Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 4 of 4
    Junior Member Teacher
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Default Caut un meserias bun si fara fitze pentru receptoare satelit

Ideea e ca vreau sa gasesc pe cineva priceput si care poate sa-mi dea un sfat competent. Ca e plin de tot felul de rataciti care ma umplu de scarba.

Caut pe cineva care stie sa ofere un serviciu bun pentru care sa fie bine platit.

Am nevoie de un sfat despre:

1. Ce se mai poate vedea in pezent cu Kaon KSC 570 2CI
    2. Este vreun alt receptor ieftin (~ 300 RON) care poate mai mult
    3. Ce CAM / card pot folosi (cel mai mult as vrea carduri oiginale -TV Cabo in primul rand - contra cost bineinteles, dar cred ca e foarte greu si poate trebuie si receptor original, nu stiu)

In general ma intereseaza canalele de filme, in orice limba. Nu uitati ca doresc sa platesc aceste sfaturi, deci astept pe cineva care se pricepe. Iar important e ca prefer o metoda cat mai oficiala (daca exista). M-am saturat de tot felul de improvizatii gen "minitehnicus" sau "casa pionierilor".

Multumesc

dibaci Expert
    Posts Thanks / Likes

1. www.sat.us.pn - acolo vezi ce mai poate
    2.Echosmart 791 - pret la Diadi - 0213266565
    3.TV Cabo e codat Nagra.La acest sistem card-ul se imperecheaza cu receptorul.Mai exista posibilitatea sa gasesti un dibaci care dupa ce iei receiverul original si card-ul sa-ti afle box ID receiverului si atunci poti sa imperechezi cartela cu un Dream sau alt receiver care emuleaza sistemul de codare respectiv
    Asteptam plata in bere la terasa la finu
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Banned Expert
    RDI - Board Banned Avatar

Posts Thanks / Likes

Problema nu e de la meseriasi.
    Problema e de conceptie, cu 300 ron nu poti sa vezi mai nimic.

Poate e timpul sa investesti...
    Macar un dreambox te-ar avantaja.

Junior Member Teacher
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by iib View Post
    Ideea e ca vreau sa gasesc pe cineva priceput si care poate sa-mi dea un sfat competent. Ca e plin de tot felul de rataciti care ma umplu de scarba.

Caut pe cineva care stie sa ofere un serviciu bun pentru care sa fie bine platit.

Am nevoie de un sfat despre:

1. Ce se mai poate vedea in pezent cu Kaon KSC 570 2CI
    2. Este vreun alt receptor ieftin (~ 300 RON) care poate mai mult
    3. Ce CAM / card pot folosi (cel mai mult as vrea carduri oiginale -TV Cabo in primul rand - contra cost bineinteles, dar cred ca e foarte greu si poate trebuie si receptor original, nu stiu)

In general ma intereseaza canalele de filme, in orice limba. Nu uitati ca doresc sa platesc aceste sfaturi, deci astept pe cineva care se pricepe. Iar important e ca prefer o metoda cat mai oficiala (daca exista). M-am saturat de tot felul de improvizatii gen "minitehnicus" sau "casa pionierilor".

Multumesc
    daca vrei sa vizionezi tot ce se mai deschide ku keys un raport excelent pret -calitate e Strong 6155 ,daca vrei sa vizionezi altceva ai nevoie de un dreambox ,detalii mai multe gasesti aici pe forum..
    Dreambox_82

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)