Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 7 of 7
    Junior Member Teacher
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Unhappy Lucian Bute boxeaza sambata dimineata, pentru titlul mondial, versiunea IBF

ce canal transmite meciul lui BUTE in dimineata asta?

Silver Member Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by steli View Post
    ce canal transmite meciul lui BUTE in dimineata asta?
    ... in dimineatza aia a ta poate boxeaza vreo BUTElie ... Ca Bute boxeaza vineri spre simbata ...

Pugilistul roman Lucian Bute va boxa vineri noapte la Montreal (simbata, ora 4,30 in Romania) pentru titlul mondial al profesionistilor, versiunea IBF. Adversarul sau, columbianul Alejandro Berrio a sosit in Montreal cu o saptamina mai devreme, declarind ca nu isi face probleme ca nu isi va pastra centura.

In palmares, Berrio are 26 de victorii (din care 25 prin KO!) si 4 infringeri. Bute are un bilant fara "pete" - 20 meciuri, 20 de victorii, dintre care 16 prin KO.

"Ma va ataca din prima repriza, dar o sa am rabdare. Sunt la fel de rapid si in ultimul rund", spune Lucian Bute.

Pentru Lucian, este cel mai important meci al carierei - un titlu mondial care ii va permite (daca il va cuceri) sa dicteze bursele viitoarelor intilniri. Pentru intilnirea cu Berrio, romanul va primi circa 200.000 de dolari.

Meciul lui Bute cu Berrio nu va fi transmis in direct de nicio televiziune din Romania. Niciun post TV nu a platit suma de 80.000 de dolari, cit reprezinta drepturile pentru aceasta intilnire.

Astfel ca meciul va putea fi urmarit doar prin transmisiunea directa a postului national de radio (Romania Actualitati).

Junior Member Teacher
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Talking mersi

credeam ca a fost saptamana trecuta mersi

Bagator de seama Expert
    Posts Thanks / Likes

Junior Member Master
    Posts Thanks / Likes

Si nu gasim si noi undeva inregistrarea?
    SS2 rev 2.6b, Tevii S660, Strong 4155 Evo patch, LNB 0.4 Strong, Off set 1.2 Fe, 2XDigiTV

ER' MEJO Moderator - Expert
    Posts Thanks / Likes

am vazut meciul.un meci normal.bute se cam apara si puncta retraganduse.la calarit ala tot meciul.chiar daca nu castiga prin k.o. castiga la puncte.

__/\__/\__/\_____________ Expert
    Posts Thanks / Likes

Am capturat meciul cu altdvb si l-am facut dvd. Comentariul e in franceza , pumnii in romana Are 4 gb.
    Daca il mai vrea cineva sa imi zica si o sa incerc sa il pun pe rapidshare

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)