Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 17
    ƨɯokıu, ƨɥıʇ Mentor
    Posts Thanks / Likes

Default shop online pt nokia N95 8G

imi recomandati un shop online din UE pt bijuteria de telefon nokia N95 8G,nu am rabdare pana apare in Ro,as vrea sa-l am pana de craciun,thx

Târnacopist Expert
    Posts Thanks / Likes

http://www.mediafun.ro/cumpara~nume-...b~p-59617.html

PRET: 2364.00 RON (cu TVA)

PS: Traiasca unchiu' Google!

ƨɯokıu, ƨɥıʇ Mentor
    Posts Thanks / Likes

da gasisem si http://www.123gsm.ro/produse_detalii.asp?ID=280 1997,19 RON dar pare a fi teapa ;preferam un pret din shop recomandat din UE

ƨɯokıu, ƨɥıʇ Mentor
    Posts Thanks / Likes

ca sa ma exprim mai bine recomandat de cei care au cumparat si au fost multumiti de serviciile aduse

somnambul Mentor
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by infinion View Post
    da gasisem si http://www.123gsm.ro/produse_detalii.asp?ID=280 1997,19 RON dar pare a fi teapa ;preferam un pret din shop recomandat din UE
    Man, dezvolta un pic chestia cu tzeapa - si eu ma gandeam sa cumpar de la ei sau de aici: http://www.alex-gsm.ro/detalii/telef...95_8gb-593.htm .

P.S. Pare a fi o conexiune intre cele doua site-uri, cel putin in ce priveste evolutia preturilor.
    Numai bine!

Jucarii pentru copii:
    DM500s, DM7025s, DM800HD, Strong SRT4400, Conserva Boom, HH Strong 2100, Offset 1.2 AL (Strong), Sharp 0.5 db, TH50PV70. Abo Boom + Focus (pre-pay).

ƨɯokıu, ƨɥıʇ Mentor
    Posts Thanks / Likes

ma gandesc ca s-ar putea sa fie second sau copii facute in china mai ales ca la garantie e specificat ''Toate produsele beneficiaza de GARANTIE 1 LUNA INCLUSA in pretul de vanzare. OPTIONAL, contra cost (12 euro/produs), se elibereaza CERTIFICAT DE GARANTIE VALABIL 24 LUNI. Certificatul de garantie este emis de un SERVICE GSM AUTORIZAT.'' si nu am intalnit la alt site conditiile astea

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by infinion View Post
    imi recomandati un shop online din UE pt bijuteria de telefon nokia N95 8G,nu am rabdare pana apare in Ro,as vrea sa-l am pana de craciun,thx
    Daca ai abonament la Vodafone ,incepand de sambata 17.11.2007 la reprezentantele lor este pe stoc. Eu l-am cumparat pe data afisata(ieri) este made in Finlandia ,deci nu este nici o teapa.
    Viziteaza site-ul Vodafone si ai acolo toate detaliile necesare.
    Acest lucru este valabil in Ro.

ƨɯokıu, ƨɥıʇ Mentor
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by petrica_dumitriu View Post
    Daca ai abonament la Vodafone ,incepand de sambata 17.11.2007 la reprezentantele lor este pe stoc. Eu l-am cumparat pe data afisata(ieri) este made in Finlandia ,deci nu este nici o teapa.
    Viziteaza site-ul Vodafone si ai acolo toate detaliile necesare.
    Acest lucru este valabil in Ro.
    pret fara conectare 649E,nice; aici in oras n95 clasic e 2400 RON(parca as trai in alta romanie); se pare ca voi cumpara de la vodafone,thx

ƨɯokıu, ƨɥıʇ Mentor
    Posts Thanks / Likes

@merlin
    ''Returul produselor se supune ordonantei nr. 130 din 31 august 2000 completata prin legea nr. 51 din 21 ianuarie 2003 pentru aprobarea ordonantei Guvernului nr. 130/2000 privind regimul juridic al contractelor la distanta: Consumatorul are dreptul sa notifice in scris comerciantului ca renunta la cumparare, fara penalitati si fara invocarea unui motiv, in termen de 10 zile lucratoare de la primirea produsului. Produsul poate fi returnat numai daca este in conditii perfecte, inclusiv ambalajul, accesoriile si consumabilele aferente, adica acestea sa nu prezinte sub nici o forma semne de uzura sau consum, softul sa nu fi fost modificat sau adaugate noi softuri. Denuntarea de contract se face numai in scris. Returul produselor se supune acestei legi numai pentru produsele care sunt livrate clientilor prin curierat rapid.'' poti gasi la garantie la orice firma respectabila pe site

somnambul Mentor

Posts Thanks / Likes

@infinion - vezi ca la voda s-ar putea sa fie brandat. Eu il vreau asa cum a iesit din fabrica, fara ca vre-un operator sa-si fi bagat nasul in firmware, nu ma intereseaza meniuri in limba romana si alte aiureli pe care le baga astia pe acolo.
    Sa vedem daca nu gasesc pe cineva care sa fi cumparat de pe 123gsm sau alex-gsm - preturile sunt ok acolo, daca sunt si seriosi s-au ales cu un viitor client
    Numai bine!

Jucarii pentru copii:
    DM500s, DM7025s, DM800HD, Strong SRT4400, Conserva Boom, HH Strong 2100, Offset 1.2 AL (Strong), Sharp 0.5 db, TH50PV70. Abo Boom + Focus (pre-pay).

Junior Member Junior

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by Merlin View Post
    @infinion - vezi ca la voda s-ar putea sa fie brandat. Eu il vreau asa cum a iesit din fabrica, fara ca vre-un operator sa-si fi bagat nasul in firmware, nu ma intereseaza meniuri in limba romana si alte aiureli pe care le baga astia pe acolo.
    Sa vedem daca nu gasesc pe cineva care sa fi cumparat de pe 123gsm sau alex-gsm - preturile sunt ok acolo, daca sunt si seriosi s-au ales cu un viitor client
    Aveti grija de unde cumparati, nu peste tot aveti telefonul cum a iesit din fabrica, asa cum am inteles ca il doriti. La http://www.mediafun.ro/ este nebranduit, made in finland, garantie nokia 2 ani, etc... Va doresc sa va gasiti cat mai repede.

somnambul Mentor

Posts Thanks / Likes

Multumesc. Sper si eu sa-l gasesc.
    Ma mira faptul ca la Orange inca e pauza... sa fie exclusivitate Voda? N-as prea crede...
    Numai bine!

Jucarii pentru copii:

Moderator Expert
    Posts Thanks / Likes

..are cineva o poza si cu spatele lui?...are sau nu blitz?
    Ofset-uri 1,6Al/1.6Fe/1,4Fe, 2&HH , SkyStar2;
    Optibox Spider HD
    HSS-7160NA (DigiTV)
    90E - 34,5V

ƨɯokıu, ƨɥıʇ Mentor
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by yanq View Post
    ..are cineva o poza si cu spatele lui?...are sau nu blitz?
    nope, uite aici full view http://www.gsmarena.com/nokia_n95_8gb-3d-spin-2088.php ,il astept maine nebranduit de la marketonline,de la vodafone am primit raspunsul ca e branduit de nokia pt vodafone

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

Nokia N95 8GB Unboxing
    http://youtube.com/watch?v=7lb28L7a2AU

*Oare mosteneste aceleasi boli ca N95( joc in slide si bateria slabă )

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)