Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 4 of 4
    pe aici si eu Teacher
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Default Ajutor pentru ufs910

Salut,am 2 zile de cand sunt proaspat posesor de 910.Am tot citit pe aici dar nu am inteles cum sa procedez sa ii fac un upgrade de soft cu key cu tot.Pot sa va spun ca am acum pe el soft 1.04.Dar mai departe?Orice ajutor este binevenit.
    Din ce am gasit pe aici am inteles ca pot updata direct de pe usb ceea ce este o treaba foarte buna.
    daca poate cineva sa imi dea tot ce este necesar pentru usb si sa imi spuna cum sa procedez as ramane pe viata indatorat.
    Neo 75

pe aici si eu Teacher

Posts Thanks / Likes

a,si inca ceva...am antena motorizata si cu receptorul vechi am mutat pe 26est,unde sunt 3 posturi hd la liber si am ramas placut impresionat,si eu si familia mea...merita efortul financiar facut...bravo lor

Gold Member Expert

Posts Thanks / Likes

Nici o imagine nu contine chei si emulatoare ! Upgrade-ul incarca numai componentele nucleului si aplicatiei dupa care folosind interfata Web sau cea adaugata de AAF poti face urmatorii pasi :
    - download si instalarea unui emulator ( de ex. mgcamd )
    - download coduri actualizate

Interfata Web se activeaza asa : http://192.168.0.25 din Internet Explorer !

Junior Member Friend
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by mihaip View Post
    Nici o imagine nu contine chei si emulatoare ! Upgrade-ul incarca numai componentele nucleului si aplicatiei dupa care folosind interfata Web sau cea adaugata de AAF poti face urmatorii pasi :
    - download si instalarea unui emulator ( de ex. mgcamd )
    - download coduri actualizate

Interfata Web se activeaza asa : http://192.168.0.25 din Internet Explorer !
    Mihai- te apreciez mult -
    Lasa-i pe astia care nu au timp si chef sa citeasca -
    E absurd sa le explici la fiecare
    Sa ne gandim ca peste 2 ani vine cineva si cand vede cat are de citit renunta- din cauza ca acelasi lucru e scris de 10 ori pt 10 "noi posesori" dar lenesi lenesi si comozi comozi -
    Eu nu sunt expert nici sat, nic IT , etc si cu ce am citit aici am reusit tot ce mi-am propus - si diseq 12 si emu si .....
    Samsung 40F86 + Katy 910 +1.1m + Diseq 1.2 + 43W...40E ... HD to the people!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)