Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 11 of 11
    Administrator Expert
    Posts Thanks / Likes

Default Dezastru in Cupa UEFA

5 din 5 afara !

Rusine in primul rand Timisoara , Rapid si Dinamo ! Toate trei echipe blatiste in campionat ce in Europa sunt penibile.

Bravo Unirea si FC Vaslui , de la aceste echipe n-aveam pretentii dar sau comportat onorabil.

Steaua si CFR singurele echipe ce se misca cat de cat in Europa.

Sunt prea suparat sa mai scriu ceva.

Fanta
    Dupa ce am confiscat domeniul liga1.ro a venit randul ligii a doua : http://www.lpf2.ro

http://www.liga1.ro/ cel mai tare site din lume dedicat fotbalului autohton.
    Vizitati-l si o sa primiti de la mine !

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

Unhappy

de ce spui ca Timisoara este blatista ce aranjamente a facut Timisoara cred ca aici ai gresit steaua nu este blatista?

Administrator Expert
    Posts Thanks / Likes

Stati voi linistiti ca daca ati stii cate manevre a facut Iancu n-ati mai avea aceeasi parere.

Sa va spun de cei 750.000 de euro luati "indirect" de la Pinalti in penultima etapa cu Ceahlaul cand polistii au stat capra si au vandut meciul fara rusine.
    FC Cimisoara a fost RUSINEA fotbalului romaneesc in aceasta editie de cupe europene.Punctele aduse de Steaua an de an sunt risipite de aceasta obscura echipa de provincie.

Fanta
    Dupa ce am confiscat domeniul liga1.ro a venit randul ligii a doua : http://www.lpf2.ro

http://www.liga1.ro/ cel mai tare site din lume dedicat fotbalului autohton.
    Vizitati-l si o sa primiti de la mine !

ER' MEJO Moderator - Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by Fanta View Post
    Stati voi linistiti ca daca ati stii cate manevre a facut Iancu n-ati mai avea aceeasi parere.

Sa va spun de cei 750.000 de euro luati "indirect" de la Pinalti in penultima etapa cu Ceahlaul cand polistii au stat capra si au vandut meciul fara rusine.
    FC Cimisoara a fost RUSINEA fotbalului romaneesc in aceasta editie de cupe europene.Punctele aduse de Steaua an de an sunt risipite de aceasta obscura echipa de provincie.

Fanta
    MAI PUNE CIORILE SI POTAILE.
    sa le fie rushine echipei coloratzilor cu jucatori de 2 lei si antrenori de 1 ban au facut de ras romania.au indepartat de la echipa totzi romanii si au adus niste ordinari care deabia stiu sa dea 2 pase.sa nu mai vorbim de portari.

cainii sau vazut cu sacii in carutza prea devreme si acum se vad si campioni.
    administratzia este la pamant nu au ce sa mai faca.au adus inapoi rebuturile vandute pe bani grei iar acestia nu sunt in stare sa dea 1 gol unei echipe de nivelul steaua mizil.

sunt fara cuvinte.

__/\__/\__/\_____________ Expert
    Posts Thanks / Likes

hai oitzelor , behaitzi si voi dupa ce stina da si ea primu gol in CL. pina atunci mucles , lasati Cluju sa vorbeasca ca doar el merita deocamdata.

vorbind de "ciori" si de "potai" hai sa vedem cum si`au mai dat in petec oile
    http://www.gsp.ro/stire/batut-de-romani-101234.html

Silver Member Expert
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Auzi ce comenteaza turmele, blatistii prinsi cu plasele pe la Cluj. Sa nu uitam ca Poli e singura echipa ca a jucat cu campioana unei tari(Serbia). Lasa ca voi jucati cu Chelsea dupa ce luati locul 1 in grupa de CL.

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

Fanta
    prin cuvintele grele si nefondate care le aduci propagi ura
    cat de obscura a fost steaua anul trecut cand a fost invinsa la timisoara cu 2-0 si ati facut egal acasa
    capra?! ha ha ha (jiji fecali dupa meciul retur:"daca-l dadeam pe rada acum eram campioni")
    punctele au fost risipite de 5 echipe
    e jenant ca tot o dati cu stOAIA voastra,vad ca numai ziceti nimic de cfr,de ce?
    dna-ul va cam bate la usa
    ANTI stOAIA,dina'''' FOREVER !

dedicatie de la cei obscuri
    http://www.youtube.com/watch?v=SdPTCB1ArA4

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

Mie mi-a placut galeria sarbilor. Se vede ce patimasi sunt.

Desi noua romanilor ne place "sportul rege", se pare ca nu e de noi. Ne chinuim, dar tot degeaba. E ca si cum i-ai cere unui etiopian sa joace snooker, cand el e campion mondial la 10.000 de metri. Noi insa nu prea suntem campioni la nimic.

Chiar daca exista bani sau daruire, nu avem acel spirit de a rupe pamantul si de a juca pana in min. 94. De fapt e o caracteristica generala a romanilor, de a se multumi cu putin, de a se complace in "asta e" si "la's ca vedem noi"

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by MariusT View Post

Desi noua romanilor ne place "sportul rege", se pare ca nu e de noi. Ne chinuim, dar tot degeaba. E ca si cum i-ai cere unui etiopian sa joace snooker, cand el e campion mondial la 10.000 de metri. Noi insa nu prea suntem campioni la nimic.

Chiar daca exista bani sau daruire, nu avem acel spirit de a rupe pamantul si de a juca pana in min. 94. De fapt e o caracteristica generala a romanilor, de a se multumi cu putin, de a se complace in "asta e" si "la's ca vedem noi"

TI-MI-SOA-RA , TI-MI-SOA-RA , TI-MI-SOA-RA ,
    http://picasaweb.google.ro/soriniosi...Poli02Oct2008#

Mägar de marcä Expert
    Posts Thanks / Likes

Steaua si CFR singurele echipe ce se misca cat de cat in Europa.

ai vrut sä zici: CFR CLUJ dar cum esti fan Steaua te-a mancat degetul..
    adevärul este inventia unui mincinos

Silver Member Expert
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by MariusT View Post
    Nu m-am uitat la meciul de ieri seara. Dar dupa vizita facuta de sarbi la Timisoara mie nu imi mai place de ei deloc. Foarte multe cladiri din centrul orasului sunt majite cu vopsea cu texte in sarba.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)