Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 23
    Moderator Expert
    Posts Thanks / Likes

Default Steaua Bucuresti - Sevilla

N-avem topic la asa subiect interesant?
    Ofset-uri 1,6Al/1.6Fe/1,4Fe, 2&HH , SkyStar2;
    Optibox Spider HD
    HSS-7160NA (DigiTV)
    90E - 34,5V

Banned
    RDI - Board Banned Avatar

Posts Thanks / Likes

Cine se mai oboseste sa faca un thread cu intrebarea : Cu cat pierde Steaua azi ?
    a) 1-0
    b) 2-0
    c) 3-0

Dct ...

Moderator Expert
    Posts Thanks / Likes

Slavia Prague 0 - 0 Arsenal
    Ofset-uri 1,6Al/1.6Fe/1,4Fe, 2&HH , SkyStar2;
    Optibox Spider HD
    HSS-7160NA (DigiTV)
    90E - 34,5V

Moderator Expert
    Posts Thanks / Likes

Steaua a scapat doar cu 2 goluri...daca ar fi sa comentez partida...
    Un singur jucator ros-albastru: Zapata. In rest, sobolani si gaini plouate!
    Salut Prieteni!

Silver Member Expert
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Prin urmare, datorita rezultatului de la Praga, s-o dus pe apa sambetei sperantele de primavara europeana a Stelei chiar si in UEFA.

Administrator Expert
    Posts Thanks / Likes

............
    Acestea sunt cele 12 puncte promise de Becali !

Fanta

Suporterii jenantilor de la Cluj sa nu se mai agite ca si in acest an Steaua a adus cele mai multe puncte la coeficientul UEFA iar spurcatii lui ******* sa nu uite ca singurul meci pe care nu l-au blatuit cu arbitrii este cel de acasa cu Anorthosis.
    Dupa ce am confiscat domeniul liga1.ro a venit randul ligii a doua : http://www.lpf2.ro

http://www.liga1.ro/ cel mai tare site din lume dedicat fotbalului autohton.
    Vizitati-l si o sa primiti de la mine !

4x4 Expert
    Posts Thanks / Likes

tare ma intreb ce fac cei 2-3 stelisti de pacilea? vizioneaza meciul inregistrat CFR-Poli?
    ...ca s-au dat la fund de numa....

Fac pariu ca pana in primavara Zapata pleaca de la steaua sa isi caute echipa.

Moderator Expert
    Posts Thanks / Likes

Unul din spurcatii lui ******* multumeste pe aceasta cale celor de la Steaua, Dinamo si Rapid pentru ocazia oferita de a juca anul viitor in grupele LC in timp ce ei vor sta si vor face cipca in fata televizoarelor. Sau poate vor iesi la pascut oile ciobanului cu mintea cat bobul de mazare.

Ksnm szpen

Administrator Expert
    Posts Thanks / Likes

Spurcatii sunt mercenarii lui CFR ca sa fie clar
    Cat despre LC , noi ne-am cam saturat de jucat in aceasta liga si nici voi inca nu sunteti sigur calificati.
    Daca intra Gigi la butoane in retur putem recupera 15 puncte fara probleme.
    Dupa ce am confiscat domeniul liga1.ro a venit randul ligii a doua : http://www.lpf2.ro

http://www.liga1.ro/ cel mai tare site din lume dedicat fotbalului autohton.
    Vizitati-l si o sa primiti de la mine !

Junior Member Teacher
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

o noua prestatie jenanta a mioarelor impotente pastorite de berbecul fekal. tumbele fundasilor stelei la golul 2 sunt demne de cascadorii rasului . dar asa se intampla cand ajungi prin inselatorie intr-o astfel de competitie pe care nu o meriti.
    doar cateva sute de spectatori s-au ratacit la antrenamnetul sevillei de la bucuresti. la meciul cu slavia nepotii lui fekali vor fi probabil singurii spectatori care se vor obosi sa mearga pe stadion (obligatii de familie, ce sa-i faci). ma consoleaza gandul ca la anul vom vedea macar tribune pline la astfel de meciuri la cluj si poate chiar la timisoara.
    prin egalul de la praga, nu mai ramane decat o singura necunoscuta cu privire la prestatia ratacitilor de la steaua in champions league : vor reusi oare sa depaseasca la londra recordul stabilit marti de besiktas la liverpool ?

Banned

Posts Thanks / Likes

Dci dct 2 buabe au luat .....

Very Iritant Person Expert
    Posts Thanks / Likes

impecabil meci
    cel mai mult mi-a placut numarul de sincronizare perfecta intre rada si nesu....
    merita baietii o prima numai pentru spectacolul oferit la golul 2 al spaniolilor...
    va dati seama ce gol nashpa era daca nu se miscau ai nostrii atat de natural si nu scoteau in evidenta valoarea adversarilor....
    bravos baietii, ati fost de nota 10

un ultim mesaj pentru berbekli: du-te si cauta-ti alti berbeci ca la astia nu li se mai scoala $ula...

Good To Be Bad Teacher
    Posts Thanks / Likes

Pentru cei care ne fac spurcati:
    Mai jos de zero puncte nu cred ca va putea sa aiba CFR sau Poli in clasament la anu in CL. Mai rau de atat nu se poate. Orice echipa din Romania ar ajunge, nu poate sa aiba -1 puncte in clasament.

Din alt punct de vedere, chiar daca unele echipe au pierdut cu 7,8 la 0, in clasament au trecute in dreptul punctelor catigate 3 sau 4 si au sanse mari de a fi prezenti in primavara europeana.

Daca mai au un pic de decenta, suporterii stelisti ar trebui sa faca un pic de liniste acum.
    All bound for Mu Mu Land

Banned Expert

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by ntire2000 View Post
    impecabil meci
    cel mai mult mi-a placut numarul de sincronizare perfecta intre rada si nesu....
    merita baietii o prima numai pentru spectacolul oferit la golul 2 al spaniolilor...
    ...
    Un numar extraordinar, care a scos in evidenta inclinatia romanilor pentru jocul Calusarii.
    Cred ca cei de la inot sincron ar fi invidiosi...
    Oricum, la citi bani primesc, o tavaleala in noroi e binevenita...

Moderator Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by Fanta View Post
    Spurcatii sunt mercenarii lui CFR ca sa fie clar
    Cat despre LC , noi ne-am cam saturat de jucat in aceasta liga si nici voi inca nu sunteti sigur calificati.
    Daca intra Gigi la butoane in retur putem recupera 15 puncte fara probleme.

Tocmai asta e problema...Beerbecali la butoane
    In loc sa cumpere jucatori de valoare, mituieste arbitrii, jucatorii adversi si mai stiu eu pe cine...JENANT

Daca tu esti multumit de jocul Stelei, mie mi se pare sub orice critica...In plus, declaratiile "halucinante" ale ciobanului au distrus moralul, si asa subrezit, al jucatorilor stelisti

Noi ne-am cam saturat sa fim "ciuca batailor" in LC...mai bine ne uitam la tv ... decat sa fi acolo, doar ca sa semnezi condica de prezenta, mai bine lipsa...

Super antrenorul Beerbecali a adus mari vedete la Steaua, Surdu, Vatca, Croitoru etc, jucatori plafonati, fara spirit de luptator...In afara de "Super-Zapata", toti jucatorii adusi in ultimul an sunt de divizia inferioara. Cand ai un Elton si un Thereau si ii dai afara pentru a aduce un Surdu si un Croitoru...ce sa mai putem comenta

Sa facem haz de necaz nu ne sta in fire...Steaua trebuie sa fie in frunte, dar nu cu asemenea "patron" si jucatori.
    Salut Prieteni!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)