Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 32
    Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

Default Noua campanie Digi

De astazi sa inceput o noua campanie :custodie pentru zonele fara acoperire rcs
    Bomba asteptata a explodat ! adio boom dolce focus ,cine vrea fotbal poate avea DIGI.
    in fine acum se va monta pe multfabuloasa suma de 15 usd
    Astept replicile voastre!

Junior Member Friend
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Este reteta castigatoare, grila completa, preturile mici, mokangeala si fotbal! )))

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

Red face rcs

si au echipamente destule eu saptamana trecuta am fost la ei si nu aveau nimic la timisoara

Moderator Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by giolgau View Post
    Bomba asteptata a explodat ! adio boom dolce focus ,cine vrea fotbal poate avea DIGI.
    Nu cred ca e adevarat! Astept confirmarea din partea celor care sunt din RCS!
    2.3m Paraclipse Hydro C & Ku,1,5m Gibertini, 1.15m Offset +Inverto KA+KU, Tbs6983, Vu solo 2,Tehnomate TM 5403HD M3

Member Mentor

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by Vicu432 View Post
    Eu sint la alta retea dar nici nu ma intereseaza ce fotbal vrei sa vad cu transmisii atit de proaste ca acum 20 ani.Nici nu vreau sa am in grila de programe sa am asemenea canale.Ai vazut meciul ieri seara ce transmisie audio au avut astea de la Antena1.Non coment.
    Uneori astea mi se par niste mofturi de sarmani ajunsi bashtani peste noapte . La banii care-i dati in Romania pe servicii nu va asteptati sa fie de ***** , asta e , suntem (inca)sarmani . Altii n-au nici televizor (si-ar dori dar n-au cash) si noi strambam din nas ca n-auzim bine un comentariu sau e prost facut . Angajati-va fratilor comentatori si atunci vom vedea ce va poate limba . La nivel mondial se intrevad vremuri tulburi si poate peste ceva timp ne vom dori sa avem conditiile de acum asa ca multumiti-va si cu mai putin ca n-am ajuns inca sa muncim pe cat de multe pretentii avem .

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by valentyn0_sat View Post
    Nu cred ca e adevarat! Astept confirmarea din partea celor care sunt din RCS!
    Crede-ma pe cuvint ,chiar azi am fost sunat de cei de la digi ,daca doresc sa instalez in regim de custodie numai pe listele lor

superstar Expert
    Posts Thanks / Likes

Default Ieftine...

abureli ieftine!

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by bebelsat View Post
    abureli ieftine!
    aceasta chestia am incercat sa o spun cind sa scris de noua oferta digi ,dar am asteptat sa se adevereasca
    nu ma dau mare si tare spunind abureli , eu practic am scris ce se intimpla
    Sper ca miine aceste vesti sa le aflati si voi ,si va doresc...la mai multe instalari {15 usd}

superstar Expert
    Posts Thanks / Likes

Default ce d zeu...

aceasta chestia am incercat sa o spun cind sa scris de noua oferta digi ,dar am asteptat sa se adevereasca
    nu ma dau mare si tare spunind abureli , eu practic am scris ce se intimpla
    Sper ca miine aceste vesti sa le aflati si voi ,si va doresc...la mai multe instalari {15 usd}
    ne crezi prosti?n au avut receptoare atita timp,cu plata,acum au custodie?iar cu instalarile pe 15usd,sa se duca fanta si cu spartacu sa le faca!

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by bebelsat View Post
    ne crezi prosti?n au avut receptoare atita timp,cu plata,acum au custodie?iar cu instalarile pe 15usd,sa se duca fanta si cu spartacu sa le faca!
    frate ! e logic : au nevoie de acoperire ! e greu de inteles
    Aceasta oferta va fi conditionata , vorbesc romaneste ,
    zonele ce nu sint acoperite cu rcs , va bate juniorii la usi la oameni ,si cu listele de la ei tu instalatorule vei planta Digi gratis ,adica instalarea si cei 10 m de cablu (care oricum nu i-ai mai primit ) si la sfirsitul lunii vei da factura de comision care va fi cu mult mai mica la suma ca in vremurile de alte dati !
    Si Spartacus si Fanta nu se vor duce ei la instalare asa cum vrei tu instalatorule fermecat ! si nimeni nu va sta cu pusca la spatele tau sa faci tu instalari la RCS

superstar Expert
    Posts Thanks / Likes

Default vinzari/instalari...

frate ! e logic : au nevoie de acoperire ! e greu de inteles
    Aceasta oferta va fi conditionata , vorbesc romaneste ,
    zonele ce nu sint acoperite cu rcs , va bate juniorii la usi la oameni ,si cu listele de la ei tu instalatorule vei planta Digi gratis ,adica instalarea si cei 10 m de cablu (care oricum nu i-ai mai primit ) si la sfirsitul lunii vei da factura de comision care va fi cu mult mai mica la suma ca in vremurile de alte dati !
    Si Spartacus si Fanta nu se vor duce ei la instalare asa cum vrei tu instalatorule fermecat ! si nimeni nu va sta cu pusca la spatele tau sa faci tu instalari la RCS
    nu am instalat niciodata pt digi,am vindut pt ei.dar nu conteaza,ceea ce spui sunt niste aberatii!nu au,nu au avut si nici nu vor avea prea curind receptoare-pe saturate.amin

Moderator Expert
    Posts Thanks / Likes

foarte simplu.. cui i se va parea rentabil va face in continuare .. cu nu ...NU!Acum ca iar au inceput instalarile de digi la sfarsitul lunii se poate face un calcul simplu si daca mai e,sau nu mai e rentabil sa faci acest lucru ... se gaseste si alt businees !Pacat de ei ca s-au coborat asa jos,cred ca foarte multe firme nu vor accepta asemenea tarife!
    2.3m Paraclipse Hydro C & Ku,1,5m Gibertini, 1.15m Offset +Inverto KA+KU, Tbs6983, Vu solo 2,Tehnomate TM 5403HD M3

Member Mentor

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by johnny-m View Post
    Uneori astea mi se par niste mofturi de sarmani ajunsi bashtani peste noapte . La banii care-i dati in Romania pe servicii nu va asteptati sa fie de ***** , asta e , suntem (inca)sarmani . Altii n-au nici televizor (si-ar dori dar n-au cash) si noi strambam din nas ca n-auzim bine un comentariu sau e prost facut . Angajati-va fratilor comentatori si atunci vom vedea ce va poate limba . La nivel mondial se intrevad vremuri tulburi si poate peste ceva timp ne vom dori sa avem conditiile de acum asa ca multumiti-va si cu mai putin ca n-am ajuns inca sa muncim pe cat de multe pretentii avem .
    Ai dreptate, ce atitea fite, ce nu putem sa stam in pesteri si la luminare in loc de case si curent electric, ca doar tu ca oracol vezi vremuri tulburi.
    Cat timp avem mentalitatea de "merge si asa", o sa avem calitate din parti.

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Default nu am auzit de promotia asta !!!

Nu am auzit de promotia asta si de preferat ar fi ca sa fie instalatorul cel care distribuie echipamente (daca ar fi ) si nu juniorul pentru sa nu ne trezim iar cu echipamente date la persoane fara televizor, si fara conditii de instalare.
    Apropo din ce zona esti de ai o asemena promotie ?
    "Prefer sa incerc ceva greu si sa nu reusesc, decat sa incerc sa nu fac nimic si sa reusesc." Robert Schuller

Moderator Mentor

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by liviusco View Post
    si au echipamente destule eu saptamana trecuta am fost la ei si nu aveau nimic la timisoara
    liviusco, sigur nu ai fost la upc? daca vrei digi, zi si rezolvam
    yada yada

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)