Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 9 of 9
    ER' MEJO Moderator - Expert
    Posts Thanks / Likes

Talking Ha Ha Ha.............

scuzatzima dar nu mam putut abtzine.

PRIETENII STIU DE CE

Gold Member Expert
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

ai dreptate doar ca intre 1-0 si 2-0 n-au jucat nimic ! asa ceva in fata unei echipe serioase le-ar fi fost fatal ! cu entuziastii fara mijloace ...merge ! la tzeara merge si asa !

ER' MEJO Moderator - Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by mihaip View Post
    ai dreptate doar ca intre 1-0 si 2-0 n-au jucat nimic ! asa ceva in fata unei echipe serioase le-ar fi fost fatal ! cu entuziastii fara mijloace ...merge ! la tzeara merge si asa !
    da dar ceea ce nu se site inca e ca meciul a fost cumparat.................... de antena 1

sa vedem ce mai zic dusmanii.
    pana acum steaua - cluj 8-3.nu discutam de alte echipele din bucuresti.

Very Iritant Person Expert
    Posts Thanks / Likes

ce zice unu la comentarii pe o pagina de sport

din pacate turnatorii, bisnitarii si infractorii cei mai periculosi care bantuiau viata Romaniei din perioada de dupa cei mai rapid impuscati pamanteni, au pus mana pe tot ce-i simbolic, pe tot ce reprezenta intr-o oarecare masura simbolul mandriei de a fi roman. Borfasi aflati la marginea societatii, apeleaza ca incantatie satanista la ajutorul lui Dumnezeu. Iudele isi imprumuta reciproc sume impresionante, murdarite cu sangele crimei organizate pentru a face jocul sfant al diavolului suprem. Gigi-l finanteaza pe George si Mitica cu cate 20 mil., ii ofera lui Sandel o atentie- ca de, trebuie sa traiasca si omul, de 15.000 lunar, sa-si mareasca dioptriile, ofera prin iudele iadului familiei, cu livrare la domiciliu ales, sume cuprinse intre 125 si 340 000 euroi.
    Arbitrii primesc prin apasare de buton cate 60 000 euro de meci, jucatorii, cei mai cu minte putina, cate o 'vacanta de vis' all inclusive de 14 zile (care costa fie spus intre noi cca 2000 euro)- ieftin cumparati, dar buni la tradare..Comitete de infractori se aduna la sediile inventate de ei si pe care nu le parasesc nu de alta, dar pentru ca laptele-i gata amestecat cu mierea si nu pot fi schimbati intrucat butoanele din Pipera ii protejeaza. Idiotii care stau si ingheata alaturi pe stadioane, chiar cred ca echipa merge bine, dar nu stiu un lucru: ca cei cu bricheta, au fost 5 in pozitia in care s-a produs incidentul-(organizat din vreme),
    au exersat pe bani aruncarea la tinta...
    Va pot spune si unde si cine i-a coordonat. Totul se poate afla. Doua randuri in spate 4 persoane stanga si dreapta au mascat tintasii, acestia fiind impreuna recompensati cu suma de 4500 de euro si abonamente gratuite pe doi ani pe Ghencea. Acesta a fost pretul a 3 puncte.
    In postul mare al sarbatorilor de Pasti le dorim acelor anticristi ai fotbalului romanesc sa le dea Dumnezeu lor si familiilor lor binele si raul pe care l-au dorit si facut altora. Crima nu se poate ierta prin facutul crucii si linsul icoanelor. O data si odata nu-i tot una, dar odata se va intampla ca minunile Dumnezeiesti sa se si intample prin plata cu dreapta randuiala.
    Asa sa le ajute Dumnezeu

PS. Pentru viitor ar exista o singura varianta: echipele ardelene si a altor zone defavorizate de aranjamentele miticilor bisnitari de pe Dambovitza sa-si infiinteze o alta liga de fotbal, si un alt campionat paralel in care echipele care au fost furate sistematic sa poata juca fara butoane centrale ale crimei organizate din lumea interlopa comunista...
    interesant, nu?
    si cata dreptate s-ar putea sa aiba.....

PS: rusudanion, nu pot sa fiu mandru ca sunt roman cand steaua joaca chinuit in CL....
    meciul de aseara cu ultima clasata a fost primele 45 de minute o rusine pentru cei ce se vor in liga campionilor....
    oricata mandrie as avea, rusinea prestatiilor slabe si zambetul compatimitor al celor cu care joaca orice echipa romaneasca, pe mine, ca roman, ma fac sa las capul in pamant.....
    tu te simti extraordinar ?!? daca da, nu te obosi sa-mi raspunzi....

Moderator Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by ntire2000 View Post
    ce zice unu la comentarii pe o pagina de sport

interesant, nu?
    si cata dreptate s-ar putea sa aiba.....

PS: rusudanion, nu pot sa fiu mandru ca sunt roman cand steaua joaca chinuit in CL....
    meciul de aseara cu ultima clasata a fost primele 45 de minute o rusine pentru cei ce se vor in liga campionilor....
    oricata mandrie as avea, rusinea prestatiilor slabe si zambetul compatimitor al celor cu care joaca orice echipa romaneasca, pe mine, ca roman, ma fac sa las capul in pamant.....
    tu te simti extraordinar ?!? daca da, nu te obosi sa-mi raspunzi....
    Poi vezi tu de ce HC Miercurea Ciuc s-a inscris in campionatul Ungariei? S-au rugat de ei si au ramas si la noi, dar tot la ei e baza...
    Day by day - opiniile mele
    "Never argue with idiots. People can confuse you with them."
    ---------------------------------------------------------
    DM 7020S; HSS-1160NA; Offset 1,2 Al +
    Moteck DigiPower SG-2100
    (53°E - -30°W) + Hama Lypsi HQ Universal Single LNBF

Administrator Expert
    Posts Thanks / Likes

Mare paguba ! Si asa CFR-ul nu are decat 3 ani de liga 1 , asa ca daca ar dispare nimeni nu i-ar simti lipsa.

Steaua e de departe cea mai buna echipa a returului !
    http://www.liga1.ro/clasament_retur.php

Fanta
    Dupa ce am confiscat domeniul liga1.ro a venit randul ligii a doua : http://www.lpf2.ro

http://www.liga1.ro/ cel mai tare site din lume dedicat fotbalului autohton.
    Vizitati-l si o sa primiti de la mine !

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

fanta ai incercat un exercitiu de imaginare cu steaua avind cele doua penalty-uri fluierate contra ei (meciul cu cfr),cu un penalty contra si un gol normal anulat(in meciul cu urziceni)si cu meciul rapid-steaua terminat pe teren?nu de alta dara eu cred ca panduri a jucat un fotbal frumusel in retur ca de fotbal mare nu-i vorba la noi.noi intre noi suntem zmei dara devenim repade mielusei cind dam piept cu fotbalul european.ultima bomba a lui balecali-reluam meciul cu rapid si le dam doua goluri a fost o nada pe care rapidisti nu au muscat-o si s-au lasat batuti la cfr(este evident).eu sper ca timisoara si dinamo vor raspunde ciobanului prin doua jocuri pe viata si pe moarte din care sa iasa cel putin doua egaluri cu steaua...dara mie tot frica mi-e de cfr ca nu pot asuma rolul lor in ultimele etape.sanatate si fericire-chiar ma mir ca nu suntem scirbiti sa vorbim de fotbalul lui mitica.

Junior Member Friend

Posts Thanks / Likes

pot sa stiu de ce topicul meu a fost sters, iar acesta nu care e diferenta ? sau numai fanii stelei au voie sa rada ?!

Banned
    RDI - Board Banned Avatar

Posts Thanks / Likes

In cazul acesta va fi sters si acest thread .

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)