Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 13 of 13

Thread: Digi tv

ionut742000
    Guest
    RDI - Board Default Avatar

Default Digi tv

Sunt abonat al acestui serviciu(am platit abonamentul in avans...si pe octombrie ca sa pot trece de la popular la baza + extra 1!
    Si totusi...de cateva ori...nu mai mergea nimic(doar programele fta Otv si cele bulgaresti)Imi arata pe ecran nota 8 cartela invalida...Bineanteles ca a trebuit sa sun pe banii mei ca sa rezolv problema...
    Sorry daca deranjez pe cineva...dar asa ceva nu e normal sa se intample!Nemaivorbind de serviciul EPG ce cred ca nu mai functioneaza de o luna...
    Deja RDS-ul e un colos...si totusi serviciile sale sunt asa cum sunt...Si mai ales sa te fereasca sfantul sa ai probleme de rezolvat si sa trebuiasca sa le rezolvi...ca angajatii parca sunt toti toti luati din filme de comedie absurda...
    .................................................. .................................................. .....
    Am si eu doua intrebari pt cei ce stiu...
    E posibil ca Digi sa dea macar o data pe luna abonatilor un film gratis pe canalul canalul ppv?
    Si a doua intrebare:E posibil ca Digi sa bage cevo posturi noi pana in finele anului?Ceva mai special gen ARTE sau Mezzo?Si daca asta se va intampla...vor fi o perioada free?Sau vor fi alocate vreunui pachet existent...
    P.S.Multi sunt nemultumiti de programele gen Cosmos Tv sau Oradea,Craiova,Timisoara etc.Sau de programele sport ce sunt prea multe...

Membrana Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by ionut742000 View Post
    ...
    P.S.Multi sunt nemultumiti de programele gen Cosmos Tv sau Oradea,Craiova,Timisoara etc.Sau de programele sport ce sunt prea multe...
    De unde stii ca sunt multi nemultumiti?
    Eu prefer sa ma uit la TVS Craiova decat la Antena1 si compania.
    spersanutiiamulttimpsacitesticanuamsemnatura

ionut742000
    Guest

Quote Originally Posted by pytonu View Post
    De unde stii ca sunt multi nemultumiti?
    Eu prefer sa ma uit la TVS Craiova decat la Antena1 si compania.
    Culmea...eu care sunt oltean si nu urmaresc Tv Craiova...Crede-ma ca stiu ce zic(lucrez in media...)Sunt f.multe programe,cu care eram deja familiarizati de pe cablu...Eu as fi gandit altfel oferta...as fi creat un pachet mai interesant

Senior Member Expert

Posts Thanks / Likes

M-am intors din vacanta... 2 saptamani si vad ca Digi ne-a pregatit alta surpriza: nu mai avem EPG. Bravo DigiTV, tine-o tot asa.

Silver Member Expert
    Posts Thanks / Likes

Fii serios, uite EPG DigiTV. Halal servicii...
    ==========================================================
    (19E+13E+5E+1W)*(H-H)@1m + SS2/TeViiS660 + DigiBox + AKTA on 42LD650 3GS
    ========================================
    ==================

Ghost Man Expert
    Posts Thanks / Likes

Cine stie ce ni se pregateste.........poate nagra 3
    Stiu ca nu stiu nimic..!
    The Show Must Go On

Junior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

Talking gandire tipic romaneasca

Gandim ca Romanii.Nu ne putem uita la Digi ca nu avem EPG Ca sa vezi unde era nemultumirea.Mai deunezi acum cativa ani nu ne puteam uita la TVR1 ca nu mergea teletext-ul s-au lipseau din caractere..Nu inteleg de ce nici un roman nu a protestat niciodata , in era de inceput a teletext-ului ,ca PRO TV nu are teletext.Ca noi nimeni.Nu cred ca EPG-ul lipsa e asa grav incat sa criticam Digi TV
    Parabolica-1.5m Al. (72.0E-30.0W).Parabolica -1,2m Al (80.0E-30.0W) Vara 2017 ,3 de ani de la decesul RADIO VACANTA .2 Aprilie 2016, au trecut 28 de ani de la disparitia lui TUDOR VORNICU,cel mai mare realizator de televiziune din toate timpurile,trecute ,prezente si viitoare.Tudor Vornicu...IREPETABIL.08.Aprilie 1989 ultimul "La sfarsit de Saptamana"semnat TUDOR VORNICU

Gold Member Expert

Posts Thanks / Likes

atat timp cat se lauda.. si exista concurenta...

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

poate nu este o problema atat de mare faptul ca EPG-ul da rateuri(cu toate ca nu ar trebui sa se intample asta) insa problema cea mare este ca marele operator,cel mai mare din europa(unii zic ca de pe terra)se ambitioneaza sa nu introduca in grila programul eurosport2 romania,care,cum zice si numele programului,este facut tocmai pt romania
    halal operator.abia astept sa pot rezilia contractul,ca atata nepasare din partea digi tv ma supara cumplit.

ionut742000
    Guest

Sunt abonat al acestui serviciu(am platit abonamentul in avans...si pe octombrie ca sa pot trece de la popular la baza + extra 1!
    Si totusi...de cateva ori...nu mai mergea nimic(doar programele fta Otv si cele bulgaresti)Imi arata pe ecran nota 8 cartela invalida...Bineanteles ca a trebuit sa sun pe banii mei ca sa rezolv problema...
    Sorry daca deranjez pe cineva...dar asa ceva nu e normal sa se intample!Nemaivorbind de serviciul EPG ce cred ca nu mai functioneaza de o luna...
    Deja RDS-ul e un colos...si totusi serviciile sale sunt asa cum sunt...Si mai ales sa te fereasca sfantul sa ai probleme de rezolvat si sa trebuiasca sa le rezolvi...ca angajatii parca sunt toti toti luati din filme de comedie absurda...
    .................................................. .................................................. .....
    Am si eu doua intrebari pt cei ce stiu...
    E posibil ca Digi sa dea macar o data pe luna abonatilor un film gratis pe canalul canalul ppv?
    Si a doua intrebare:E posibil ca Digi sa bage cevo posturi noi pana in finele anului?Ceva mai special gen ARTE sau Mezzo?Si daca asta se va intampla...vor fi o perioada free?Sau vor fi alocate vreunui pachet existent...

Iata ca apar schimbarile;nici nu am apucat bine sa scriu cele de mai sus ca s-a si intamplat mutarea;a aparut canalul Musicmax!
    Tot e ceva...dar ma intreb:acum dat fiind faptul ca am intrat in Europa...nu e posibil sa avem si noi la Digi cate un canal spaniol,francez,german?Dar nu canale oarecare...canale cunoscute care sa ne faca sa le si urmarim

Gold Member Expert

Posts Thanks / Likes

Exclamation

a aparut canalul Musicmax!
    Musicmax Romania ? Unde este minca-l-as ? Ca nu il gasesc nici in grila DIGI nici pe lyngsat ?!
    ... strong like Baloo The Bear !
    www.xmissy.nl
    www.dump.com
    www.redtube.com
    Latitude: 44.455
    Longitude: 26.048
    Latitude: -42.869
    Longitude: 147.328
    Latitude: -46.404
    Longitude: 168.356

http://www.rdi-board.com/showpost.ph...1&postcount=20

http://www.rdi-board.com/showpost.ph...1&postcount=25

pentru ce mizerii a scris aici nenea ********de sw astept scuze ! daca nu ma retrag de pe rdi !

Senior Member Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by ursul baloo View Post
    Musicmax Romania ? Unde este minca-l-as ? Ca nu il gasesc nici in grila DIGI nici pe lyngsat ?!
    Da o scanare pe Tp: 12607 H 27500 _V Pid-0504 ; A Pid-0654 ; P Pid-0504 .
    Cred ca Dumnezeu a pierdut Romania la poker!
    Suntem o natie de cersetori...

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

Gold Member Expert

Posts Thanks / Likes

Thumbs up

Quote Originally Posted by BOO*BI View Post
    Da o scanare pe Tp: 12607 H 27500 _V Pid-0504 ; A Pid-0654 ; P Pid-0504 .
    Multumesc,
    ... strong like Baloo The Bear !
    www.xmissy.nl
    www.dump.com
    www.redtube.com
    Latitude: 44.455
    Longitude: 26.048
    Latitude: -42.869
    Longitude: 147.328
    Latitude: -46.404
    Longitude: 168.356

http://www.rdi-board.com/showpost.ph...1&postcount=20

http://www.rdi-board.com/showpost.ph...1&postcount=25

pentru ce mizerii a scris aici nenea ********de sw astept scuze ! daca nu ma retrag de pe rdi !

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)