Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 8 of 8
    Silver Member Expert
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Default In sfarsit am fost pe un stadion.

De joia trecuta ma aflu in Italia iar de duminica pot spune ca in sfarsit am fost si eu in viata mea pe un stadion. De vinerea trecuta am colindat la toate sediile Banca Populare di Milano pentru bilete la partida Internationale Milano - AC Siena. Din pacate toate biletele au fost vandute. Duminica am zis ca fie ce o fi eu merg la stadion macar sa vad atmosfera din jurul stadionului. Cand colo ce sa vezi?! Bisnitari ca la noi. Cereau pe un bilet 50 de euro dar am reusit sa obtin o reducere de 13 euro. Cand am intrat pe San Siro (G Meaza) sa-mi pice falca nu alta. Pana acum am fost doar pe stadioane de la noi din tara dar asta e templu nu stadion. Sa nu mai spun de acustica din incinta stadionului cand acesta s-a umplut.
    Din pacate la locatia unde stau in Milano sunt restrictii mari la conexiunea de net(nu pot face upload de fotografii, nu vad fotografiile puse de altii aici de pe photobucket, nu pot folosi microfonul si boxele la messenger, nu vad tv online...), asa ca din pacate o sa pun unele fotografii doar cand o sa am posibilitatea. Intrarea pe stadion a decurs foarte usor chit ca numele de pe bilet nu corespunde cu numele de pe actul de identitate. Baietii erau mana in mana. Din pacate Inter nu a castigat ca sa vad si eu o fiesta pe aici dar poate duminica viitoare.... .
    Ca veni vorba de duminica viitoare, mi-am luat deja bilet pentru partida AC Milan - Udinese. Pentru ca Milan nu merge foarte bine si e si ultima etapa, biletul a fost foarte ieftin. Am dat 15 euro pentru un bilet la peluza albastra in sectorul 07. La partida lui Inter am stat in tribuna rosie la sectorul 313.

Administrator Expert
    Posts Thanks / Likes

Am vazut si eu anul trecut live un meci pe San Siro , Milan - Fiorentina 0-0.Stadionul e impunator dar nu se compara cu Olimpico din Roma sau Santiago Bernabeu / Nou Camp.

Daca esti iubitor al fotbalului trebuie sa vezi cel putin un meci live pe San Siro.
    Sper sa ai un meci spectaculos intre Milan si Udine.

Fanta
    Dupa ce am confiscat domeniul liga1.ro a venit randul ligii a doua : http://www.lpf2.ro

http://www.liga1.ro/ cel mai tare site din lume dedicat fotbalului autohton.
    Vizitati-l si o sa primiti de la mine !

Silver Member Expert

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by Fanta View Post
    Daca esti iubitor al fotbalului trebuie sa vezi cel putin un meci live pe San Siro.
    Sper sa ai un meci spectaculos intre Milan si Udine.

Fanta
    Pai am vazut Internationale Milano - Siena. Si am avut noroc ca era cu tribunele pline. Duminica am inteles ca o sa fie putina lume la stadion.

Silver Member Expert

Posts Thanks / Likes

Hai ca am reusit sa driblez putin restrictiile de net de aici si mi-am facut cont la ImageShack.

domul

la fluierul de start

Silver Member Expert

Posts Thanks / Likes

Codrea

Amintiri pentru stelisti:

In prelungirile primei reprize

Repriza a-2-a

Silver Member Expert

Posts Thanks / Likes

La final

AMINTIRI SI MAI DUREROASE PENTRU STELISTI:

Silver Member Expert

Posts Thanks / Likes

Biletul pentru duminica asta: 15 euro

Mägar de marcä Expert
    Posts Thanks / Likes

sant mai frumoase si bernabeu si camp nou decat san siro
    cel mai modern la ora actualä este allianz arena in münchen
    cel mai mult entuziasm a fost pe maracana mai bine zis Estádio Jornalista Mário Filho - Rio de Janeiro - Brasil unde am väzut derbiul local Flamengos-Fluminense 2:2
    adevärul este inventia unui mincinos

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)