Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 66

Thread: Trinitas

Administrator Expert
    Posts Thanks / Likes

Default Trinitas

Erau pe aici cativa enoriasi care cereau Trinitas in DTH CEL de sus le-a auzit ruga si se pare ca vom avea acest canal in grila lui Digi TV.

Doamne miluieste !

Fanta
    Dupa ce am confiscat domeniul liga1.ro a venit randul ligii a doua : http://www.lpf2.ro

http://www.liga1.ro/ cel mai tare site din lume dedicat fotbalului autohton.
    Vizitati-l si o sa primiti de la mine !

Ghost Man Expert
    Posts Thanks / Likes

In Extra 1..nu-i asa sau poate in ppv ?
    Stiu ca nu stiu nimic..!
    The Show Must Go On

ƨɯokıu, ƨɥıʇ Mentor
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by abadon View Post
    In Extra 1..nu-i asa sau poate in ppv ?
    cat ai sa te uiti tu la el poate sa fie si in monitorul implantat intre bucile lui kylie minogue si tot nu a sa te pasioneze

Junior Member Teacher
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

of doamne numai vesti proaste asta mai lipsea trinitas tv daca au fost insistente/ sa vad va creste nr de abonati digi pt ca poporul roman e unul in general ortodox iar mai nou exista si trust media ... deci inainte pt PATRIARHIE........[ce a ajuns si religia asta cum au modificat-o unii..]
    cippryart GRAFIC

Haiduc Expert
    Latitude: 44.202°, Longitude: 27.322°, Bărăgan City
    Posts Thanks / Likes

Ce să ajungă? O mare afecere profitabilă.
    Kworld DVB-S 100 PCI, Golden Media Wizard HD Vote, offset 0.8Fe + 1.15Fe

ionut742000
    Guest

[quote=Fanta;466484]Erau pe aici cativa enoriasi care cereau Trinitas in DTH CEL de sus le-a auzit ruga si se pare ca vom avea acest canal in grila lui Digi TV.

Doamne miluieste !

Oare cine se va uita la acest post?De exemplu eu care sunt abonat si am extra 1...pot spune ca sunt posturi la care nu ma uit.In aceasta lista intra:Musicmax,Kiss,Mtv Romania,Otv,DDtv,programele de sport...Axn Cryme si Axn Science Fiction,Private Spice,Craiova,Flux tv...si lista mai poate continua...
    Asta arata ca nu toti abonatii vor Taraf sau Otv.
    Cei de la conducerea Digi ar trebui sa gandeasca ce vrea publicul.
    Publicul vrea stiri(si nu ma refer strict la posturile romanesti)muzica...entertainment de calitate....Canale bune de film si lista poate continua.
    Era super daca exista un sistem in care fiecare abonat sa poata sa-si configureze programele preferate...eliminand din start posturile ce nu-ti ofera pic de interes.
    Da...s-au introdus programe noi din 2007...Cele mai intersante sunt...National Geografic Wild si Money Channel.Si Fashion-ul e ok dar cine urmareste non stop un asemenea post?

Banned
    RDI - Board Banned Avatar

Posts Thanks / Likes

Un post total inutil alaturi de altele care nu platesc sa fie in grila Digi . Daca ar plati ceva la Digi , atuinci nimic de comentat dar asa , pe gratis , e total aiurea .

Exista o gramada de canale care nu cer bani , canale straine , si ei introduc Trinitas si alte porcarii .

Nepriceput in multe Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by Fanta View Post
    Erau pe aici cativa enoriasi care cereau Trinitas in DTH CEL de sus le-a auzit ruga si se pare ca vom avea acest canal in grila lui Digi TV.

Doamne miluieste !

Fanta
    cea mai buna miscare a lui digi pe anul asta
    pt acesta miscare o sa castige foarte multi abonati care se orientau catre dolce sau altceva

spun asta pt ca in proportie de 90 la suta din polutata este de credinta ortodoxa in tara asta si cred ca digi a facut o super miscare din perspectiva managementului si marketingului
    45*49 N , 24* 8 E offset 180 cm Pozitioner Strong , Actuator 21' Strong

Strajernic Expert
    Posts Thanks / Likes

Intradevar pe langa multimea de pacatosi de la orasemarea majoritate mai trec si pe la biserica.Este binevenit si este o miscare care o sa aduca abonati.

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

Talking

Quote Originally Posted by Fanta View Post

Doamne miluieste !

Fanta
    Dar enoriasii care cereau RomanticFM, ruga noastra cand v-a fi implinita?
    O data cu celebrul de acum Eurosport2 ?
    Roling Stones, Dire Straits, Deep Purple, Led Zeppelin, Beatles, Creedence Clearwater Revival, Scorpions, Meat Loaf, Accept, WASP, Huey Luis & the News, Warlock, Helloween, Stratovarius, Lita Ford,Nightwish, Queen, Pink Floyd, Steve Vai, Yngwie Malmsteen, Joe Satriani, Metallica (whiskey in the jar).. cativa cu care ma mai cunosc si eu.

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Thumbs up

Asa cum spunea cineva inainte, digi a facut o miscare excelenta si de ce sa nu recunostem este primul care a tinut cont de parerea "enoriasilor".Bravo digi, esti tare!

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by Gruialuinovac View Post
    Dar enoriasii care cereau RomanticFM, ruga noastra cand v-a fi implinita?
    O data cu celebrul de acum Eurosport2 ?

da Doamne odata si odata !
    aminnnnnnnnnnnn.

ˇsoy madridista! Mentor

Posts Thanks / Likes

vai ce veste buna cu trinitas =))
    urmeaza enoriasii de la catolici, protestantii, etc.
    adventistii cu speranta tv se pot mandri ca oarecum programul lor "intra" in grila digi pentru ca emit pe thor.
    alfa-omega tv nu intra la digi?
    sunt chiar curios cati abonati noi vor veni la digi pt ca e acest canal introdus in grila.
    sa fim seriosi.
    "Lumea este condusa de cu totul alte persoane decat cele pe care le vad neinitiatii" - Benjamin Disraeli

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

In aceasta lista intra:Musicmax,Kiss,Mtv Romania,Otv,DDtv,programele de sport...Axn Cryme si Axn Science Fiction,Private Spice,Craiova,Flux tv...si lista mai poate continua...
    nu sunt de foarte mult timp pe acest forum, dar banuiesc ca stii si tu cat scandal s-a facut sa se introduca axn-urile...asa ca unii vor, altii nu vor, pt unii e miere, pt altii e fiere...

Ma indoiesc ca la trinitas se vor uita mai mult de 3% din abonatii digi. Eu as propune sa fie introdus la schimb cu Taraf TV . Si sa se faca si un sondaj pe tema asta, sa vedem cine va castiga

Nepriceput in multe Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by Rover View Post
    nu sunt de foarte mult timp pe acest forum, dar banuiesc ca stii si tu cat scandal s-a facut sa se introduca axn-urile...asa ca unii vor, altii nu vor, pt unii e miere, pt altii e fiere...

Ma indoiesc ca la trinitas se vor uita mai mult de 3% din abonatii digi. Eu as propune sa fie introdus la schimb cu Taraf TV . Si sa se faca si un sondaj pe tema asta, sa vedem cine va castiga
    cred ca nu cunosti deloc psihologia romanilor
    poate 30% sau mai mult din abonatii digi se vor uita
    poate astia tineri nu se uita dar cred ca abonatii digi sunt multi care au varsta cuprinsa intre 40-70 ani si iti spun sigur ca o sa urmareasca postul astia cred ca se uita la canalul acesta in proportie de 60-80 %

inca odata bravo pt miscarea asta echipei manageriale digi tv
    o sa castige noi abonati prin aceasta mica miscare
    45*49 N , 24* 8 E offset 180 cm Pozitioner Strong , Actuator 21' Strong

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)