Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 9 of 9
    Junior Member Teacher
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Default Dragomir face pe dracu-n patru sa scape de Antena - RCS

Se pare ca promisiunile sunt mai mult decât 100 de milioane iar şicanele lui Mitica de abia încep pentru câştigătorii licitaţiei.
    Iata declaraţiile lui Dragomir conform www.cotidianul.ro ( ziarul lu Vantu):,, Dacă dăm banii cluburilor după grila italiană (n.r. - în funcţie de poziţia din clasament), încercăm să facem şi programul conform grilei italiene”, intenţionează Dragomir. În Il Calcio, din zece partide pe etapă, şapte se dispută la aceeaşi oră."
    Daca e sau nu adevărat mai vedem dar mă întreb ce câştig au cluburile din asta?Nu mai intra atâta reclama si meciurile vor avea un rating mult mai scăzut.Se poate o batjocura mai mare pentru unii care plătesc peste 100 milioane? Răspunsul : DAAAAAAAAAAAAAAAAAA.

Bagator de seama Expert
    Posts Thanks / Likes

De data asta s-ar putea ca Mitica sa se fi pus cu cine nu trebuie, si aici nu ma refer la cei de la Antena 1, ci la acei baieti care erau sa-l ia de gat in propriul lui sediu
    Eu cred ca se apropie ziua cand il vom vedea si pe Mitica cu coada-ntre picioare, asa cum e acum cel mai bun prieten al sau, oierul

Bagator de seama Expert
    Posts Thanks / Likes

Vlad Enachescu va fi noul sef al transmisiilor sportive la Telesport, post pe care trustul lui SOV il doreste o “Realitatea TV pe sport”. Achizitia, care va deveni operabila dupa Campionatul European, dovedeste si altceva: Realitatea spera ca Dragomir sa gaseasca o cale sa rupa contractul cu A1 - RCS si-si intareste echipa. Cotidianul publica azi un interviu in care seful Ligii declara senin care va fi urmatoarea sicana pe care o va aplica consortiului cistigator: va programa foarte multe meciuri la aceeasi ora, lucru care va distruge modelul de business al televiziunilor

http://www.tolo.ro/2008/05/15/enachescu-spre-telesport/

Om ... cu farfurie ! Expert
    Undeva in Oltenia ... de sub munte !HOREZU!
    Posts Thanks / Likes

.... pai nu se vroia modelul Pay-Tv .... ? Ala este modelul ... mai multe partide la aceeasi ora sau ... se vroia altceva ... ? Nu cred ca asta va deranja RCS-RDS ... ? Cred ca mai grav este bobarnacul pentru antenute cu Liga I - Realitatea TV ... , asta ustura rau de tot !
    Nu cred ca se va intampla nimic ... asta daca nu cumva cedeaza nervos Felix ... !

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by cipaul66 View Post
    .... pai nu se vroia modelul Pay-Tv .... ? Ala este modelul ... mai multe partide la aceeasi ora sau ... se vroia altceva ... ? Nu cred ca asta va deranja RCS-RDS ... ? Cred ca mai grav este bobarnacul pentru antenute cu Liga I - Realitatea TV ... , asta ustura rau de tot !
    Nu cred ca se va intampla nimic ... asta daca nu cumva cedeaza nervos Felix ... !

Una e pay-tv , iar alta e PPV ...
    Mitica nu stie cum sa-si onoreze datoriile fata de Vantu ...
    Dar fiecare nas isi are nasul ... si poate intr-o buna zi o sa vedem militzeanul de la racoare ...
    Totusi , Felix l-ar putea linsa mediatic , daca ar vrea ...
    Asteptam urmatoarea miscare pe tabla de sah ...
    19E+16E+13E+7E+5E+1V+4V+5V+7V-disecq+AMIKO alien+ DREAMBOX 500+ HH 2800 ( 45E -- 30W).

Administrator Expert
    Posts Thanks / Likes

Domeniul http://www.liga1realitatea.ro/ apartine deja RDI-ului

Offtopic (ca sa nu mai deschid al topic) : asteptati-va la un nou val de situri ce apartin echipei noastre.
    Odata ce vom scapa de cosmarul (vietii mele) pregatim o ofensiva puternica pe net.
    Daca v-am spune tot am strica marea surpriza ce o pregatim.

Fanta

Am cateva bombe tari si pentru aceasta sectiune.Vi se pregateste ceva din partea unui operator DTH.Daca zic .....am incurcat-o...shhhhhhhhhhhhhhh.
    Dupa ce am confiscat domeniul liga1.ro a venit randul ligii a doua : http://www.lpf2.ro

http://www.liga1.ro/ cel mai tare site din lume dedicat fotbalului autohton.
    Vizitati-l si o sa primiti de la mine !

superstar Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by Fanta View Post
    Domeniul http://www.liga1realitatea.ro/apartine deja RDI-ului

Offtopic (ca sa nu mai deschid al topic) : asteptati-va la un nou val de situri ce apartin echipei noastre.
    Odata ce vom scapa de cosmarul (vietii mele) pregatim o ofensiva puternica pe net.

Fanta

Am cateva bombe tari si pentru aceasta sectiune.Vi se pregateste ceva din partea unui operator DTH.Daca zic .....am incurcat-o...shhhhhhhhhhhhhhh.
    PARCA DE LA MAX TREBUIA SA AVEM SURPRIZE...

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by Fanta View Post
    Domeniul http://www.liga1realitatea.ro/ apartine deja RDI-ului

Fanta

Daca ni se pregăteşte ceva tare din partea Digi e K. Daca e din parte altui operator ne ofticam. Cel putin eu care sunt abonat doar Digi . Si având prieteni cu Boom e o ,,LUPTA" indirecta intre noi)))

Senior Member Expert

Posts Thanks / Likes

Da, Max va lansa un concurent pentru pachetul popular de la Digi, se pare ca va fi la 10RON pe luna cu tot cu TVA.

Toate cele bune !

P.S.: Mai sunt si alte chestii interesante pregatite in marea lor majoritate de Digi, din toamna se vrea a se incepe o ofensiva fara precedent de agresiva din partea RCS/RDS asupra pietei din Romania, mai ales pe servicii video prin platformele DTH Digi TV si CATV RCS .
    @Serpiko

Anunturi AUTO site de anunturi auto gratuite

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)