Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 6 of 6

Thread: Skydigibox Pace

Inimos din cale afara Expert
    Posts Thanks / Likes

Default Skydigibox Pace

Am facut rost de acest receptor. Merge facut ceva cu el? Are si cartela orginala...
    Oamenii se nasc si mor, fara ca macar sa aibe idee unde se afla cu adevarat si care e sensul existentei.

Mentor Ahmadinejad Mentor
    Posts Thanks / Likes

Din cate stiu, sunt dedicate pachetului SKY. Am si eu unul pe-acasa(un Amstrad DRX500i)... Nu am reusit sa fac nimic cu el, desi pe un forum(care din pacate nu mai exista) cineva imi spunea ca s-ar putea folosi si fara cartela(al meu nu are). N-a apucat sa-mi explice cum se poate "manari"(daca chiar se poate!), asa ca stau cu el "de mobila" in casa...
    Var cu Adolf, frate cu Iosif si prieten cu Kim...
    Anti-USA, anti-RUSA, anti-UE, anti-MUEEEE-UE member...

Inimos din cale afara Expert
    Posts Thanks / Likes

Nici macar cu cardul?
    Oamenii se nasc si mor, fara ca macar sa aibe idee unde se afla cu adevarat si care e sensul existentei.

Posts Thanks / Likes

Cu cardul ma gandesc ca ar merge, numai ca trebuie activat... Sau e activ? Nu stiu daca merge "pacalit"...

Senior Member Expert
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by genugeo85 View Post
    Din cate stiu, sunt dedicate pachetului SKY. Am si eu unul pe-acasa(un Amstrad DRX500i)... Nu am reusit sa fac nimic cu el, desi pe un forum(care din pacate nu mai exista) cineva imi spunea ca s-ar putea folosi si fara cartela(al meu nu are). N-a apucat sa-mi explice cum se poate "manari"(daca chiar se poate!), asa ca stau cu el "de mobila" in casa...
    Da , ti-am explicat si atunci cum sta treaba , merge , este dedicat sky . Nu e nimic de manarit , doar pui pe satelit 28,2 si merge . Am mai spus ca are doar optiunea de sr 22000 si 27500 , altul nu merge , deci merge si pe alti sateliti doar ca transponderele tre sa fie cele mentionate sr . Cartela e buna pentru deschiderea Channel5 , Sky3 si Setanta news acestea fiind ftv in Nds . Chiar daca nu va merge in prima faza se va reactiva in cateva zile automat conditia sa fie ultimul tip de cartela albastra cu o casa galbena pe ea . Bafta .

Posts Thanks / Likes

Multumim pentru precizari, @mariust5! Asa e, tu mi-ai explicat atunci cum sta treaba! Uitasem! Inca o data, multumiri!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)