Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 13 of 13
    Administrator Expert
    Posts Thanks / Likes

Default Boom spre ....FALIMENT !

Ceea ce se credea ca e doar o aberatie a subsemnatului se pare ca se adevereste tocmai cand ma asteptam mai putin.
    Luna viitoare actionariatul israelian hotaraste daca mai subventioneaza acest proiect , daca evrei se retrag Boom are doua solutii clare :
    -mareste mult pretul abonamentului
    -vinde pe nimic la primul cumparator

N-am nici un interes sa va mint sau sa lansez stiri false , dar la ora actuala BOOM traieste NUMAI din SUBVENTII.

Daca exista un reprezentant oficial Boom care ma poate contrazice sunt dispus sa-i ofer in privat documente bomba despre situatia mizerabila in care se afla acest provider.

Fanta
    Dupa ce am confiscat domeniul liga1.ro a venit randul ligii a doua : http://www.lpf2.ro

http://www.liga1.ro/ cel mai tare site din lume dedicat fotbalului autohton.
    Vizitati-l si o sa primiti de la mine !

Junior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

Cu tot respectul, ai mai anuntat peste 10 falimenturi.
    Eu zic ca te grabesti, mai vorbim peste cateva luni, cumparator nu e nici Sky, nici SOV, nici UPC, nici Digi, un mic indiciu: E..S

Si ce daca e vant …
    Si ce daca sunt ploi
    Nu ne vom opri din noapte in zori

Ne-ati dat puterea
    Ne-ati dat speranta
    De a fi-mpreuna mereu…..

ETERNA MAXIMA

Junior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

Unhappy Din nou Dezinformari

Cine iti spune asta minte.Probabil de la inaltimea unui birou asa se vede.Pe teren suna cam asa,adica cel putin in Arges.Digi demontat reziliat chiar si contracte de pana in sase luni ,si luat de echipele de dezinstalatori si BOOM pus pe perete functional.si cam destul de multe prin Judet.MAi bine decat a anunta un faliment care nu o sa se produca (cel putin nu curand),s-ar analiza situatia care genereaza acest fapt descris mai sus.
    Parabolica-1.5m Al. (72.0°E-30.0°W).Parabolica -1,2m Al (80.0°E-30.0°W) Vara 2017 ,3 de ani de la decesul RADIO VACANTA .2 Aprilie 2016, au trecut 28 de ani de la disparitia lui TUDOR VORNICU,cel mai mare realizator de televiziune din toate timpurile,trecute ,prezente si viitoare.Tudor Vornicu...IREPETABIL.08.Aprilie 1989 ultimul "La sfarsit de Saptamana"semnat TUDOR VORNICU

Banned
    RDI - Board Banned Avatar

Posts Thanks / Likes

Numai 2 instalatori in 3 ore ? Cam putin ....

Junior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by ********* View Post
    Numai 2 instalatori in 3 ore ? Cam putin ....
    Credeam ca stii ca nu prea vorbesc si cand o fac stiu ce spun, sau esti prea luat de valul "Sa moara BOOM"
    Nu sunt instalator, nu am treaba cu satelitii (nu din asta imi castig banii), sunt abonat Boom, voi deveni abonat si la primul DTH care va transmite macar 5 minute HD.
    Cat despre ce se va intampla, mai spun odata E..S

Si ce daca e vant …
    Si ce daca sunt ploi

Ne-ati dat puterea
    Ne-ati dat speranta
    De a fi-mpreuna mereu…..

ETERNA MAXIMA

Junior Member Friend
    Posts Thanks / Likes

E posibil ca de luna viitoare actionariarul israelian sa nu mai subventioneze proiectul pentru ca s-ar putea sa o faca altcineva in locul lor.Credeti ca Boom ar fi depus oferta pentru Liga 1 in conditiile in care nu-si permit sa plateasca la timp instalatorii ?Culmea,managerii de zona sunt absolut convinsi ca Boom va lua drepturile de televizare pentru Liga 1.In mod singur Boom-ul a fost preluat si o sa va dati seama si de cine daca urmariti ultimul proiect al acestora.

Banned
    RDI - Board Banned Avatar

Posts Thanks / Likes

Nu ii doare mana sa liciteze chiar daca nu isi platesc instalatorii . La cata gaura e , 40.000 in plus sau in minus , cat e caietul de sarcini al licitatie , nu mai inseamna nimic .

P.S. Daca nici managerii de zona nu incearca macar sa fie optimisti , cine atunci sa mai fie ? Instalatorii neplatiti ? Cred ca nu .

Silver Member Expert
    Posts Thanks / Likes

Există o vorbă: ce-i rău nu piere.

Silver Member Expert
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Ganea de la Poli are Boom

Nebunul de la butoane Expert
    Posts Thanks / Likes

Fanta, ai perfecta dreptate. si eu am postat vestea la inceputul lunii februarie, stiu chiar de la cineva din boom chestia asta. e clar, ce vine din mai multe surse e adevarat. asa ca tineti aproape.

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by becali_nou View Post
    Cu tot respectul, ai mai anuntat peste 10 falimenturi.
    Eu zic ca te grabesti, mai vorbim peste cateva luni, cumparator nu e nici Sky, nici SOV, nici UPC, nici Digi, un mic indiciu: E..S
    Sa fie E... S.... din sectorul 4 ?

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by Fanta View Post
    Ceea ce se credea ca e doar o aberatie a subsemnatului se pare ca se adevereste tocmai cand ma asteptam mai putin.
    Luna viitoare actionariatul israelian hotaraste daca mai subventioneaza acest proiect , daca evrei se retrag Boom are doua solutii clare :
    -mareste mult pretul abonamentului
    -vinde pe nimic la primul cumparator

N-am nici un interes sa va mint sau sa lansez stiri false , dar la ora actuala BOOM traieste NUMAI din SUBVENTII.

Daca exista un reprezentant oficial Boom care ma poate contrazice sunt dispus sa-i ofer in privat documente bomba despre situatia mizerabila in care se afla acest provider.

Fanta
    Si unde mai pui ca asazisii "manageri" care au pus si ei umarul la prabusirea sexsatelitului au fugit la alt DTH in devenire sa puna un pic de putregai si la radacina astuia , imi este mila de angajatori , deja prin angajarea lor au facut contract cu FALIMENTUL.

Junior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by ucigatoruldevis View Post
    Sa fie E... S.... din sectorul 4 ?
    E dintr-un singur cuvant

Si ce daca e vant …
    Si ce daca sunt ploi

Ne-ati dat puterea
    Ne-ati dat speranta
    De a fi-mpreuna mereu…..

ETERNA MAXIMA

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)