Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 22
    Administrator Expert
    Posts Thanks / Likes

Default Dragomir are DREPTATE !!

Dupa meciul cu Danemarca 2-2 in 2003 , echipa nationala a pierdut calificarea , iar dupa meci jucatorii nationalei au avut parte de orgie sexuala.
    Va spun doar ca pe o raza de 3 km niciun bancomat n-a mai avut bani fiind golite de jucatorii nationalei.

Va spun doar ca unul dintre jucatorii de atunci (joaca si azi) a platit 7000 de euro pe o sampanie ce a varsat-o in totalitate pe sanii unei prostituate.
    Un alt jucator tanar in acel moment a cumparat cu 100 de euro creme impotriva ejaculari precoce iar vagaboanda dupa ce si-a tras-o cu "terente" s-a plans la colegul de nationala ca o ustura orificiul si ca nu si-o mai trage daca si urmatorul pe lista mai foloseste creme.

Un alt titular al nationale a platit 32.000 de euro nota de plata la barul hotelului in care au fost cazati pentru petrecerea data in noapte de dupa meci.

In cantonamentul nationalei de joaca rummy (remi) pe cate 1000/2000/4000 euro partida in functie de cum "inchide" jucatorul castigator.

Am dovezi clare (foto si martori adevarati) care pot confirma oricand desfraul de la echipa nationala.Din pacate pe nimeni nu intereseaza adevarul.

Fanta
    Last edited by Fanta; 5th September 2008 at 21:39.
    Dupa ce am confiscat domeniul liga1.ro a venit randul ligii a doua : http://www.lpf2.ro

http://www.liga1.ro/ cel mai tare site din lume dedicat fotbalului autohton.
    Vizitati-l si o sa primiti de la mine !

FLEX-IBIL Expert
    Posts Thanks / Likes

Qui prodest?
    LABOR OMNIA VINCIT IMPROBUS (lat.) munca stăruitoare învinge totul – Vergiliu, „Georgica”
    NON OMNIA POSSUMUS OMNES (lat.) nu toți putem toate – Vergiliu, „Bucolica”, VIII, 63.

Pentru prost, umorul e o formă indivizibilă de insultă, e ceva care-l vizează personal. Umorul mușcă, înțeapă, provoacă, sfidează, și face toate astea involuntar, uitîndu-și mereu foloasele, așa cum procedează electricitatea. Bușcu dixit.

Ghost Man Expert
    Posts Thanks / Likes

Nici nu ma mira chestia asta....noi ne omoram neuronii in fata televizoarelor si pe ei ii doare`n p***
    Stiu ca nu stiu nimic..!
    The Show Must Go On

ER' MEJO Moderator - Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by Fanta View Post
    Dupa meciul cu Danemarca 2-2 in 2003 , echipa nationala a pierdut calificarea , iar dupa meci jucatorii nationalei au avut parte de orgie sexuala.
    Va spun doar ca pe o raza de 3 km niciun bancomat n-a mai avut bani fiind golite de jucatorii nationalei.

Va spun doar ca unul dintre jucatorii de atunci (joaca si azi) a platit 7000 de euro pe o sampanie ce a varsat-o in totalitate pe sanii unei prostituate.
    Un alt jucator tanar in acel moment a cumparat cu 100 de euro creme impotriva ejaculari precoce iar vagaboanda dupa ce si-a tras-o cu "terente" s-a plans la colegul de nationala ca o ustura orificiul si ca nu si-o mai trage daca si urmatorul pe lista mai foloseste creme.

Un alt titular al nationale a platit 32.000 de euro nota de plata la barul hotelului in care au fost cazati pentru petrecerea data in noapte de dupa meci.

In cantonamentul nationalei de joaca rummy (remi) pe cate 1000/2000/4000 euro partida in functie de cum "inchide" jucatorul castigator.

Am dovezi clare (foto si martori adevarati) care pot confirma oricand desfraul de la echipa nationala.Din pacate pe nimeni nu intereseaza adevarul.

Fanta
    este si normal.in clasa oamenilor cu bani drogurile si femeile sunt ca paduchii.
    usor ai iei greu ai lepezi.

Banned Expert
    RDI - Board Banned Avatar

Posts Thanks / Likes

Default ...

si acum cu piturca?

Strajernic Expert
    Posts Thanks / Likes

@Fanta nu stiu de ce te obosesti tu dupa 6 ani sa vi cu asa ceva ?

Administrator Expert
    Posts Thanks / Likes

Cu Piturca e putin mai liniste.
    Seara in schimb , cu o zi inainte de convocare jucatori ca : Mutu,Chivu,Pancu,Lobont beau de cad lati.

Ce conteaza , Steaua sau Romania i-au bataie , eu nu sunt bun de nimic doua zile la rand , iar ei nu intra nici sub dus pana nu suna sa intrebe rezultatele de la celalalte meciuri sa vada daca "au pus-o" la pariuri.

Ce sa va spun ? Sa va spun de antrenor de la o echipa de Cupa UEFA ve face prima juma-juma cu jucatorii , daca nu accepta jucatorul acela face tusa.
    Sa va spun de banii care sunt ceruti de presedintii de club parintilor jucatorilor ce termina junioratul , daca nu vine cu valiza la propriu acel jucator e trimis in liga 3 , daca plateste face cantonamentele cu lotul echipei mari.

Sa va spun de banii ceruti de arbitrii , 100.000 de euro pentru un meci iar in urma cu doi-trei ani cei ca si Corpodean se multumeau cu 10-15.000.

Ce sa mai vorbim...de reciprocitati ? de meciurile in care jucatorii stiu ca echipa lor va pierde/castiga si ca sa recupereze paguba joaca acate 1000-2000 de euro la pariuri pe acel meci.

Va dau exemplu unei echipe ce a retrogradat anul trecut , doi fundasi acelasi salariu.Dupa 6 luni unul mergea cu aceeasi masina iar altul avea apartament in centrul orasului si masina de 30.000 de euro.De unde acei bani ? din trantelile de meciuri.Cel corect munceste ca prostul , pierde meciul din pricina coruptului , nu castiga nicio prima , antrenorul schimba toata apararea si in pauza inter sezon il trimite culmea pe cel corect in liga a doua , iar coruptul pentru ca e strain ramane "sa puna umarul (buzunarul)" pentru salvarea de la retrogradare.

Am prieteni de familie ce joaca fotbal in liga 1 sau in afara tarii si ceea ce va spun va asigur ca e direct de la sursa.

Stiti ce mi-e frica ? ca intr-o zi beau prea multa bere si am sa spun tot ce stiu despre fotbalul romanesc.Atunci daca toti prietenii mei direct imlplicati ar avea curajul sa faca aceste dezvaluiri va garantez ca ar urma o adevarata revolutie pe plan fotbalistic.

Asa insa...sa stam cuminti in banca noastra sa aplaudam pe Steaua , sa ironizam taranii din provincie si sa umilim cainii si gunoierii.Ne facem ca nu stim nimic si poate , nu-i asa , suntem chiar un pic fericiti dupa victoria echipei noastre favorite.
    Last edited by Fanta; 6th September 2008 at 00:09.
    Dupa ce am confiscat domeniul liga1.ro a venit randul ligii a doua : http://www.lpf2.ro

http://www.liga1.ro/ cel mai tare site din lume dedicat fotbalului autohton.
    Vizitati-l si o sa primiti de la mine !

Senior Member Expert
    Posts Thanks / Likes

adevarat...si trist.Din 2002 de cand am aflat, nu am mai calcat pe stadion si se intampla unele porcarii similare si la alte sporturi.
    DIGI TV(3kituri cu HSS 1160,DIGI+,DIGI II+), FOCUS SAT, DM 500, Echostar 3600 IP, Echosmart 770 cu cardreader,3XEchosmart 790,Echosmart 791 2XKAON KSF100, Optibox CXPVR, 1x offset 1,20, 4 LNB INVERTO 0.2 dB, 5xoffset 0.90x6lnb inverto 0.2 db, 1X offset 0.80X1 lnb Smart Titanium 0.2 db

Member Mentor
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Trist! Se pare ca multe dintre vedete nu sunt altceva decat niste jalnici derbedei care mimeaza sportul de performanta. Chiar ca-si merita toti banii!

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

pai uita-te si la nesimtitii astia ce fac cu Timisoara,sint niste hoti

Silver Member Expert

Posts Thanks / Likes

Ce o fi fost dupa meciul din Belarus (parca) la care se tot refera Dragomir?

Sunt convins ca Dragomir are dreptate dar el e mult mai vinovat decat Prunea prin faptul ca tine aceste fapt ascunse doar pentru a le folosi pentru santaj.

Member Mentor

Posts Thanks / Likes

Seara in schimb , cu o zi inainte de convocare jucatori ca : Mutu,Chivu,Pancu,Lobont beau de cad lati.

Ce conteaza , Steaua sau Romania i-au bataie , eu nu sunt bun de nimic doua zile la rand , iar ei nu intra nici sub dus pana nu suna sa intrebe rezultatele de la celalalte meciuri sa vada daca "au pus-o" la pariuri.

Ce sa va spun ? Sa va spun de antrenor de la o echipa de Cupa UEFA ve face prima juma-juma cu jucatorii , daca nu accepta jucatorul acela face tusa.
    Sa va spun de banii care sunt ceruti de presedintii de club parintilor jucatorilor ce termina junioratul , daca nu vine cu valiza la propriu acel jucator e trimis in liga 3 , daca plateste face cantonamentele cu lotul echipei mari.

Sa va spun de banii ceruti de arbitrii , 100.000 de euro pentru un meci iar in urma cu doi-trei ani cei ca si Corpodean se multumeau cu 10-15.000.

Ce sa mai vorbim...de reciprocitati ? de meciurile in care jucatorii stiu ca echipa lor va pierde/castiga si ca sa recupereze paguba joaca acate 1000-2000 de euro la pariuri pe acel meci.

Va dau exemplu unei echipe ce a retrogradat anul trecut , doi fundasi acelasi salariu.Dupa 6 luni unul mergea cu aceeasi masina iar altul avea apartament in centrul orasului si masina de 30.000 de euro.De unde acei bani ? din trantelile de meciuri.Cel corect munceste ca prostul , pierde meciul din pricina coruptului , nu castiga nicio prima , antrenorul schimba toata apararea si in pauza inter sezon il trimite culmea pe cel corect in liga a doua , iar coruptul pentru ca e strain ramane "sa puna umarul (buzunarul)" pentru salvarea de la retrogradare.

Am prieteni de familie ce joaca fotbal in liga 1 sau in afara tarii si ceea ce va spun va asigur ca e direct de la sursa.

Stiti ce mi-e frica ? ca intr-o zi beau prea multa bere si am sa spun tot ce stiu despre fotbalul romanesc.Atunci daca toti prietenii mei direct imlplicati ar avea curajul sa faca aceste dezvaluiri va garantez ca ar urma o adevarata revolutie pe plan fotbalistic.

Asa insa...sa stam cuminti in banca noastra sa aplaudam pe Steaua , sa ironizam taranii din provincie si sa umilim cainii si gunoierii.Ne facem ca nu stim nimic si poate , nu-i asa , suntem chiar un pic fericiti dupa victoria echipei noastre favorite.
    Si cind te gindesti ca altii au plati 100 mil de euroi sa arate la "popor" toate tiganiile....

f11

Senior Member Expert
    Posts Thanks / Likes

fotbalul de la noi ,cu jucatori,antrenori,confucatori,este o mare mocirla...cine isi face veacul pe acolo se stie....
    curind am sa imi schimb, de rusine, avatarul...nu merita sa te uiti la toti acesti nemernici...
    Rapidist pur singe...

Bagator de seama Expert
    Posts Thanks / Likes

...
    Anul trecut Gloria Bistrita a jucat la noi returul. Unul din conducatorii echipelor ce-au trecut pe-aici spunea ca la 75% din meciurile din Liga I se stie dinainte rezultatul. Credeam ca vorbeste prostii, dar acum pare aproape de adevar... Trist.

Romania - Lituania 0-2

Mägar de marcä Expert
    Posts Thanks / Likes

spune fanta, te ascultäm
    aratä cä ai sange in instalatie
    adevärul este inventia unui mincinos

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)