Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Page 1 of 10 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 139

Thread: RSC-urile

100% Tiran Teacher
    Posts Thanks / Likes

Default RSC-urile

Din pacate si dupa cum arata "problema" e pe aproape venirea "negriciosului" pentru canalele RSC. Daca GC nu o mai da in bara ca pina acum, probabil ca intr-o saptamina or sa activeze mai toate canalele pe revizia AC6.
    Sperante in Black-kkt-list? Neah! nu e el in stare sa Pansareasca un fix de atitea zile.

alb3rto
    Guest
    RDI - Board Default Avatar

Quote Originally Posted by zuzel View Post
    Din pacate si dupa cum arata "problema" e pe aproape venirea "negriciosului" pentru canalele RSC. Daca GC nu o mai da in bara ca pina acum, probabil ca intr-o saptamina or sa activeze mai toate canalele pe revizia AC6.
    Sperante in Black-kkt-list? Neah! nu e el in stare sa Pansareasca un fix de atitea zile.
    Unele posturi pe Globecast sint deja negre de ieri dupamasa

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

ptru RCS nu e problema ca solutia exista,sa vedem daca vreo data va exista solutia si ptru b&d......
    Unde esti tu TEPES doamne .....

100% Tiran Teacher
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by kiwwi View Post
    ptru RCS nu e problema ca solutia exista,sa vedem daca vreo data va exista solutia si ptru b&d......
    Ce vrei sa zici? Aceeasi solutie a mers si merge perfect pentru toti provideri. Card sa ai sau .... prieteni !

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

Ce vrei sa zici? Aceeasi solutie a mers si merge perfect pentru toti provideri. Card sa ai sau .... prieteni !

prieteni sint putini dar BUNI,,,,, in sckimb CS ptru B&D asta nu stiu in afara de romcard care e cit de cit mai fix

nu stiu sa fi scos cineva boxkeys din b&L sau d&N ca asta ar fi solutia ptru linux box<stiu ca vizez dar imi place<

sa auzim de bine

100% Tiran Teacher
    Posts Thanks / Likes

nu stiu sa fi scos cineva boxkeys din b&L sau d&N ca asta ar fi solutia ptru linux box<stiu ca vizez dar imi place
    Faptul ca visezi e bine si problema ta insa astia care sint treji se uita la TV. Mai studiaza ca e mai simplu decit crezi.

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

cred ca am lipsit de la ora asta asa de importanta ,poate nu ma pune absent si o pot recupera am nevoie doar sa imi de-a cineva temele facute ptru ora respectiva si poate poate........cu chestia asta QUOTE Mai studiaza ca e mai simplu decit crezi.
    e simplu sa spui dupa ce sti dar pina sti e greu pentru oricine....

salutare

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

mie imi miroase ca o sa trecem din nou la slinguri...si nu mai scot astia odata catcheru'....
    FORUM RULES
    Nomad Iresponsabil

100% Tiran Teacher
    Posts Thanks / Likes

nu ma pune absent si o pot recupera am nevoie doar sa imi de-a cineva temele facute ptru ora respectiva
    Uite aici in postul meu sint temele gata facute de multisor. BK e si ala acolo daca programezi cardul cu "public bin" - cam toate sint asa deci nu-i problema.
    Code:
    http://www.rdi-board.com/showpost.php?p=471605&postcount=94

Senior Member Expert

Posts Thanks / Likes

Uite aici in postul meu sint temele gata facute de multisor. BK e si ala acolo daca programezi cardul cu "public bin" - cam toate sint asa deci nu-i problema.
    Code:
    http://www.rdi-board.com/showpost.php?p=471605&postcount=94
    Si eu care credeam ca aici se vorbeste despre RSC

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

Wink

Quote Originally Posted by pop_eye View Post
    Si eu care credeam ca aici se vorbeste despre RSC

sorry.......este vina mea .......sorry

Junior Member Junior

Posts Thanks / Likes

Mai Zuzele, n-ai obosit inca sa tot prevestesti ca FTA se duce pe p...a, o faci asta de cel putin 2 ani, de pe CCC si aici tot tii de aceiasi chestie. Macar pune acolo "dupa parerea mea" , nu posta de parca acuma e gata si numai cardurile au viitor sau card sharingul. Nu ai obosit sa zici acelasi lucru de doi ani si sa nu se intimple? Cel putin eu am obosit.

__/\__/\__/\_____________ Expert
    Posts Thanks / Likes

@satelrom sunt discutii libere. Daca te uiti pe rdi cineva chiar prevesteste sfirsitul lumi in 2012 deci odata cu el se duce si fta-ul

In ceea ce priveste sharingu nu cred ca o sa aibe viata lunga in NA. Poate doar in cercuri private. Trebuie sa mearga in paralel cu fta-ul altfel providerii se vor axa sa prinda detiantorii de servere si asta mi se pare foarte usor de facut. Parerea mea ...

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

Wink

Quote Originally Posted by raducosmin View Post
    @satelrom sunt discutii libere. Daca te uiti pe rdi cineva chiar prevesteste sfirsitul lumi in 2012 deci odata cu el se duce si fta-ul

In ceea ce priveste sharingu nu cred ca o sa aibe viata lunga in NA. Poate doar in cercuri private. Trebuie sa mearga in paralel cu fta-ul altfel providerii se vor axa sa prinda detiantorii de servere si asta mi se pare foarte usor de facut. Parerea mea ...

ai spus bine si doar copiez ce ai scris iar daca nu te deranjeaza reformulez doar cu ce ai scris

cred ca sharingu o sa aibe viata lunga in NA doar in cercuri private.

Ce zici nu ti se pare ca suna mai misto,si cu ocazia asta dau o bere ....lol

Bătrîn fără minte Expert
    Posts Thanks / Likes

Ce zici nu ti se pare ca suna mai misto,si cu ocazia asta dau o bere ....lol
    berea e bine venita dar cu ce ii scot dopu

ps: Nagra will also be upgrading the current CA system, which will run in simulcrypt.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)