Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 17
    Moderator Teacher
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Default Steaua - Dinamo cel mai urat derby

Stau cu o ora inainte de meci si ma intreb daca steaua are un jucator care mai stie sa dea un gol. deci e clar derby de 0-0

Silver Member Expert
    Posts Thanks / Likes

Eu as miza mai degraba pe o victorie a locului 5
    ==========================================================
    (19E+13E+5E+1W)*(H-H)@1m + SS2/TeViiS660 + DigiBox + AKTA on 42LD650 3GS
    ========================================
    ==================

Silver Member Expert
    Posts Thanks / Likes

mda...se vede civilizatia de bucale.
    Incredibil...un meci intrerupt din cauza huliganilor mitici (stiu, e pleonasm, ma scuzati).
    ==========================================================
    (19E+13E+5E+1W)*(H-H)@1m + SS2/TeViiS660 + DigiBox + AKTA on 42LD650 3GS
    ========================================
    ==================

Mi se rupe Expert
    Posts Thanks / Likes

intr-o tara civilizata ar fi fost terminat meciul de mult , dar cu coruptii de nasu si corleone ce vreti
    daca nu se dau sanctiuni ca in west , o sa se mai intimple asa ceva.

PS. tare faza cu pleonasmu , mi-a placut.

Gold Member Expert

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by mm7163 View Post
    ... huliganilor mitici (stiu, e pleonasm, ma scuzati).
    nu e nevoie de scuze , cum crezi ca i-am putea deosebii de ,, sepcile rosii "

ER' MEJO Moderator - Expert
    Posts Thanks / Likes

mai sunt 9 PUNCTE
    mai vorbim in retur.

Administrator Expert
    Posts Thanks / Likes

Am vazut azi doua meciuri , al Stelei si al CFR-ului.Diferenta mare intre cele doua echipe , Steaua joaca altceva iar benfica3 fara arbitrii era pe locul 10.

Nu contest , CFR-ul va castiga 99% acest campionat.Ma ingrozesc ce vor face in CL Recordul lui Besiktas (0- cred ca va fi doborat in toate cele 6 meciuri In plus eu m-am tot saturat sa sarbatoresc titlurile Stelei in timp ce in CJ nimeni nu cunoaste acest sentiment.
    Dupa ce am confiscat domeniul liga1.ro a venit randul ligii a doua : http://www.lpf2.ro

http://www.liga1.ro/ cel mai tare site din lume dedicat fotbalului autohton.
    Vizitati-l si o sa primiti de la mine !

Dreambox member Expert

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by mm7163 View Post
    mda...se vede civilizatia de bucale.
    Incredibil...un meci intrerupt din cauza huliganilor mitici (stiu, e pleonasm, ma scuzati).
    Probabil ca atunci cand joaca Timisoara cu Arad tot miticii vin sa faca scandal. Hai mai moale.. e clar ca cei mai multi sunt in Bucuresti dar numarul de idioti e direct proportional cu marimea orasului.

Mi se rupe Expert
    Posts Thanks / Likes

hai sa fim seriosi , nici Steaua , nici Dinamo sau CFR Cluj , sau mai stiu eu ce echipa din RO , nu au ce cauta in CL.
    m-am uitat azi , PRIMA DATA la un meci romanesc de la cap la coada , scuzati-ma , dar asta nu e fotbal de CL , nici macar de UEFA.
    pai nici un fotbalist roman nu e in stare sa dea o pasa de 45 de metrii de la om la om , ce sa mai vb de tehnica.
    Marica a dat un gol azi in campionatu german , dar acolo se joaca profesionist , ala da fotbal.
    normal nu ma bag in seama cu fotbalu RO , dar azi m-am uitat si is dezamagit complect , in veci n-o sa ia o echipa din RO , CL .
    ai nostrii la Euro 2008 o sa termine ca si Steaua in CL , cu 0 puncte.

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by clader View Post
    Probabil ca atunci cand joaca Timisoara cu Arad tot miticii vin sa faca scandal. Hai mai moale.. e clar ca cei mai multi sunt in Bucuresti dar numarul de idioti e direct proportional cu marimea orasului.
    stai sa vezi ce o sa fie saptamana viitoare la cluj

Senior Member Expert
    Posts Thanks / Likes

Toti o apa si un pamint...
    La asa conducatori asa fotbal..mie imi este SCIRBA sa ma mai uit la un ,meci din RO...
    Mai exista asa ceva( scandaluri,blaturi,arbitaje la comanda,presa sportiva de rahat,..) in vreo tara din UE?
    Rapidist pur singe...

Silver Member Expert

Posts Thanks / Likes

Faceti atata scandal pentru un meci de 3 lei. Hai mai Fanta las-o mai moale cu "Steaua joaca altceva". Meciul Dacia Mioveni - Ceahlaul P Neamt de acum cateva etape a fost MULT MULT mai frumos si mai spectaculos. Dinamo a avut doar un sut pe spatiul portii (in prima repriza cand Zapata nu a trebuit sa faca niciun pas spre minge, aceasta venind direct la el in brate), iar Steaua a avut 2 suturi (o bara , si golul). Toate astea s-au petrecut in 102 minute de joc(cu prelungirile). Tot ce sper eu e sa nu se inceapa o cooperativa impotriva CFR-ului. Fie ca va place, fie ca nu ei sunt liderii, iar faptul ca Steaua s-a calificat de nu stiu cate ori in CL, asta nu inseamna ca numai ei au voie acolo.

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by Vasilis View Post
    Faceti atata scandal pentru un meci de 3 lei. Hai mai Fanta las-o mai moale cu "Steaua joaca altceva". Meciul Dacia Mioveni - Ceahlaul P Neamt de acum cateva etape a fost MULT MULT mai frumos si mai spectaculos. Dinamo a avut doar un sut pe spatiul portii (in prima repriza cand Zapata nu a trebuit sa faca niciun pas spre minge, aceasta venind direct la el in brate), iar Steaua a avut 2 suturi (o bara , si golul). Toate astea s-au petrecut in 102 minute de joc(cu prelungirile). Tot ce sper eu e sa nu se inceapa o cooperativa impotriva CFR-ului. Fie ca va place, fie ca nu ei sunt liderii, iar faptul ca Steaua s-a calificat de nu stiu cate ori in CL, asta nu inseamna ca numai ei au voie acolo.
    vezi ca ai vazut alt meci! aduti numai aminte si de sutul lui Badea din lovitura libera respins de lobont in fata. apoi sutul lui nicolita din prima repriza (sut slab da a fost pe poarta)

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by paulino View Post
    Toti o apa si un pamint...
    La asa conducatori asa fotbal..mie imi este SCIRBA sa ma mai uit la un ,meci din RO...
    Mai exista asa ceva( scandaluri,blaturi,arbitaje la comanda,presa sportiva de rahat,..) in vreo tara din UE?
    da, in italia! si in germania au fost ceva scandaluri despre arbitri care jucau la pariuri

Bagator de seama Expert
    Posts Thanks / Likes

Conform regulamentului, meciul de aseara trebuia oprit si incheiat cu pierderea celor 3 puncte de ambele echipe. Asa ca n-are rost sa mai vorbim de "ajutorul" dat CFR-ului de arbitri...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)