Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 3 of 3
    Junior Member Friend
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Default Digi TV- EPG la juma de kil.

Bravo DIGI, ce sa mai spun, cine o fi avut geniala idee la DIGI TV sa copieze de pe site-ul cineplus.ro progamul TV, pentru site-ul cineplus.ro programul se termina la orele 00:00 si revine la 06:00 dimineata. Candva sursa lor era port.ro acum din canci, la ora asta habar n-am ce film este pe HBO sau ce se intampla pe vreun alt canal, trebuie sa astept sa se faca 6:00 dimineata ca ma pot folosi de EPG. Ce sa mai zic, cel putin nu mai scrieti sursa cineplus.ro.

Aprop de EPG, de ce nu introduceti mai multe date la canalele cu filme, cum ar fi productia filmului, actorii principali...etc. Candva ati facut-o acum nimic, decat doar copy/paste de pe cineplus.ro. Sper sa-l concediati pe tipul care se ocupa de EPG, nu-si prea merita postul.

Gold Member Expert
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Nu-i de vina cel care se ocupa de EPG, la fel cum nu-i de vina vanzatorul de la xxxxx (fost sofer de taxi) care-ti vinde un kit xxxxxxx fara suruburi si suport de perete, spund ca el nu stie din ce se compune un kit si ala care stie este in concediu si sa revi peste 2 saptamani.

Problema este mai sus un pic si are stransa legatura cu specializarea si aprecierea de ordin material. Fara ca aceste condititii sa fie indeplinite, apare somnolentza si indiferentza.

Dar, intr-o alta ordine de idei, o constatare de baza din MRU (managementul resurselor umane) spune urmatoarele:

"Omul are o inerenta antipatie fata de munca si incearca pe cat se poate s-o evite" si daca-mi permiteti pot s-o continui eu ... "iar daca nu-i platit corespunzator isi baga si pixu ...

ovex

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

eu zic ca momentan cat de cat merge nu au prea multe informati dar macar merge si next o gramada, nu stiu cat de departe poti merge dar cateva ore bune este.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)