Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 3 of 3
    Senior Member Expert
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Default Cine e reprezentantul oficial Sci-Fi Channel si Universal Channel in Romania ?

As dori sa stiu si eu cine este reprezentantul oficial Sci-Fi Channel si Universal Channel in Romania.

Astept un raspuns urgent !
    @Serpiko

Anunturi AUTO site de anunturi auto gratuite

Silver Member Expert

Posts Thanks / Likes

M-au uitat putin pe net si am gasit asta:
    Dacă Movies 24 este distribuit pe plan local de Zonemedia Netwoks, firmă ce se mai ocupă şi de Hallmark Channel, tot din portofoliul Sparrowhawk, posturile Sci Fi şi Universal Channel sunt distribuite de Sibel Media Services.
    Şerban Beleneş, acţionarul majoritar al Sibel Media Services, a confirmat faptul că, din decembrie, cele două posturi ale NBC vor fi disponibile operatorilor de cablu şi de platforme digitale de tip direct to home (DTH). Beleneş nu a specificat ce operatori vor include în oferta lor de programe Sci Fi şi Universal Channel, precizând doar că mai multe detalii se vor afla după Convenţia de Comunicaţii prin Cablu
    http://www.capital.ro/articole/nbc-u...romania/105628

Despre firma Sibel Media Services nu am gasit nimic pe Google dar am gasit o alta firma ce se ocupa de domeniul tv si are un Serban Belenes ca persoana de contact.:
    http://www.comis.ro/contact.php

Senior Member Expert

Posts Thanks / Likes

Merci mult de tot Vasilis, oricum reusesim sa dau de domnul Serban Belenes prin intermediul unei cunostinte, oricum multumesc inca odata Vasilis .

Toate cele bune !

P.S.: S-a rezolvat TOPIC INCHIS ADMIN !

Reprezentatul in Romania este domnul Serban Belenes si numarul de telefon 0740 220 220 .

In atentia operatorilor CATV, pretul per abonat pentru Sci-Fi Channel si Universal Channel este 20 de eurocenti/abonat/lunar, pentru fiecare canal in parte.
    @Serpiko

Anunturi AUTO site de anunturi auto gratuite

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)