Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 2 of 2

Thread: In atentia RCS

Senior Member Expert
    Posts Thanks / Likes

Default In atentia RCS

Azi,am fost la un amic care are un receptor si un abonament platit pe un an de zile,problema lui este ca in jurul orei 14 aparatul nu a mai vrut sa recunoasca cartela si a aparut scris Alarma 24 ,intrind in meniu,am vazut ca cartela nu mai era recunoscuta si imi aparea semnul .Am sunat la sediul RCS ,unde dupa circa 5 minute de asteptare a raspuns o tipa pe care cred ca am deranjato de la masa de amiaza.
    Am intrebato frumos ce ar putea fi si ea ,pe un ton scirbos si urit mi-a spus ca sa trimit aparatul inapoi la RCS sa il verifice. Cine este tipa care azi in jurul orei 14 a fost de servici?Femeia de servici? Cu asta se lauda RCS?Cu asemenea femei luate de pe centrura?Pai deastea aveti voi sa dati sfaturi oamenilor care au strins ban cu ban, si v-au dat vooua ca sa va bateti joc de ei?Uitati cam repede ca exista o protectia consumatorului ?
    Si ca multi au grija ca sa inregistreze convorbirile telefonice,mai ales cind este vorba de banul lui.Daca pina luni nu se rezolva problema cu asa spusa operatoare a voastra care azi a avut schimb in jurul orei 14,, luni apelez la OPC.Si o sa regretatiJURDeja sunt satul de ceea ce faceti voi si operatorii vostrii pe banii nostrii.

Member Mentor
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Default RCS

RCS clar ca este suparat,vin alti din urma cu mai putie canale dar par mai seriosi.
    EU unul sunt satul de DIGI toata ziua :
    -canal criptat
    -alarma......
    SUNT MAGARI MARI.

Cu astia de la MAX vad ca de moment nu sunt probleme cu cartelele si in plus daca sunt SE POATE REZOLVA REPEDE SCHIMBI CARTELA.

LA DIGI suni la Bucuresti ASTEPTI 5 minute DACA AI NOROC DUPA care raspunde cu greatza ...........
    RUSINE..........RUSINE................RUSINE

SIRIUS

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)