Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 5 of 5
    Inimos din cale afara Expert
    Posts Thanks / Likes

Default Am pierdut un thread

Am pus undeva la dreamuri un topic in care intrebam cat spatiu liber trebuie sa ramana pe un dream 500s daca nu am nimic altceva decat CCcam si keyle de rigoare. Vad ca nu il mai am. Deci daca ma puteti ajuta sa-mi zceti ca mi se pare ca mai am foarte putin spatiu... Mersi!
    Oamenii se nasc si mor, fara ca macar sa aibe idee unde se afla cu adevarat si care e sensul existentei.

Gold Member Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by skycleaner View Post
    Am pus undeva la dreamuri un topic in care intrebam cat spatiu liber trebuie sa ramana pe un dream 500s daca nu am nimic altceva decat CCcam si keyle de rigoare. Vad ca nu il mai am. Deci daca ma puteti ajuta sa-mi zceti ca mi se pare ca mai am foarte putin spatiu... Mersi!
    vezi aici: http://www.rdi-board.com/showthread.php?t=64349

PS care is rezultatele la ceea ce am "lucrat"

Posts Thanks / Likes

Rezultatele is super. Treaba e ca routerul imi face figuri. De exemplu in seara asta nu imi gasea acelasi MAC la placa de retea si bineinteles ca imi clona altceva. Astfel in nici un caz nu aveam internet. Si nici acces la "mierea ursului din poiana". In ce priveste postul meu am ratacit cararile spre poiana. Hehehehe! Cum naiba de am atat de putin spatiu acolo? Unde am gresit?
    Oamenii se nasc si mor, fara ca macar sa aibe idee unde se afla cu adevarat si care e sensul existentei.

Mentor Ahmadinejad Mentor
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by skycleaner View Post
    Incearca sa iei la rand folderele cu ftp din dcc, sa vezi marimea fisierelor si poate gasesti ce anume iti ia atata spatiu...
    Var cu Adolf, frate cu Iosif si prieten cu Kim...
    Anti-USA, anti-RUSA, anti-UE, anti-MUEEEE-UE member...

Posts Thanks / Likes

Ok o sa tin cont de sfaturi. Sper sa mai am un pic de timp deseara. Am rezolvat problema routerului insa tot nu ma pot conecta le internet cu dreamul asta in conditiile in care cu aceleasi setari o faceam acum doua seri. Cred ca o sa reiau tot procesul de la capat. Cu imagine cu tot.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)