Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 16

Thread: Valeu !

Administrator Expert
    Posts Thanks / Likes

Default Valeu !

De la inceputul anului peste jumatate din amgajatii din sediul din Floreasca si-au dat demisia si au parasit echipa "extrasatelitus".
    Chiar nu stiu cu cine or sa mai ramana cei de la Boom ?
    As propune echipei manageriale ce pana acum a repurtat succes dupa succes ca pentru locurile vacante sa organizeze o selectie dintre lingaii ce spameaza cu aberatiile lor un forum vecin.

Falimentul prevestit de mine din mai 2006 e mai aproape decat cred multi dintre noi.

Fanta
    Dupa ce am confiscat domeniul liga1.ro a venit randul ligii a doua : http://www.lpf2.ro

http://www.liga1.ro/ cel mai tare site din lume dedicat fotbalului autohton.
    Vizitati-l si o sa primiti de la mine !

Nebunul de la butoane Expert
    Posts Thanks / Likes

fanta, pe langa faptul ca angajatii care nu si-au vazut salariile in ultimul timp ii parasesc la greu si aduc studenti in callcenter sa faca pe operatorii de linii erotice, ii parasesc si colaboratorii. aseara m-a sunat pe telefonul fix o voce pitigaiata, pe la orele 22, sa ma intrebe daca nu vreau sa ma abonez la boom. i-am spus ca nu vreau sa fiu abonatul unei firme dth care-si bate joc de colaboratori, i-am multumit pentru deranjul care mi l-a facut la orele acelea tarzii si am inchis telefonul. nu peste mult timp vor pierde si drepturile de retransmisie a meciurilor de pe boom sport one. ca sa nu mai vorbim de rezilierile masive de contracte ale abonatilor.

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

Apropo de calitatea promoterilor de la boom , pe maica-mea a sunt-o o voce blonda sa sa aboneze la : "B zero zero emtivi"
    offset 1.2Fe ruginit pe alocuri. LNB Sharp 0.5 dB, 2XSS1 + VDR linux standalone( fara monitor etc) cu pozitioner SRT V50 / HSS 1160NA DigiTV / 2xDolce / DM500S

Gold Member Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by niros View Post
    ca sa nu mai vorbim de rezilierile masive de contracte ale abonatilor.
    Da ,dar asa fac rost de echipamente gratis.Cica boom cauta DEZINSTALATORII

Gold Member Expert
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by Paul_L View Post
    Apropo de calitatea promoterilor de la boom , pe maica-mea a sunt-o o voce blonda sa sa aboneze la : "B zero zero emtivi"
    Ciudat,ieri dupa amiaza si pe mine m-a sunat o voce blonda pentru zboomul ala,dar am trimis-o la plimbare.
    .

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Default eu ma angajez la ei!

Eu sunt primul care vreau sa ma angajez in Floreasca ca am auzit ca telefonistele si ****rili care ocupa loace pe acolo si-o trag bine rau de tot si mai iau si catziva priietini cu mine sunt focoase vereeeeeeeeee Niros ai locul 2 in lista.

Posts Thanks / Likes

vere, dupa ce-i ia scaiul si alte buruieni nici femeia de serviciu nu mai sta pe acolo. asa ca pe cine sa cardim?

Inimos din cale afara Expert
    Posts Thanks / Likes

vere, dupa ce-i ia scaiul si alte buruieni nici femeia de serviciu nu mai sta pe acolo. asa ca pe cine sa cardim?
    ...vo' roboata telefonicaaa cevaaa...
    Oamenii se nasc si mor, fara ca macar sa aibe idee unde se afla cu adevarat si care e sensul existentei.

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by Mayerling View Post
    Ciudat,ieri dupa amiaza si pe mine m-a sunat o voce blonda pentru zboomul ala,dar am trimis-o la plimbare.
    si pe mine m-au sunat,am intrebat-o de unde are nr meu de mobil si i-am inchis in nas
    PS dar apropo de unde i-au nr de mobil,din cate stiu eu nr e confidential,conf contractului

Banned
    RDI - Board Banned Avatar

Posts Thanks / Likes

Trebuia sa astepti sa iti raspunda la intrebare si dupa aia sa ii inchizi telefonul in nas

Posts Thanks / Likes

de unde sa ia numerele... din baza de date orange. ca au acces la ea. pe mine m-au sunat pe fix, pe romtelecom. noaptea, la orele 22. astia s-au ticnit de tot, in loc sa faca o oferta atractiva ca sa vina clientii singuri la ei, au ajuns sa sune noaptea oamenii, sa-i streseze cu zboom-ul lor.

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

de unde sa ia numerele... din baza de date orange. ca au acces la ea. pe mine m-au sunat pe fix, pe romtelecom. noaptea, la orele 22. astia s-au ticnit de tot, in loc sa faca o oferta atractiva ca sa vina clientii singuri la ei, au ajuns sa sune noaptea oamenii, sa-i streseze cu zboom-ul lor.
    niros tu esti sigur de ceea ce afirmi?
    nr meu chiar e orange,e trecut la secret si cred ca stii si tu despre confidentialitatea numarului
    hai ca acum chiar ma infurii kkt de clauze si respect pt client
    si oricum nu prea am cum sa dovedesc ca zboom are nr din baza de date orange,dar oricum un mail le voi trimite asa sa le urez de bine

Posts Thanks / Likes

@csachiri, sunt sigur de ceea ce afirm, boom are legaturi stranse cu orange. toate telefoanele din boom sunt orange, telefoanele date la firmele de instalari sunt tot orange, acum dau internet abonatilor pe care-l iau tot de la orange. la cum colaboreaza de strans, crezi ca le era greu sa ceara niste numere din baza de date de la orange? daca spui ca e secret si s-a semnat un contract pentru asta, ia fa dumneata o notificare la Orange si cere-le explicatii pentru incalcarea contractului. din alta parte sigur n-au cum sa afle nr tau.

Posts Thanks / Likes

am aflat de ce blondele de la callcenter suna oamenii acasa, sa le propuna abonamente la boom, dar vorbesc numai cu barbati. se masturbeaza pe vocea noastra. .

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

am aflat de ce blondele de la callcenter suna oamenii acasa, sa le propuna abonamente la boom, dar vorbesc numai cu barbati. se masturbeaza pe vocea noastra. .
    AI innebunit? Cred ca si procreaza , am vazut o blonda cu un copil de mana care avea in cap un fes cu doua huse pt ceva ce semana cu antene offset o fi fost sau este o lucratoare in call center asta de la ZBUM pt ca avea chilotii , fusta si esarfa albastra si un superman care incerca sa il prinda pe omul paianjen crosetat pe ele , iar pe spatele copilului scria " i love coship !"

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)