Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 7 of 7
    Junior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

Smile vand dbox 2 sau schimb cu

vand una bucata nokia dbox 2 sau schimb cu echosmart sau dream +diferenta
    dm 7000 ,digix2tv ,1.20 fe,montura polara, lnb quadro 0.1. 0.9fe hh. 30V-82E

Senior Member Expert
    Posts Thanks / Likes

pret?poze?
    DIGI TV(3kituri cu HSS 1160,DIGI+,DIGI II+), FOCUS SAT, DM 500, Echostar 3600 IP, Echosmart 770 cu cardreader,3XEchosmart 790,Echosmart 791 2XKAON KSF100, Optibox CXPVR, 1x offset 1,20, 4 LNB INVERTO 0.2 dB, 5xoffset 0.90x6lnb inverto 0.2 db, 1X offset 0.80X1 lnb Smart Titanium 0.2 db

Junior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by liviusky View Post
    pret?poze?
    3oo lei ....

Complicated & Antisocial Mentor
    Posts Thanks / Likes

Post Detalii

Display-ul, in ce stare este ?
    Are telecomanda ?
    Pretul este negociabil ?

Junior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by Un_Q_ View Post
    Display-ul, in ce stare este ?
    Are telecomanda ?
    Pretul este negociabil ?
    vreo 2 linii nu se vad .restul e ok. are telecomanda originala.
    negociabil

Junior Member Teacher
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Default Salut

Quote Originally Posted by xud View Post
    vreo 2 linii nu se vad .restul e ok. are telecomanda originala.
    negociabil
    Tot timpul nu se vad doua linii la display? sau uneori...
    Ma intereseaza un dBox2,.. mai ales pt un schimb ,... iti pot oferi un Humax CI-8100PVR 80GB/HDD, cu un tuner twins super sensibil, am reglat la o antena de 70 cm trei lnb-uri (Astra, Eutel W2 si Thor), doar pui pe canal si misti de LNB,... intra rapid imaginea cand esti aproape de focarul corespunzator,... HDD-ul nu prea l-am folosit,... decodeaza Power-Vu fara probleme si cred ca si altele gen Conax.. nu ma pricep prea bine dar unele programe,.. pe Lyngsat apar DHT si eu le vad...
    Adresa mea de messenger: [email protected], pt toti cei interesati de un astfel de schimb.
    Dbox2, Dbox1, Humax CI-8100PVR 80GB/HDD, DG 17500 CI, DigiTV, H-H Strong2100, 1,2m AL and more...

Junior Member Teacher
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by realsat View Post
    .. decodeaza Power-Vu fara probleme si cred ca si altele gen Conax.. nu ma pricep prea bine dar unele programe,.. pe Lyngsat apar DHT si eu le vad cine te crede hombre

power vu conax ca receptoru ale multe buguri de ex continutu inregistrat pe hdd intern nu poti sa-l transferi pe pc stb-ul neavand usb.
    Salut, nu vreau sa supar pe nimeni,... dar nu ma pricep la sharing.... dar ce e ciudat, ca cu celelalte receivere FTA nu reusesc sa vad anumite programe care se pot vedea pe acest HUMAX, nu ma pricep prea bine ,... dar pe Lyngsat acele programe apar ca ar fi codate Power-Vu,.. cel putin la acesta sunt foarte sigur,
    .. poate ca nu eu vad bine,...dar n-as vrea sa fac reclama la acele programe (pt. a fi mai precis) de aceea nu le spun numele,... oricum are si hdd de 80Gb ,,... asa ca valoreaza si el ceva,... daca cineva e interesat de un schimb cu un dBox2 ... sunt interesat,...
    Dbox2, Dbox1, Humax CI-8100PVR 80GB/HDD, DG 17500 CI, DigiTV, H-H Strong2100, 1,2m AL and more...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)