Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 10 of 10
    Silver Member Expert
    Posts Thanks / Likes

Default Boom Sport One şi Boom Sport Two LIVE pe internet

Cele două programe pot fi urmărite pe site-ul care a devenit celebru n această vară prin piratarea GSP TV-urilor. Nu l menţionez pentru că nu merită reclamă gratuită, dar cred că intuiţi despre ce vorbesc.

n vară am văzut cum unii fani Boom săreau n sus de bucurie văznd cum se piratează GSP TV şi aveau orgasme spunnd cum RCS-ul nu şi va recupera investiţia. Iată că se poate pirata orice.

Goin' Ape Expert
    Posts Thanks / Likes

Vad ca in acelasi loc merge si Boomerang n-am vazut un episod din Yogi bear de 10 ani

Junior Member Junior
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Ce sait, ca chiar nu am urmarit gsp pe net, deci sunt pe langa, dar la boom sport si boomerang chiar m-as uita?

Goin' Ape Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by eugenlb View Post
    Ce sait, ca chiar nu am urmarit gsp pe net, deci sunt pe langa, dar la boom sport si boomerang chiar m-as uita?
    Hai ca te ajut ... daca dai un search pe Google.ro la textul "boom sport one online stream" si apesi butonul "ma simt norocos" exact acolo ajungi

Ma uit la Barcelona cu valladolid ... merge de minune ...

Banned
    RDI - Board Banned Avatar

Posts Thanks / Likes

Uita-te mai bine la Barcelona -Valladolid pe Sky Calcio 2 , macar acolo se vede bine .

Junior Member Friend

Posts Thanks / Likes

In lista programelor de Sport nu gasesc Boom sport . Numai GSP, Eurosport etc...

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

Talking

Quote Originally Posted by prcsaba View Post
    In lista programelor de Sport nu gasesc Boom sport . Numai GSP, Eurosport etc...
    daca nu cauti unde trebuie .........d-aia nu-l gasesti.........si chiar daca-l gasesti pe alt satelit mai la vest tot degeaba......

Administrator Expert
    Posts Thanks / Likes

Eu am toata stima pentru userii de pe acest board si spun asta nu pentru ca acest site este al meu si voi il vizitati.
    99% dintre useri sunt "dibaci" si stiu cum sa vada un program TV fara sa plateasca subscriptie.

Meciurile din Primera Division si IL Calcio sunt transmise in TOATE tarile europene ce au platforme digitale pe satelit.

De ce naiba va bucurati sa vedeti un meci la Boom , in conditiile in care exceptandu-l pe Gabi Safta toati ceilalti comentatori sunt penibili.

Vreti fotbal adevarat din Europa ? Doar daca folositi cheile de Digi Tv ve-ti vedea mult mai mult fotbal pe Sport 1 HU , Sport 2 H , SportKlub HU si SportKlub +.

Ce-i asa greu ? Trebuie sa va chinuiti sa vedeti meciurile pe streamurile de pe net la rezolutia unui telefon mobil.

Fanta
    Dupa ce am confiscat domeniul liga1.ro a venit randul ligii a doua : http://www.lpf2.ro

http://www.liga1.ro/ cel mai tare site din lume dedicat fotbalului autohton.
    Vizitati-l si o sa primiti de la mine !

Member Mentor

Mi-s prin Zona......doar ca uneori nici eu nu mai stiu unde sunt
    Posts Thanks / Likes

Mmmm....da mai Fanta,vezi tu,dar uneori mai suntem si pe la servici si nu putem sa punem chiar asa antene pe unde vrem()....si asa e,acolo nu e numai BOOM,mai e si BOOM-ERANG.Uneori chiar ca e mai interesant.
    Hai sa traiesti,

Junior Member Friend

Posts Thanks / Likes

In Romania cum pot fi urmarite programele: sport 1 hu, sport2 hu? Se poate abona la Digi tv?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)