Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 7 of 7

Thread: Schimb........

Banned Expert
    RDI - Board Banned Avatar

Posts Thanks / Likes

Default Schimb........

Salut pt. cine este interesat de un schimb am 2 componente de calculator:

- ABIT IP35-PRO pl. de baza socket lga775 in garantie pana in august 2009 cu tot tacamul (cutie, cd, manual, cabluri)

- SAPPHIRE HD-2600XTG 256Mb/DDR4 pl. video compatibila directx 10 hardware in garantie pana in iulie 2009 cu tot tacamul (cutie, cd)

As dori un schimb pt. aceste 2 componente impreuna un receiver HDTV KATHREIN UFS910
    si ceva garantie la el.

Contact: 074-325372 sau yd mess "lupull2005" NUMAI PT. BUCURESTI, nu trimit/primesc prin posta decat daca respectivul din tara are pe cineva in Bucuresti (prieten/ruda) pt. a putea verifica componentele/receiverul.

Va multumesc anticipat.

Banned Expert

Posts Thanks / Likes

Default Schimb.......

Salut mai am o varianta la schimb:

- Pl. de baza + Skystar2 rev2.6D (telecomanda, cd, cutie) functionabila pe actualul sistem + o diferenta din partea mea in functie de cum se prezinta receiverul.

Banned Expert

Posts Thanks / Likes

Default Schimb...

Salut nu intereseaza pe nimeni un schimb cu o pl. de baza nr.1 la noi in 2007 (Produsul Anului in XPC din Decembrie) http:/www.abit.com.tw/page/en/motherboard/motherboard_detail.php?pMODEL_NAME=IP35Pro&fMTYPE= LGA775&DEFTITLE=Y

Pl. video http:/www.sapphiretech.com/ra/products/products_overview.php?gpid=179&grp=3

Pt. Skystar2 ver.2.6D numai am cum sa dau link, fiindca cei de la "Technicsat" isi fac reclama acum la noua versiune de Skystar2 ver.2.8

Banned Expert

Posts Thanks / Likes

Salut pl. de baza + Skystar2 rev2.6D = 630roni in week-end.

Banned Expert

Posts Thanks / Likes

Default Schimb.....

Salut ultima strigare cele 2 componente le scad pretul de la 630roni la 600roni pret fix.

Junior Member Teacher
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

da-mi saphire aia pe o clona dm500s care merge impecabil, cu garantie, e luata in ianuarie
    offset 90 Al Hispasat, offset 1.30 Al, SS2, invacom alb, Dream500, Act 18'', VBoxII

Banned Expert

Posts Thanks / Likes

- amepas imi pare rau, dar si eu am un "OptiboX" din decembrie cu garantie 3 ani si care functioneaza f.bine pana in prezent avand raportul pret/performanta foarte bun.

Deci sa revenim la anuntul meu sau "ce ma doare pre mine", pl. de baza nr.1 in top la noi (xpc decembrie 2007) si skystar2 rev.2.6d cu telecomanda amandoua = 600roni.

Daca e sa iau pret de magazin pl. de baza pleaca de la 540-550roni ajungand si peste 600roni, iar skystarul se invarte +/- 200roni in total cel putin 740roni (sa nu zic 8xxroni) fata de 600roni.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)