Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 13 of 13
    Administrator Expert
    Posts Thanks / Likes

Default Doua zvonuri bomba in exclusivitate pentru RDI

Doua zvonuri bomba :
    1.FRF a vandut drepturile de transmisie live a meciurilor din liga 2 catre Realitatea Media pentru 1.000.000 euro/an.Am discutat cu prietenul meu din FRF si mi-a confirmat aceasta stire iar apoi l-am sunat pe nr1 in Vantu DTH si mi-a spus ca nu stie nimic de aceasta tranzactie.In aceste conditii trecem stirea la capitolul zvonuri.
    2.Vantu DTH e posibil sa fie singura platforma DTH din Romania ce va cumpara de la Digi Tv drepturile pentru liga 1.
    Dupa ce am confiscat domeniul liga1.ro a venit randul ligii a doua : http://www.lpf2.ro

http://www.liga1.ro/ cel mai tare site din lume dedicat fotbalului autohton.
    Vizitati-l si o sa primiti de la mine !

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by Fanta View Post
    2.Vantu DTH e posibil sa fie singura platforma DTH din Romania ce va cumpara de la Digi Tv drepturile pentru liga 1.
    Cam din ce etapa
    Roling Stones, Dire Straits, Deep Purple, Led Zeppelin, Beatles, Creedence Clearwater Revival, Scorpions, Meat Loaf, Accept, WASP, Huey Luis & the News, Warlock, Helloween, Stratovarius, Lita Ford,Nightwish, Queen, Pink Floyd, Steve Vai, Yngwie Malmsteen, Joe Satriani, Metallica (whiskey in the jar).. cativa cu care ma mai cunosc si eu.

superstar Expert
    Posts Thanks / Likes

Default ai grija...

Quote Originally Posted by spaniolul View Post
    Mai conteaza? important e sa lanseze DTH-ul ca degeaba cumpara drepturile de difuzare daca nu are unde sa le urce,
    vezi sa nu l scapi,ma refer la dthul lui vintu.ai grija ce spui ca sa nu fii nevoit sa ti ceri scuze mai tirziu.

Haiduc Expert
    Latitude: 44.202, Longitude: 27.322, Bărăgan City
    Posts Thanks / Likes

Am zis eu bine in celalalt thread ca ai nevoie urgent de un psiholog....
    Inghite in sec, asta este. Nu te supara, suporta ce ai facut cu guriţa ta...
    Kworld DVB-S 100 PCI, Golden Media Wizard HD Vote, offset 0.8Fe + 1.15Fe

I'm the truble man! Expert
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

alex. nu ca sunt rau. insa, omul cam are dreptate. Nu ma bag .. nu ma intereseaza.. nu-mi castig painea din DETEHASURI. Numai sa-ti aduci aminte de forumul lui stanzi. atat iti zic.

chit ca se va sterge acest post. imi cer scuze

Nebunul de la butoane Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by ady18 View Post
    alex. nu ca sunt rau. insa, omul cam are dreptate. Nu ma bag .. nu ma intereseaza.. nu-mi castig painea din DETEHASURI. Numai sa-ti aduci aminte de forumul lui stanzi. atat iti zic.

chit ca se va sterge acest post. imi cer scuze
    copile, iti recomand sa-ti bagi mintile in cap. nu esti in masura sa comentezi ce facea unul si altul pe forumuri atata timp cat tu il atacai la greu pe acel forum pomenit de tine pe fanta, ca sa te pui bine cu rebutul de stanzi, sa te faca moderator. ok?

Silver Member Expert
    Posts Thanks / Likes

1.FRF a vandut drepturile de transmisie live a meciurilor din liga 2 catre Realitatea Media pentru 1.000.000 euro/an.
    Nu ştiu dacă putea să vndă federaţia drepturi de televizare n numele echipelor din Liga 2.
    Pnă acum televiziunile negociau cu fiecare club gazdă n parte. Cluburile din Liga 2 nu sunt organizate ntr-o structură unitară care să le reprezinte interesele, cum ar fi LPF-ul (vezi că la Liga 1 LPF-ul a vndut drepturile).

n al doilea rnd, nu s-a auzit de nicio licitaţie. Aceasta nu trebuia să fie anunţată public, să poată participa oricine doreşte?

Nu spun că nu e corectă informaţia, nsă am ndoieli. Din cte ştiu, oricum Telesport va difuza ceva meciuri din Liga 2.

superstar Expert
    Posts Thanks / Likes

Default Auzi...

fii atent cam deraiezi.psiholog ti ar trebui dumitale,sa te invete despre cuvintul ,,caracter''

Posts Thanks / Likes

stimati domni, calmati-va, linistiti-va, azi e duminica si in loc sa mergeti la biserica sa va purificati sufletul va jigniti pe boarduri. parca sunteti niste copii care va certati de la o jucarie. pai treaba-i asta?

Silver Member Expert
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Doua zvonuri bomba :
    Drepturile pentru partidele netelevizate de GSP sau pentru introducerea in grila a GSP-urilor?

superstar Expert
    Posts Thanks / Likes

Default mda...

Quote Originally Posted by niros View Post
    stimati domni, calmati-va, linistiti-va, azi e duminica si in loc sa mergeti la biserica sa va purificati sufletul va jigniti pe boarduri. parca sunteti niste copii care va certati de la o jucarie. pai treaba-i asta?
    ai dreptate.dupa ca e si scurta viata ne o mai si consumam cu prostii.m as duce la biserica dar popa ma enerveaza.mai rau ca spaniolul..mai bine la o bere

Posts Thanks / Likes

@bebelsat, si pe mine m-a enervat popa cand la spovedania dinaintea casatoriei m-a intrebat daca am trait pana atunci cu nevasta-mea. era sa ma scap si sa-i zic ca e indiscret. dar pana la urma am marturisit adevarul. daca te enerveaza spaniolii mergi la o bere cu un basc

Junior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

Talking

Quote Originally Posted by niros View Post
    @bebelsat, si pe mine m-a enervat popa cand la spovedania dinaintea casatoriei m-a intrebat daca am trait pana atunci cu nevasta-mea. era sa ma scap si sa-i zic ca e indiscret. dar pana la urma am marturisit adevarul. daca te enerveaza spaniolii mergi la o bere cu un basc
    Acuma nu ca tin cu popii, dar la spovedanie ce ai vrea sa te intrebe, cum ti/a placut la mare, sau sa vorbiti despre vreme?
    Hai ca iar ne cearta Blana.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)