Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 12 of 12

Thread: Masina ucigasa

Senior Member Expert
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Red face Masina ucigasa

Aici

Se spune ca nici un animal nu a avut de suferit in urma acestei filmari

Senior Member Expert
    Posts Thanks / Likes

ai uitat ceva -->> Descripción: not one for the cat lovers out there

Antes de postear en este foro, lea las normas y preséntese. Y al presentarse respete las normas Nş 1. Gracias

NORMAS: http://www.rdi-board.com/showthread.php?t=59064

Junior Member Friend

Posts Thanks / Likes

Default VIOLENTA ASUPRA ANIMALELOR! Nu recomand vizionarea!

Simpla imprastiere a acestui clip cred ca dauneaza animalelor. Bineinteles ca este o filmare si un trucaj acolo, dar imagini, fie ele trucate, cu violenta asupra animalelor nu pot fi decat generatoare de violenta asupra animalelor. Stupid clip.
    Nu recomand vizionarea! Faceti jocul autorilor. Controversat, deci cu impact!

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

oi fi si tu pui de democrat american, clipul a fost super ,pune zambetul pe buze si scrie foarte clar acolo "Description: not one for the cat lovers out there",daca intradevar iubeai pet-urile nu te uitai.
    Eu recomand vizionarea .
    ( ce le mai faceam in copilarie la mate! doamne ,doamne...!)
    Last edited by cerna; 22nd March 2008 at 07:48.

Junior Member Friend

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by cerna View Post
    oi fi si tu pui de democrat american, clipul a fost super ,pune zambetul pe buze si scrie foarte clar acolo "Description: not one for the cat lovers out there",daca intradevar iubeai pet-urile nu te uitai.
    Eu recomand vizionarea .
    ( ce le mai faceam in copilarie la mate! doamne ,doamne...!)
    De acord cu Cerna. Ai fost atentionat. Nu iti place nu te uiti. Urasc matzele. Si cand te gandesti cate boli pot transmite chiar si daca par sanatoase. Nevasta iti poate ramane stearpa (ceea ce nu e prea rau daca nu folosesti alta metoda de contraceptie), si parul inghitit nici nu vreau sa ma gandesc.
    I love Ka!

Junior Member Master
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by coucou View Post
    De acord cu Cerna. Ai fost atentionat. Nu iti place nu te uiti. Urasc matzele. Si cand te gandesti cate boli pot transmite chiar si daca par sanatoase. Nevasta iti poate ramane stearpa (ceea ce nu e prea rau daca nu folosesti alta metoda de contraceptie), si parul inghitit nici nu vreau sa ma gandesc.
    I love Ka!
    Foarte interesanta afirmatia ta referitoare la nevasta care iti poate ramane stearpa din cauza animalelor , eu zic sa te documentezi mai bine si o sa vezi ca din contra copii care petrec mai mult timp liber in preajma animalelor de companie au sistemul imunitar mai dezvoltat . Sper sa nu faci si tu parte din acei '' oameni '' care se distreaza in scara blocului folosind o pisica pe post de minge .

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

hai sa nu fim usi de biserica ptru ca fiecare dintre noi in copilarie a mai dat cite un picior intr-un animal fie el ce-o-fi gaina,pisica catel........,dar nu il halul care fac copii minge din pisica sau cum bat cai pina cad din picioare si isi dau ultima rasuflare eu as face accelas lucru si cu persoana respectiva sa vedem daca se simte bine.
    cu privire la reclama eu am vizionat-o cu ceva vreme in urma ,este o RECLAMA trucata asta e la mintea cocosulul......
    Unde esti tu TEPES doamne .....

Junior Member Friend

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by maxx24 View Post
    Foarte interesanta afirmatia ta referitoare la nevasta care iti poate ramane stearpa din cauza animalelor , eu zic sa te documentezi mai bine si o sa vezi ca din contra copii care petrec mai mult timp liber in preajma animalelor de companie au sistemul imunitar mai dezvoltat . Sper sa nu faci si tu parte din acei '' oameni '' care se distreaza in scara blocului folosind o pisica pe post de minge .
    Nu din cauza animalelor ci din cauza pisicii. Pisica poate transmite la om un parazit care la femei duce la sterilitate. Tu te rog sa te documentezi ptr ca eu asta fac "for living".

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

coucou esti doftor !?
    am niste dureri in crestetul capului dimineata de mor,pana incep miscarea la lucru. pastilele nusi mai au nici un efect,acum mam dat pe astea ce se disolva in apa gen alka seltzer,am schimbat pozitia patului de trei ori, dorm chiar si cu un fes subtire pe cap noaptea si daca am o saptamana intro luna cand sunt bine fara dureri sunt fericit . Daca a auzit cineva sau are vreun tratament bun sami recomande.

Junior Member Friend

Posts Thanks / Likes

Wink

Quote Originally Posted by cerna View Post
    coucou esti doftor !?
    am niste dureri in crestetul capului dimineata de mor,pana incep miscarea la lucru. pastilele nusi mai au nici un efect,acum mam dat pe astea ce se disolva in apa gen alka seltzer,am schimbat pozitia patului de trei ori, dorm chiar si cu un fes subtire pe cap noaptea si daca am o saptamana intro luna cand sunt bine fara dureri sunt fericit . Daca a auzit cineva sau are vreun tratament bun sami recomande.
    Da cerna sunt doftor dar nu de oameni si nici de matze ci in biologie. Asa ca nu prea ti-ai dori sa iti prescrie coucou un tratament. Ha, ha, ha!

Junior Member Master
    Posts Thanks / Likes

Uite eu iti dau un link ca sa te convingi si tu ca nu este un lucru rau ca sa ai un animal de casa pe langa copii . Atat bunicii cat si parintii nostri au trait langa animalele de companie si nu s-au imbolnavit . Paraziti sunt peste tot dar asta nu inseamna ca ne imbolnavim la tot pasul . Daca tot ne facem griji pentru sanatatea noastra ar trebui sa ne facem griji din cauza poluarii si a radiatiilor nu din cauza unor animale care convietuiesc alaturi de noi inca de la inceputul inceputului . Atat am avut de spus ca deja am dat-o in altele . http://www.nou-nascuti.ro/educatie.html?id=136

Junior Member Friend

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by maxx24 View Post
    Uite eu iti dau un link ca sa te convingi si tu ca nu este un lucru rau ca sa ai un animal de casa pe langa copii . Atat bunicii cat si parintii nostri au trait langa animalele de companie si nu s-au imbolnavit . Paraziti sunt peste tot dar asta nu inseamna ca ne imbolnavim la tot pasul . Daca tot ne facem griji pentru sanatatea noastra ar trebui sa ne facem griji din cauza poluarii si a radiatiilor nu din cauza unor animale care convietuiesc alaturi de noi inca de la inceputul inceputului . Atat am avut de spus ca deja am dat-o in altele . http://www.nou-nascuti.ro/educatie.html?id=136
    Eu nu am afirmat ca nu e bine sa ai un animal de casa pe langa copii. Dar nu in casa, in pat, pe perina, sa bea cu tine din acelasi pahar si sa manance din farfuria ta. Sa o pupi toata ziua in bot si asa mai departe cum unii exagereaza azi. Sunt sigur ca parintii si bunicii nu faceau asa. Astazi au luat-o complet razna. Iar in legatura cu parazitii sunt de acord ca sunt peste tot dar tu crezi ca mai demult oamenii nu s-au imbolnavit din cauza lor? Crezi ca aveau habar de ce mureau? Nu pur si simplu D-zeu i-a luat langa el. Nu se stia atatea despre boli si paraziti sau tratamente. Cam atat am avut si eu de zis. Pa!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)