Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 9 of 9
    Senior Member Expert
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Default In cazul vanzarii Boom s-ar putea sa ne alegem cu 2 noi canale: Sport One & Sport Two

O vrabiutza pacifista care a venit tocmai de la Tel Aviv cu o ramura de maslin in cioc mi-a soptit ca in cazul vanzarii Boom domnul avocat Aviv Ghiyladi intentioneaza sa-si ia drepturile de Primera Division, Seria A, Cupa Spaniei, Preliminariile pentru America de Sud, NBA plus altele si sa-si tranteasca 2 canale de sport proprii si personale(Sport One si Sport Two) si aceste 2 canale de sport sa fie disponibile pentru toti operatorii din Romania...

Asteptam cu interes desfasurarea ostilitatilor in continuare...

Toate cele bune !
    @Serpiko

Anunturi AUTO site de anunturi auto gratuite

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Ar fi cel mai bun lucru care se poate intampla.

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

pasarea malai viseaza,nu prea cred

Nebunul de la butoane Expert
    Posts Thanks / Likes

cum sa viseze malai daca are ramura de maslin in cioc? e ca si cum ai manca salam si te-ai gandi la mamaliga. tot ce se poate, ar fi bine sa se intample asa.

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Si cati ar fi dispusi sa plateasca pe ele ca nu vor fi comerciale 100%. Pentru contentul pe care il are BSO as da pana pe la vreo 15 lei. Daca mai cumpara ceva drepturi (mai sunt drepturi ce ar putea fi achizitionate) si are si transmisiile paralele as merge pana in 20-25 de lei si sa-mi pastrez si Digi-ul pe care il am acum (Complet fara Extra 2).

Administrator Expert
    Posts Thanks / Likes

In curand cred ca vom avea atatea canale tv pe nisa sport cate campionate de fotbal sunt preluate in Romania.

Fratilor nu preaia nimeni SuperLig din Turcia ? E o idee buna pentru inca un nou program tv dar campionatul elvetian ? Desi parca mai interesante sunt meciurile din prima liga cipriota Anorthosis Famagusta live ! Special pentru ratatii lui *******.

Am deviat de la subiect dar concluzia e numai una , prea mult fotbal si inflatie de programe sportive.

Fanta
    Dupa ce am confiscat domeniul liga1.ro a venit randul ligii a doua : http://www.lpf2.ro

http://www.liga1.ro/ cel mai tare site din lume dedicat fotbalului autohton.
    Vizitati-l si o sa primiti de la mine !

Silver Member Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by Fanta View Post
    Fratilor nu preaia nimeni SuperLig din Turcia ?
    N-ar fi nicio premieră. A fost la Naţional TV acum 5 ani.

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

In curand cred ca vom avea atatea canale tv pe nisa sport cate campionate de fotbal sunt preluate in Romania.

Fratilor nu preaia nimeni SuperLig din Turcia ? E o idee buna pentru inca un nou program tv dar campionatul elvetian ? Desi parca mai interesante sunt meciurile din prima liga cipriota Anorthosis Famagusta live ! Special pentru ratatii lui *******.

Am deviat de la subiect dar concluzia e numai una , prea mult fotbal si inflatie de programe sportive.

Fanta
    E comert iar sportul atarage telespectatori. Simplu. DECAT POLITICA de Colentina.......

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Fanta
    Eu le iau vere si le transmit FREE pe ALPHA TV ete asa de al draq si pun o cutie a donatiilor in fata sediului.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)