Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 1 of 1
    Junior Member Friend
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Default Liga 1 si alte campioante Live Video

Va salut,

Nu am mai postat de mult pe acest forum, dar vreau sa revin cu cateva informatii utile celor pasionati de sport.
    Incepe noul sezon fotbalistic. Daca doriti sa vizionati orice meci din cele mai tari campionate ale lumii puteti folosi programul sopcast, care merge foarte bine si totul este gratit, aveti nevoie doar de o lista de unde sa luati meciurile, in sensul acesta am facut o selectie acelor mai bune transmiteti online pe care o gasiti pe situl www.onlinepariuri.com in menu din stanga la Lista meciuri Live.

Deasemenea pe situl in cauza se organizeaza lunar concursuri de pronosticuri sportive cu premii de cateva sute de euro lunar, va puteti inscrie si puteti participa oricand. concursul se desfasoara intr-un program foarte avansat prin care se preiau cote si evenimentele direct de la casele de pariuri si toate pariurile apar pe site. Cele mai bune ponturi formeaza Biletul zilei.

Pentru alte detalii vizitati situl,
    In speranta ca v-am fost de folos va doresc numai bine
    Last edited by danyab; 8th July 2008 at 20:09.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)