Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 20

Thread: cazul nocturna

ER' MEJO Moderator - Expert
    Posts Thanks / Likes

Default cazul nocturna

auzi stelistii al dracului.intai cu brichete acum cu nocturne........

cine stie ce o urma

Member Mentor
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

sa i-a campionatul...

Mgar de marc Expert
    Posts Thanks / Likes

s pice in B
    adevrul este inventia unui mincinos

Silver Member Expert
    Posts Thanks / Likes

Ce s-a ntmplat n seara asta la iaşi pare desprins din filmele cu proşti.
    A căzut nocturna chiar n momentul n care au ieşit jucătorii pe teren, s-a aşteptat jumătate de oră, s-a dat 3-0 pentru farul şi după 2 minute a revenit lumina.
    După ce că Iaşiul nu are niciun punct se mai petrec şi ghinioane de-astea. Chiar mi pare rău pentru munca lui Ionuţ Popa.

Bagator de/in seama Teacher
    Posts Thanks / Likes

Parca a fost un pic mai mult decat ghinion in seara asta... sau poate mi s-a parut.

Silver Member Expert
    Posts Thanks / Likes

Am spus ghinion ca să nu zic altceva. Nu cred că doar ţie ţi s-a părut ceva suspect. Nici eu nu cred n coincidenţe.

Member Mentor

Posts Thanks / Likes

Putin probabil sa fi fost altceva decat "arama pe fata". Referinta este cat se poate de nationala, caci asa ceva s-a mai intamplat. In Romania generatii au crescut in "cultul" cozilor, in frig si bezna( nu doar ca fenomen fizic). Nu ma mira nimic.

Administrator Expert
    Posts Thanks / Likes

E clar Dorel a fost la datorie
    Acu serios vorbind ne-am facut de cacao si in cupele europene , pacat ca se intampla asta ......

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by hidric View Post
    s pice in B
    Esti frustrat rau , propun sa te uiti la termenul de valabilitate cand mai mananci biscuiti cu crema ca nu se stie ce contine crema
    Pana la urma urmei STEAUA e STEAUA , restul incearca sa se descopere si sa iasa din mocirla .
    Revenind la ce sa intamplat la Iasi , observatorul are dreptate , regulamentul spune :
    30 minute sunt pentru inceperea meciului (art.44),60 de minute sunt pentru intreruperea meciului (art. 1.

Gold Member Expert

Posts Thanks / Likes

Parca ar fi primul exemplu de lucruri care functioneaza anapoda in Romania , nu ?
    Asi zice sa se-nalte un monument comemorativ si sa fie mentionat fenomenul cu slove aurite in anuaru' statistic .

Ma astaptam ca fanii stelisti sa comenteze usurinta cu care apararea stelista poate fi depasita .....despre jocul haotic al mijlocasilor .... despre fenomenalul antrenor zis si ,, laca " .... despre sansele echipei actuale de a lupta pe doua fronturii .... da' exemplu simbolului e sfint :< nu poti , scuipa adversaru' >

Member Mentor

Posts Thanks / Likes

Default In actualitate

Intr-unul din marele orase ale "minunatei" Romanii, in zona centrala, in jurul orelor 02.30 a "cazut" una dintre cele trei faze ale retelei de energie electrica. Nici pana la aceasta ora nu a fost restabilita functionarea fazei cu pricina. Serviciul Deranjamente al furnizorului Enel nu raspunde. M-am racordat la o alta faza care are tensiune, adica am improvizat.

Junior Member Friend

Posts Thanks / Likes

La cati bani se invart in fotbal .. poate parea imposibil , da' uite ca s-a intamplat si asta.

Silver Member Expert

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by LordKlaus View Post
    Pana la urma urmei STEAUA e STEAUA , restul incearca sa se descopere si sa iasa din mocirla .
    Intradevar ce frumos e fotbalul fara valize si plasute. Asta am vazut ieri la Bistrita unde toti cei care au fost in studiou la GSP TV au dat ca pronostic 0-1, 0-2 si 0-3 pentru Steaua.
    In returul campionatului trecut nici nu ma uitam la meciurile Stelei ca stiam ca au aranjat totul. Atunci Steaua a jucat pe bune doar cu UTA(si era sa o pateasca), Dinamo (a pierdut), cu Poli Timisoara(a facut egal) si la Iasi (a pierdut). Poate si cu Buzaul dar aia "stiau ce trebuie sa faca".

Mgar de marc Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by LordKlaus View Post
    Esti frustrat rau , propun sa te uiti la termenul de valabilitate cand mai mananci biscuiti cu crema ca nu se stie ce contine crema
    Revenind la ce sa intamplat la Iasi , observatorul are dreptate , regulamentul spune :
    30 minute sunt pentru inceperea meciului (art.44),60 de minute sunt pentru intreruperea meciului (art. 1.

m-ai dat gata cu biscuitii
    s presupun c mergi inc la grdinit ?
    grupa mare ?
    eugenia ?

cine era aici frustratul ?
    Steoaia este poate pentru tine Steoaia
    Pentru mine este o echip de beeeee, beeeee
    Dac-ti arde de scandal caut pe altul
    Nu de alt dar la urm o s-ti par ru c te-ai bgat ca musca in k.... calului

PS: Inc o dat si pentru tine FIECARE TINE CU CINE VREA
    adevrul este inventia unui mincinos

Om ... cu farfurie ! Expert
    Undeva in Oltenia ... de sub munte !HOREZU!
    Posts Thanks / Likes

Hmmmm ... , poate voi sa mai credeti in ghinioane si coincidente ! In viata nimic nu este intamplator , fiecare fenomen-actiune se intrepatrunde si interactioneaza cu altul . Urmarile se vad ... acum sau mai tarziu , dar se vad ! Asa ca , ... coincidentele sunt pentru copii !
    Cand se va sparge buba la Steaua ... sau Dinamo ... ?! Mai devreme sau mai tarziu .... , dar se va sparge ! Si asta este valabil la toate echipele ! Trebuie numai sa stii sa tratezi cu atentie "buboiul" !
    Deocamdata Laca' nu ma convinge deloc ca are fler sau talent de antrenor , si cred ca nu sunt singurul .... . Rednic ... are impresia ca se face performanta asa flegmatic ... ca pe vremea fostului Dinamo ... . Am impresia ca nu a invatat nimic de la tatucu' Luce ! Si lista poate continua ... , astept ca Andone sa arunce prosopul !

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)