Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 8 of 8
    Junior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

Default Va place bascalia lui becali !

Ce parere aveti despre circul care-l face Ciobanu in fotbal ! Cand om scapa de el de la Steaua [peste cati ani]!

Administrator Expert
    Posts Thanks / Likes

Fara el eram niste anonimi ca rapid sau dinamo.Eu sper sa ramana for ever la Steaua.
    Dupa ce am confiscat domeniul liga1.ro a venit randul ligii a doua : http://www.lpf2.ro

http://www.liga1.ro/ cel mai tare site din lume dedicat fotbalului autohton.
    Vizitati-l si o sa primiti de la mine !

Banned Expert
    RDI - Board Banned Avatar

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by Fanta View Post
    Fara el eram niste anonimi ca rapid sau dinamo.Eu sper sa ramana for ever la Steaua.
    Ce ati facut mai mult decat Rapid sau Dinamo mai, nominatilor Cine joaca contra voastra in Europa se gandesc deja la cei cu care vor juca dupa voi. In Liga se vede, nu mai are rost. Ati devenit fructul rusinii, fata de ceea ce ati fost odata.

Junior Member Friend
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by le099 View Post
    Ce ati facut mai mult decat Rapid sau Dinamo mai, nominatilor Cine joaca contra voastra in Europa se gandesc deja la cei cu care vor juca dupa voi. In Liga se vede, nu mai are rost. Ati devenit fructul rusinii, fata de ceea ce ati fost odata.
    Devii "carnat" daca spui asta! pai ce joaca becali?, tot a mai demonstrat cate ceva de restul ce parere ai?

Silver Member Expert
    Posts Thanks / Likes

Datorită cărei echipe s-a ajuns să avem anul acesta 2 echipe n Ch. League, dintre care una direct n grupe? Nu cumva n primul rnd a Stelei? Pe lngă partea de merit a Rapidului, pe care nu i-o contestă nimeni.

Silver Member Expert

Posts Thanks / Likes

Eu am gasit solutia sa scap de el. Cand apare la vre-o televiziune o stire despre Steaua sau Becali schimb postul.

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

Ce am facut mai mult decat Rapid sau Dinamo? pai am jucat de 2 ori in CL (Champions League, daca nu stii ce inseamna), o data am trecut cu brio de grupe, a doua oara nu am facut nimic. Apoi am mai jucat o semifinala de cupa UEFA, in dauna Rapidului.

PS Bascalia lui nu imi place nici mie

Junior Member Friend

Posts Thanks / Likes

Daca Becali pleaca de la Steaua (sunt sigur ca nu se va intampla) au sa apara si problemele in lant cum a fost la Dinamo .
    Vis a vis de declaratiile facute de Becali .. in general sunt bine gandite si multe isi au rostul lor in interesul echipei chiar daca unii nu inteleg sau nu agreeaza.
    Poate ca deranjeaza tare fiindca e cel mai transparent in ceea ce spune si e greu de inteles de catre unii din mai multe motive.
    Macar Becali pe care il contestati multi mai face prea multe acte caritabile pe care majoritatea moralistilor si a contestatarilor nu sunt in stare sau le ignora.
    Toti au sarit pe Steaua ca a furat cu arbitrii dar ei nu se mai uita in oglinda la cat de curati sunt. De ce nu putem sa acceptam ca asta e fotbalul si mici erori sau avantaje sunt si de o parte si de alta. Eu admir Steaua fiindca merita, echipa de suflet va ramane pe viata Universitatea Craiova care joaca un fotbal curat si frumos .
    Nu imi pare corect fiindca sunt urcati in slavi excroci sau hoti gramada si unul ca Becali e injurat si hulit.
    Last edited by t3sla; 21st April 2008 at 00:08.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)