Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 17
    Junior Member Teacher
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Default Vand urmatoarele

Vand urmatoarele

Strong 4355 evolution
    antena offset 60 cm
    LNB Maximum 0.3

1.2 mil toate
    VA MAI AMINTITI ?

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

La 100 ron te scap eu de ele.Daca esti de acord, da pm.Daca nu, m-ar interesa numai receptorul.

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by RomSat View Post
    Vand urmatoarele

Strong 4355 evolution
    antena offset 60 cm
    LNB Maximum 0.3

1.2 mil toate
    Strongul il cumper eu ca si asa nu mi-ai trimis banii pe el

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by elisav View Post
    Strongul il cumper eu ca si asa nu mi-ai trimis banii pe el
    auzi eu sincer chiar nu te inteleg ai primit banii si acuma incerci sa faci caterinca ? sau iti pare rau ca lai dat ieftin ?
    VA MAI AMINTITI ?

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

auzi eu sincer chiar nu te inteleg ai primit banii si acuma incerci sa faci caterinca ? sau iti pare rau ca lai dat ieftin ?
    NU AM PRIMIT NICI UN BAN ,daca vrei sa ma crezi.Nu imi pare rau ca am dat acest receptor dar vad ca tu esti un tepar care se bucura de 70 de lei ,pentru ca atunci cind ti-am cerut factura dela posta nu ai trimis nimic si te-ai bagat la fund.

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

NU AM PRIMIT NICI UN BAN ,daca vrei sa ma crezi.Nu imi pare rau ca am dat acest receptor dar vad ca tu esti un tepar care se bucura de 70 de lei ,pentru ca atunci cind ti-am cerut factura dela posta nu ai trimis nimic si te-ai bagat la fund.
    auzi ADU DOVEZI ! + ca de ce pana acuma nu ai zis mosule nimic aici pe forum ? vezi ca aveai si sectiune sus tepari . Deci lasa tampeniile si cauta-ti de treaba si nu ma fa sa ma duc la posta sa cer chitanta cum ca ai ridicat banii
    VA MAI AMINTITI ?

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

auzi ADU DOVEZI ! + ca de ce pana acuma nu ai zis mosule nimic aici pe forum ? vezi ca aveai si sectiune sus tepari . Deci lasa tampeniile si cauta-ti de treaba si nu ma fa sa ma duc la posta sa cer chitanta cum ca ai ridicat banii
    Am invatat ceva cu aceasta ocazie:sa nu mai dau nimic pe cuvintul oamenilor.AM TERMINAT.SUCCES

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Am invatat ceva cu aceasta ocazie:sa nu mai dau nimic pe cuvintul oamenilor.AM TERMINAT.SUCCES
    Cu asta ce vrei sa zici ? omule deci mergi la posta si scaneaza chitanta unde scrie cine a ridicat coletul pe care tu lai trimis si ce suma am platit sa-l ridic . Sincer nu inteleg de ce faci panaram asa aiurea ?
    VA MAI AMINTITI ?

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Antena sa dat au mai ramas receptor si LNB
    VA MAI AMINTITI ?

Multi Banned User Expert
    Posts Thanks / Likes

imi cer scuze ca intervin.cind am cumparat ceva am cerut sa-mi fie trimis cu ramburs.invatati !

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by nirolf View Post
    imi cer scuze ca intervin.cind am cumparat ceva am cerut sa-mi fie trimis cu ramburs.invatati !
    tocmai asta e ideea el mia trimis cu ramburs receptorul si NORMAL ca nu aveam cum sa-l ridic daca nu achitam contravaloarea . Numa ca el o tine lunga ca nu iam dat banii deci probabil eu sunt nebun dar il las sa bata campii in continuare am vandut si cumparat de la mai multe persoane de pe acest forum care pot confirma ca nici nam DAT TEAPA si nici NU AM LUAT .
    VA MAI AMINTITI ?

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Default re

Sau dat toate topic inchis
    VA MAI AMINTITI ?

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Sau dat toate topic inchis
    Intelegerea afost alta :dupa ce introduci soft original pentru ca avea concord sa trimiti bani.REPET:nu te fac tepar dar nu am primit banii iar cand am cerut factura de expeditie a lor nu ai trimis-o.Regret cele intimplate dar daca tu esti corect si tu trebuie sa crezi caeu nu vorbesctimpenii,deorece tu ai adresa mea pe cand tu ai primit coletul pe o adresa a altei persoane.Nu acei 70 de leisunt problema ci respectul dintre noi.SUCCES in continuare si scuzele mele daca ce ai spus tu este adevarat.Ai numarul meu de tf daca vrei sa vorbim direct si nu dupa taste

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Intelegerea afost alta :dupa ce introduci soft original pentru ca avea concord sa trimiti bani.REPET:nu te fac tepar dar nu am primit banii iar cand am cerut factura de expeditie a lor nu ai trimis-o.Regret cele intimplate dar daca tu esti corect si tu trebuie sa crezi caeu nu vorbesctimpenii,deorece tu ai adresa mea pe cand tu ai primit coletul pe o adresa a altei persoane.Nu acei 70 de leisunt problema ci respectul dintre noi.SUCCES in continuare si scuzele mele daca ce ai spus tu este adevarat.Ai numarul meu de tf daca vrei sa vorbim direct si nu dupa taste
    Da-mi nr tau de tel pe PM ca nu-l mai am si vb orice eventual o sa ma duc eu la posta sa cer eu o hartie ceva si sati scanez si sa-ti trimit sa vezi ca eu BANII ti iam pus .
    VA MAI AMINTITI ?

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Angry

Da-mi nr tau de tel pe PM ca nu-l mai am si vb orice eventual o sa ma duc eu la posta sa cer eu o hartie ceva si sati scanez si sa-ti trimit sa vezi ca eu BANII ti iam pus .
    Interesant dupa 14 zile de la expediere sunt in aceeasi situatie.
    Am trimis cu ramburs prin Posta Romana pe adresa furnizata de Romsat pe numele unei domnisoare din Iasi.
    Pana azi nu a sosit nici coletul retur si nici mandatul.. am scris Pm.
    N-am primit nici macar raspuns..

Din pacate se adevereste ca domnul este un tepar.. sau un lucrator al Postei care fura coletele si pagubeste Posta Romana...

Nu suma infima de 110 lei ma necajeste,ci faptul ca sunt astfel de personaje pe Rdi..

Oricum sper ca Politia sa elucideze cazul si moderatori de pe Rdi sa
    ia masuri.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)