Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 62
    Junior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

Default Baga MTV Dance si la Digi -RCS ???

Domnilor Fanta, Spartacus ce se aude vedem si noi MTV Dance la Digi sau am ramas de caruta cu TV Neptun si alte panarame de canale

Junior Member Teacher
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

BAGA pe dracu!
    TOP MAN IS THE BEST MAN!

Senior Member Expert
    Posts Thanks / Likes

Visati cumva malai maruntel? Asa ceva nu cred ca va fi niciodata pentru ca nu se ia in calcul ca iar interesa pe sa zic o mie de oameni cumva si muzica,pentru care cu siguranta nu se va baga asa ceva.
    Antena Parabolica 1,8m Al cu 1 Lnb Invacom Quad 0,3db/Montura Polara/Actuator 18"/Pozitioner Diseqc Moteck V-BoxII/Antena Offset 1,2m AL fixa cu 1 Lnb Inverto Quad 0,2db/1xDM920UHD 4K.

Junior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

...poate daca se pistoneaza permanent pe aici, asa cum s-a intamplat cu Eurosport2, or sa-l aibe si abonatii Digi la un moment dat. Consider ca Eurosport2 a fost o realizare exclusiva a userilor de pe RDI si a lui Fanta asa ca "you'll never know" !

Senior Member Expert

Posts Thanks / Likes

Da ar fi super MTV Dance, MTV Hits si MTV Music . Fara MTV 2. Si poate Viva TV .

Toate cele bune !
    @Serpiko

Anunturi AUTO site de anunturi auto gratuite

Junior Member Junior

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by serpiko View Post
    Da ar fi super MTV Dance, MTV Hits si MTV Music . Fara MTV 2. Si poate Viva TV .

Toate cele bune !
    Viva gasesti ep hotbird si pe astra.
    Subscriu pentru posturile mai sus mentionate, insa cine stie cu ce Tv neptun ne vom mai trezi.. Imi pare rau ca romanii au gusturi numai pentru taraf si acasa, sincer imi pare rau, insa ganditi-va si la ceilalti ceva mai luminati la minte care vor sa vada si altceva in afara de manele si telenovele.

Noapte buna Romania, somn usor !

Senior Member Expert

Posts Thanks / Likes

Eu zic ca aceste 3 posturi de muzica o sa faca parte in curand din oferta Digi TV mai ales ca in momentul in care o sa le introduca o sa fie disponibile pentru abonatii Digi TV din toate tarile, nu numai din Romania, acesta fiind unul dintre avantajele care le reprezinta introducerea lor...

Toate cele bune !
    @Serpiko

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

TREBUIA SCOS MTV MUSIC de pe ASTRA si lasat MTV BASE UK.
    MTV MUSIC este pentru telefoanele mobile,nu imi place deloc acest canal
    SUBSCRIU pentru MTV DANCE,MTV TWO[EXCEPTIONAL!],MTV HITS si Vh1 CLASSIC la DIGI
    TOP MAN IS THE BEST MAN!

Junior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

Este ceva de MTV Dance va intreb si eu pe cei care-l prindeti la Boom,Dolce ca eu am abo la Digi si nu-l vad.Ma refer daka baga muzik dance '90, 2000 la greu cum era Rapture fta sau sau a devenit o televiziune cu mai multe talk-showri decat muzica ca sa stiu sa ma abonez si eu la Dolce si sa le dau papucii la Digi .Sunt un fan al music Dance . Sa auzim de bine!

Silver Member Expert

Posts Thanks / Likes

Eu sincer nu va inteleg, sunt atatea canale de muzica pe satelit, iar voi va legati de acest MTV Dance si mai faceti si reclama ieftina la Dolce si Boom.
    Muzica este "enorm" de multa pe satelit numai cine nu vrea nu gaseste si fara exagerare exista pt. toate gusturile.
    Ideile exprimate de userul acestui cont reflecta opinia personala si trebuie tratata ca atare.

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by tylk View Post
    Eu sincer nu va inteleg, sunt atatea canale de muzica pe satelit, iar voi va legati de acest MTV Dance si mai faceti si reclama ieftina la Dolce si Boom.
    Muzica este "enorm" de multa pe satelit numai cine nu vrea nu gaseste si fara exagerare exista pt. toate gusturile.
    Da? Si care sunt acele canale (in afara de pachetul MTV care este codat), ca sa putem si noi "priveligiatii" abonati Digi sa vedem si alteva decat MTV RO, Kiss, Party si alte asa zise canale muzicale.

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

[QUOTE=tylk;491838]Eu sincer nu va inteleg, sunt atatea canale de muzica pe satelit, iar voi va legati de acest MTV Dance si mai faceti si reclama ieftina la Dolce si Boom.

Si daca existenta pachetului MTV in grilele Boom si Dolce este reclama ieftina, atunci introducerea TV Neptun, H&F, Boomerang (doar in stadiul de promisiune, deocamdata) in grila Digi ce este?

Senior Member Expert

Posts Thanks / Likes

Avem pe Thor 2 sau 3 un canal de muzica de 10 ori mai bun decat MTV Dance+Hits+Music la un loc, acesta se numeste City TV si este bulgaresc, ma oftic ca au plecat de pe acest satelit The Voice TV Bulgaria si MM TV tot bulgaresc niste canale de muzica super marfa. Chiar au bulgarii astia niste canale de muzica de o calitate deosebita(City TV, Voice TV si MM TV) .

Toate cele bune !

P.S.: Totusi raman la parerea ca pachetul de canale MTV va fi introdus in grila Digi TV pentru ca poate fi localizat concomitent pentru toate tarile unde activeaza Digi TV .
    @Serpiko

Junior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by tylk View Post
    S-o crezi tu cele mai bune posturi sunt codate in nds videoguard[SKY UK nordicii] restul e ca_can cu mici excepti[vh1 classic ,m6 hits] mai era inainte Rapture dar eu vreau un canal de muzica dance bun accesibil si decat la astia gasesti .Zici ca cine nu vrea nu gaseste cum vad cu conservele mele Kaon si Echo [fara share] SKY UK si te pup de o mie de ori.Cineva de aici spunea sa ne uitam la city tv bulg ca pe vremea lui ceasca[ un canal de] .La noi varza 10 tv de muzica si nici una mai de rasarit [mai bine unu bun decat 10 prosti]

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

MTV DANCE difuzeaza muzica dance non -stop.
    SHOW-uri cu vorbarie sunt doar pe la4-5 dimineata!
    TOP MAN IS THE BEST MAN!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)