Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 4 of 4
    Silver Member Expert
    Posts Thanks / Likes

Default Bute - Andrade: unde vedem meciul?

Trec peste supărarea pricinuită de faptul că nicio televiziune din România nu se sinchiseşte să transmită meciul unui campion mondial. RUŞINE să le fie! Avem atâtea televiziuni de sport, ba chiar unele „mai de sport” decât altele!

Acum întrebarea logică: există vreun post recepţionabil în România unde putem să vedem meciul ăsta? Dintre atâtea posturi europene trebuie să existe măcar unul. Eu am tot căutat prin programe dar nu am găsit.

Member Mentor
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by *Victor* View Post
    Trec peste supărarea pricinuită de faptul că nicio televiziune din România nu se sinchiseşte să transmită meciul unui campion mondial. RUŞINE să le fie! Avem atâtea televiziuni de sport, ba chiar unele „mai de sport” decât altele!

Acum întrebarea logică: există vreun post recepţionabil în România unde putem să vedem meciul ăsta? Dintre atâtea posturi europene trebuie să existe măcar unul. Eu am tot căutat prin programe dar nu am găsit.
    trist... deh! probabil ca scandalurile din LIGA 1 au audienta mai mare fata de meciul lui Bute... ma indoiesc sa fie asa.. in fine...

Silver Member Expert
    Posts Thanks / Likes

Cu siguranţă au mai mare audienţă decât meciul unui campion mondial. Însă nu doar asta e problema. Sport.ro şi mai nou Telesport au transmis zeci de gale de box, unele dintre ele chiar neinteresante - însă promovate cum se cuvine. Printre atâtea „meciuri ale secolului” nu avea loc şi meciul lui Bute?

Mă rog, asta e ţara în care trăim şi aşa ştim noi să ne respectăm valorile. Dar chiar nu-l transmite nicio televiziune din Europa?

__/\__/\__/\_____________ Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by *Victor* View Post
    Cu siguranţă au mai mare audienţă decât meciul unui campion mondial. Însă nu doar asta e problema. Sport.ro şi mai nou Telesport au transmis zeci de gale de box, unele dintre ele chiar neinteresante - însă promovate cum se cuvine. Printre atâtea „meciuri ale secolului” nu avea loc şi meciul lui Bute?

Mă rog, asta e ţara în care trăim şi aşa ştim noi să ne respectăm valorile. Dar chiar nu-l transmite nicio televiziune din Europa?
    @olteanu o sa il pregateasca ptr cei care nu il pot vedea.
    info aici: http://rdi-board.com/showthread.php?t=75626

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)