Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 7 of 7
    Junior Member Friend
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Thumbs up CHIAR NU VREA NIMENI UN APARAT DE REGLAT ANTENE SATLOOK Micro +? Reducere de pret !

Chiar nu mai monteaza nimeni antene ? Eu am un alt aparat cu spectru si de acesta nu mai am nevoie ! Vreau sa plec si eu la mare si un ban in plus nu strica

Vind SATLOOK Micro+ , perfecta stare , foarte putin folosit , acumulator in perfecta stare - 650 RON / Bucuresti . Pentru alte localitati expediez prin curier . Pentru contact : [email protected] // tel. 0751558024 sau pm

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by alexhaulica View Post
    Chiar nu mai monteaza nimeni antene ? Eu am un alt aparat cu spectru si de acesta nu mai am nevoie ! Vreau sa plec si eu la mare si un ban in plus nu strica

Vind SATLOOK Micro+ , perfecta stare , foarte putin folosit , acumulator in perfecta stare - 650 RON / Bucuresti . Pentru alte localitati expediez prin curier . Pentru contact : [email protected] // tel. 0751558024 sau pm
    chiar sa saturat lumea sa cumpere de la JUNIORI ,nu te supara ...dar aici e vorba de incredere Multi juniori au vindut ddddddddream-uri clonate , receptoare stricate etc
    Nu fac discriminare,dar iti urez multa bafta

Junior Member Friend

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by giolgau View Post
    chiar sa saturat lumea sa cumpere de la JUNIORI ,nu te supara ...dar aici e vorba de incredere Multi juniori au vindut ddddddddream-uri clonate , receptoare stricate etc
    Nu fac discriminare,dar iti urez multa bafta
    Chiar daca sunt un Junior ,asta nu inseamna ca nu urmaresc ce se discuta pe aici , iar daca nu postez pe forum nu inseamna ca nu stiu meserie. Unii oameni au o prezenta mai discreta si nu umplu forumul cu replici inutile! Referitor la vinzarea de aparate defecte , departe de mine acest gind . Pur si simplu nu ma mai folosesc de el deoarece am altul mult mai performant ! Ai pm de la mine !

om fain' Expert
    Posts Thanks / Likes

Thumbs down

DEPLORABIL...

Junior Member Friend

Posts Thanks / Likes

Default Satlook micro vindut !

Aparat de masura vindut! Multumesc tuturor celor care au fost interesati ! multa bafta !
    Rog moderatorul sa stearga aceasta sectiune .

FLEX-IBIL Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by alexhaulica View Post
    Aparat de masura vindut! Multumesc tuturor celor care au fost interesati ! multa bafta !
    Rog moderatorul sa stearga aceasta sectiune .

Concediu placut!
    LABOR OMNIA VINCIT IMPROBUS (lat.) munca stăruitoare învinge totul – Vergiliu, „Georgica”
    NON OMNIA POSSUMUS OMNES (lat.) nu toți putem toate – Vergiliu, „Bucolica”, VIII, 63.

Pentru prost, umorul e o formă indivizibilă de insultă, e ceva care-l vizează personal. Umorul mușcă, înțeapă, provoacă, sfidează, și face toate astea involuntar, uitîndu-și mereu foloasele, așa cum procedează electricitatea. Bușcu dixit.

Moderator Expert
    Posts Thanks / Likes

Concediu placut!
    Thread inchis!
    Day by day - opiniile mele
    "Never argue with idiots. People can confuse you with them."
    ---------------------------------------------------------
    DM 7020S; HSS-1160NA; Offset 1,2 Al +
    Moteck DigiPower SG-2100
    (53°E - -30°W) + Hama Lypsi HQ Universal Single LNBF

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)