Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 8 of 8
    Gold Member Expert
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Default info......din necunoscutele maretului grup mongoloid

...din sursa sigura am aflat ca binecunoscutul grup (cel care are numai consoane in denumire) are datorii la stat...nu foarte mari ce-i drept, ~600.000.000.000 lei vechi

Administrator Expert
    Posts Thanks / Likes

Nici o problema ...daca au nevoie de acesta suma ii creditez eu...Ce mama naibi sa ma sune si le trimit bani prin Bogdan-Box
    Hai sa fim seriosi ! Steaua bate mar pe Poli chiar a doua zi cand tu inca nu te trezesti din kef ! (stii tu onyx la ce ma refer)

Fanta
    Dupa ce am confiscat domeniul liga1.ro a venit randul ligii a doua : http://www.lpf2.ro

http://www.liga1.ro/ cel mai tare site din lume dedicat fotbalului autohton.
    Vizitati-l si o sa primiti de la mine !

Member Mentor

Posts Thanks / Likes

Câinele moare de drum lung, iar prostul, de grija altuia.

Gold Member Expert

Posts Thanks / Likes

@onyx

Si ce-i daca ... Grupul Media PRO o avut datorii de 1000 de miliarde, dar n-o fost nici o problema, ca s-o dat un decret, ordonanta de urjentza si o ajuns "intreprindere de stat" cu datoriile sterse. Cum drak sa dispara TANTZA & TEO SHOW de pe sticla si din creierele sinistrate ale unora dintre romani?

Pe mine nu ma mai mira nimik si incerc sa-mi vad de business-urile mele mici si sanatoase ...

ovex

Remember Digitalus!! Expert

Posts Thanks / Likes

Domnilor,
    Politica de stat in RO este de a impovara societatile mici carora pentru o datorie de 30.000 lei (vechi) la stat ... si asta datorita "desteptaciunii" celor de la Administratia Financiara ... li se blocheaza conturile!
    Cu alte cuvinte ... cu cit ai datorii la Stat mai mari ... cu atit e mai bine, cu atit esti mai "smecher" .... ca doar noi restul suntem "prostime"
    Sunt destui ce stiu ce vreau sa spun

@ovex
    Putem discuta mult pe aceasta tema fiindca, cred, avem cam aceeasi experienta acumulata de ceva timp pe "piata libera" .. dar ideea este: putem face ceva

Gold Member Expert

Posts Thanks / Likes

@dirtyfreddie13

Nu putem face nimik ... Eu am avut contul blocat de 2 ori, pe motiv ca nu am platit la stat contributiile, chiar daca am dovedit acest lucru prin OP ... m-i s-o spus ca la ei nu figureaza si in final de fiecare data or descoperit cei de la Finante ca sunt incompetenti si ca au o retea informatica cu servere pe x486.

In cele din urma, celebrul grup de care amintea @onyx, ar putea primi Premiul Special al Parlamentului in valoare de 600.000.000.000 lei, pentru contributia deosebita la dezvoltarea si implementarea telecomunicatilor in zonele rurale si greu accesibile, deoarece parlamentarii vor avea acum din ce in ce mai multa audienta la tampenile si prostiile pe care le debiteaza la stiri si prin talk-show-uri. Si asa este kit treaba.

ovex

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by Fanta
    Hai sa fim seriosi ! Steaua bate mar pe Poli chiar a doua zi cand tu inca nu te trezesti din kef ! (stii tu onyx la ce ma refer)

Fanta
    Mo despre ce draq de chef e vorba si eu nu stiu? Si Fanto tu chiar crezi ca bateti anul asta la Timisoara? Mo si eu care sunt Dinamovist doar sti bine asta ma c-am tem de meciul lui Dinamo la Timisoara. Nu uita ca aici stadionul e full cu 4-5 ore inainte de meci.
    TM-Ant. Kovosat 1.4M, LNB MTI 0.8dB, Echostar AD-3600-IP VIACCESS, FreeCAM 2-20, Season Interface, Digisat Pro, Satlook Micro+, etc.

Junior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

Default Re: info......din necunoscutele maretului grup mongoloid

Quote Originally Posted by onyx
    ...din sursa sigura am aflat ca binecunoscutul grup (cel care are numai consoane in denumire) are datorii la stat...nu foarte mari ce-i drept, ~600.000.000.000 lei vechi

DCS

Si ce daca e vant …
    Si ce daca sunt ploi
    Nu ne vom opri din noapte in zori

Ne-ati dat puterea
    Ne-ati dat speranta
    De a fi-mpreuna mereu…..

ETERNA MAXIMA

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)