Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 6 of 6
    Administrator Expert
    Posts Thanks / Likes

Default Oficial de la HBO ....

In aceasta seara am discutat cu numarul 1 din divizia HBO pentru Romania si mi-a confirmat ca sunt sanse 1% sa avem vreodata HBO HD in romaneste iar sansele pentru HBO 2 sunt fix de 0%.

In alta ordine de idei dupa Discovery si NGC si-a anunta disponibilitatea pentru a localiza versiunea HD pentru Romania.

Fanta
    Dupa ce am confiscat domeniul liga1.ro a venit randul ligii a doua : http://www.lpf2.ro

http://www.liga1.ro/ cel mai tare site din lume dedicat fotbalului autohton.
    Vizitati-l si o sa primiti de la mine !

Strajernic Expert
    Posts Thanks / Likes

Piata inca nu este dezvoltata pt cerea de televiziune de inalta definitie la noi in ROMANIA cred ca o sa mai treaca ani buni

om fain' Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by Militianu View Post
    Piata inca nu este dezvoltata pt cerea de televiziune de inalta definitie la noi in ROMANIA cred ca o sa mai treaca ani buni
    Citi ani militianule sa mai asteptam ca ajungem la pensie si nu ne mai putem permite conservele HD sti si tu pensia mica taxe mari...

Senior Member Expert
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

La cat de greu se misca cei de la HBO nu m-ar mira sa ii vedem OUT din piata in cativa ani daca nu-si diversifica oferta si nu sporesc calitatea....

Canalele proprii de filme premiume ADEVARATE la 2 platforme DTH de la noi sunt deja pe drum, alta platforma are aceste canale dar deocamdata sunt de slaba calitate.... Atunci sa vedem ce va face HBO cand va avea concurenta adevarata....

Oricum daca nu s-ar numi HBO canalele lor n-ar avea nici 10 000 de abonati la nivel national...

Toate cele bune !
    @Serpiko

Anunturi AUTO site de anunturi auto gratuite

dacianova Teacher
    Posts Thanks / Likes

Intr-adevar, in ultima vreme programele HBO sunt din ce in ce mai nashpa. Si unde mai pui ca spun ca dau filme numai in premiera Am vazut filme in "premiera" si din anii '80.

Strajernic Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by dacianova View Post
    Intr-adevar, in ultima vreme programele HBO sunt din ce in ce mai nashpa. Si unde mai pui ca spun ca dau filme numai in premiera Am vazut filme in "premiera" si din anii '80.
    Pai si ce nu sunt in premiera la HBO?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)