tot pentru hotii predominant romani sint facute. Tigani sint nu mai mult de trei milioane si ceva pe tot cuprinsul tarii, dar manelisti, tilhari, jegosi si mafioti sint mult mai mult de-atit. Pe ce criteriu sa-i condamnam pe tigani: pentru seductie? Ce, ei i-au indemnat pe romani sa le calce pe urme?
    Daca citesti din Hermann Von Keyserling care ii descria pe romani in 1920, ai sa constati ca schimbari esentiale nu s-au petrecut. Mentalitatea romanilor e destructiva, si faptul ca Romania nu s-a dus de mult de ripa e pentru ca a mai existat un interval de 50 de ani de dictatura.
    Nu in serialul asta sta problema.
    Cit despre semnatura ta, parerea mea este ca gresesti (intrucitva): Romania, ca si tara, nu poate fi blamata pentru nimic. O tara este o simpla delimitare teritoriala. Poporul dinauntru, in schimb, e extrem de vinovat.

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Chiar sinteti cam duri cu Asan1. M-am uitat prin postarile lui, e clar ca e de nationalitate diferita. Omul a incercat sa faca un bine, daca va uitati la ora postarii cheilor noi, a fost primul care le-a pus aici pe forum.
    E doar o parere, nu cred ca merita sa tabarim pe el.

O seara buna

Moderator Teacher
    Posts Thanks / Likes

Smile

asan1 good work
    thx pt key dar ne spui si noua sursa sa nu mai asteptam sa le lom singuri ca cine stie cind ne mai dai o veste din asta care asteptam dupa ea
    eu le-am gasit aici pe la 8AM dar nu prea erau pe nicaieri puse
    daca tu reusesti sa le faci esti mare dau de baut
    si daca tu le faci fi putin mai privat ca nu se stie poate esti luat in vizor deja

Senior Member Expert

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by annna View Post
    Chiar sinteti cam duri cu Asan1. M-am uitat prin postarile lui, e clar ca e de nationalitate diferita. Omul a incercat sa faca un bine, daca va uitati la ora postarii cheilor noi, a fost primul care le-a pus aici pe forum.
    E doar o parere, nu cred ca merita sa tabarim pe el.

O seara buna
    aici nu e vorba de el. stima si respect Asan1. e vorba de cu totul altceva. si daca nimeni nu spune nimic si este de acord cu sticky-ul asta despre serialul mai sus amintit nu inseamna ca nu sint unii care nu sint de acord cu asta. si cei din urma incearca sa isi spuna parerea intr-o forma sau alta chiar daca parerea lor nu o sa ajunga sticky. pana la urma oamenii se uita la ce vor dar ce ne dearanjeaza pe noi "unii" ca nu dorim sa-l vedem sticky si numai un subiect ca oricare altul. si in plus cine se uita pe site o sa spuna ca noi astia romanii din NA nu avem altceva mai bun de pus sticky. sper ca ati inteles mesajul.

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by pop_eye View Post
    aici nu e vorba de el. stima si respect Asan1. e vorba de cu totul altceva. si daca nimeni nu spune nimic si este de acord cu sticky-ul asta despre serialul mai sus amintit nu inseamna ca nu sint unii care nu sint de acord cu asta. si cei din urma incearca sa isi spuna parerea intr-o forma sau alta chiar daca parerea lor nu o sa ajunga sticky. pana la urma oamenii se uita la ce vor dar ce ne dearanjeaza pe noi "unii" ca nu dorim sa-l vedem sticky si numai un subiect ca oricare altul. si in plus cine se uita pe site o sa spuna ca noi astia romanii din NA nu avem altceva mai bun de pus sticky. sper ca ati inteles mesajul.
    Multumesc ca m-ai atentionat, crede-ma c-am inteles mesajul.
    Postul meu se refera strict la Asan1, n-are nici o legatura cu serialul.
    Sper c-ai inteles si tu.

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

cu privire la key nu il critica nimeni cu privire la nationalitatea lui nu il critica nimeni,ce am spus este faptul ca sa postat gresit si sa deskis inca un thread .....in skimb despre keys e chiar dragut ca un vein de al nostru ne da si noua keys RCS
    DAR DACA NE-AR DA SI SURSA ar fi tare de tot.

cu privire la serial,cred ca este cel mai reusit din zilele noastre si merita sa fie acolo unde este.......
    Unde esti tu TEPES doamne .....

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)