Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 7 of 7
    Member Mentor
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Default Unde pot vedea meciul Rapid-CFR

Stiti unde pot vedea pe net meciul Rapid-CFR .Multumesc

Administrator Expert
    Posts Thanks / Likes

Din pacate acest site nu promoveaza piratarea sub orice forma programelor TV din Romania.
    Incearca pe http://www.prosport.ro/ , la ei apar acele linkuri.

Fanta
    Dupa ce am confiscat domeniul liga1.ro a venit randul ligii a doua : http://www.lpf2.ro

http://www.liga1.ro/ cel mai tare site din lume dedicat fotbalului autohton.
    Vizitati-l si o sa primiti de la mine !

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Asa este Fanta, mai ales daca sunt de la Digi.
    Ma consider un om calm dar deja nu mai rezist cu inchinarea la zeul DIGI.
    Ce draq tot ridicati in slavi nesimtitii astia de la Digi care nu sunt in stare sa aduca echipamente.
    Abia astept sa ma sune sa imi spuna ca pot sa vina sa instaleze echipamentele sa-i trimit de la usa inapoi.
    O sa fie o mare bucurie sa vad ce mutra or sa faca instalatorii megaoperatorului.

Administrator Expert
    Posts Thanks / Likes

Daca ai avea rabdare sa citesti cele peste 6500 de topicuri ale mele pe acest board vei observa ca nu discut despre piratarea programelor romaesti sau a platformelor digitale.
    Cand o sa ti se ceara si tie milioane de euro ca prejudiciu provocat unei anume companii o sa vezi ca nu o sa mai ai elanul de a discuta fara nicio reticienta despre aceste subiecte.
    Digi TV a castigat aceste drepturi de pe 31.03 , oare de atunci n-avei timp sa-ti montezi echipamentele acestui operator ?

Deja ti-am scris prea mult.
    Dupa ce am confiscat domeniul liga1.ro a venit randul ligii a doua : http://www.lpf2.ro

http://www.liga1.ro/ cel mai tare site din lume dedicat fotbalului autohton.
    Vizitati-l si o sa primiti de la mine !

I'm the truble man! Expert

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by xymzar View Post
    Asa este Fanta, mai ales daca sunt de la Digi.
    Ma consider un om calm dar deja nu mai rezist cu inchinarea la zeul DIGI.
    Ce draq tot ridicati in slavi nesimtitii astia de la Digi care nu sunt in stare sa aduca echipamente.
    Abia astept sa ma sune sa imi spuna ca pot sa vina sa instaleze echipamentele sa-i trimit de la usa inapoi.
    O sa fie o mare bucurie sa vad ce mutra or sa faca instalatorii megaoperatorului.
    Nu ca le iau apararea. Insa, du-te la boom. sa vezi ce nesimtiti sunt aia. un pret de te ustura pe unde iti este si O NESEMTIRE DE NEDESCRIS. Eu personal, le-am dat N sanse. In ceea ce priveste DIGI, or fi si astia nesimtiti, ordinari si cum doresti! Insa, gandeste-te ca au preturi PENTRU ROMANIA si pentru orice roman. Stii cand mi-am dat seama cat de mult inseamna banii in viata asta? atunci cand am inceput sa muncesc! Tv-ul ar fi ultimul lucru pe care as da bani multi. De aici si se trage succesul lui DIGI. Si sa fim sinceri acum! suntem o tara de amarati .

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Fanta, am citit despre problema ta si credema ca sincer imi pare rau.
    Postul cred ca fost o refulare din partea mea.
    Daca am deranjat imi cer scuze.
    Dar daca vin aia de la Digi tot ii trimit la plimbare. Ahh abia astept

Daca stau sa ma gandesc bine stiti cat de calm sunt fara liga 1, am observat ca injur mult mai putin

PS Poate nu conteaza dar eu iti tin pumnii pentru rezolvarea problemei
    PS1 Ady eu muncesc de peste 20 de ani si stiu ce inseamna sa nu mai ai bani la 7 zile dupa salariu, dar deja siunt OT rau de tot si acum apare Regele si ma trage de urechi

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Am gasit numai Hyundai, eu vreau Humax

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)