Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 14 of 14

Thread: Propunere

Junior Member Teacher
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Default Propunere

Cei care au autoritatea propun sa deschideti o pagina sau un topic unde sa putem discuta problemele ,serios si sincer, cu identitati cunoscute.
    Asa nu o sa mai avem surprize de pareri si explicatii "vulgare" cum se intimpla acum, cand toti suntem dupe nume sau identitati ascunse.
    Asa e usor sa dai pareri si sa sari la gatul la cineva.
    Numai oameni slabi si fara scrupule se comporta asa, hai sa vedem cine mai intra la discutii daca ne vom cunoaste.
    Eu personal n-am nimic de ascuns, si sper ca mai sunteti care gandesc la fel, asa eu zic vor fi dezbateri mult mai serioase si cu rezultate.
    Cu stima.

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by mercury70 View Post
    Cei care au autoritatea propun sa deschideti o pagina sau un topic unde sa putem discuta problemele ,serios si sincer, cu identitati cunoscute.
    Asa nu o sa mai avem surprize de pareri si explicatii "vulgare" cum se intimpla acum, cand toti suntem dupe nume sau identitati ascunse.
    Asa e usor sa dai pareri si sa sari la gatul la cineva.
    Numai oameni slabi si fara scrupule se comporta asa, hai sa vedem cine mai intra la discutii daca ne vom cunoaste.
    Eu personal n-am nimic de ascuns, si sper ca mai sunteti care gandesc la fel, asa eu zic vor fi dezbateri mult mai serioase si cu rezultate.
    Cu stima.
    votez pentru!
    -IRIS-une legende vivante...

Junior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

si cei care se afla in programul de "protectie a martorilor"
    Kaon 570,MRv,Echolite DSB-790,Pioneer Goldbox, SS2 ,DM 500s ,offset 0.90 , 30v--75e

Junior Member Junior

Posts Thanks / Likes

Thumbs up

votez pentru
    DIGI TV , Hyundai HSS-1160NA

zzzzzzzzzzzzz Expert
    Posts Thanks / Likes

si ce rost are acest topic aici? propunere la ce? toate problemele au fost si sunt discutate aici pe forum...tot ce trebuie sa faceti este sa folositi acest buton

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by costinitalia View Post
    si ce rost are acest topic aici? propunere la ce? toate problemele au fost si sunt discutate aici pe forum...tot ce trebuie sa faceti este sa folositi acest buton
    N-ai inteles, imi pare rau

Digitally Remastered Expert
    Posts Thanks / Likes

Tare subiectu'!
    Mai dezvolta-l!

[LEFT]Signature not found... Try again!

Moderator Expert
    Posts Thanks / Likes

Nici o sansa, atata timp cat majoritatea userilor nu-si dau locatia sau macar tara ci doar locatii fanteziste care mai de care, de parca ar putea fi localizati in vreun fel... Iar cand intreaba de ce nu prind transponderul X de pe satelitul Y si tu te uiti ca prostu' la location si vezi "Paneta Saturn" sau "undeva la racoare" sau mai stiu eu ce te apuca balbaiala. Chiar nu inteleg secretosenia asta. Cateodata prea multe secretii strica...

Senior Member Expert

Posts Thanks / Likes

Si eu sunt pentru, dar numai pe sectiunea VIP, cu user si parola si sa nu poata patrunde decat pe baza de recomandare de la 3 useri care l-au cunoscut pe respectivul fata in fata...

Toate cele bune !
    @Serpiko

Anunturi AUTO site de anunturi auto gratuite

Gold Member Expert

Posts Thanks / Likes

1. ,,Nikul" din Cartea de identitate nu l-am stabilit eu , nu vad de ce ar fi mai reprezentativ
    2. <<Exista posibilitati care se poate si posibilitati care nu se poate >> , spre ex:
    - sa vorbesti de funie in casa spinzuratului
    - sa deschizi un topic cu idei nastruznice si sa fi luat in serios
    3. Daca crezi ca idea topicului este buna cum explici faptul ca nici un moderator nu l-a mutat la Offtopic
    4. edited by : De aici in jos incepi sa aberezi si sa deraiezi . Scenaritã ? Boala românilor? Hai sa scriem mai serios data viitoare ..... Daca se poate .

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by smv167 View Post
    1. ,,Nikul" din Cartea de identitate nu l-am stabilit eu , nu vad de ce ar fi mai reprezentativ
    2. <<Exista posibilitati care se poate si posibilitati care nu se poate >> , spre ex:
    - sa vorbesti de funie in casa spinzuratului
    - sa deschizi un topic cu idei nastruznice si sa fi luat in serios
    3. Daca crezi ca idea topicului este buna cum explici faptul ca nici un moderator nu l-a mutat la Offtopic
    4. edited by : De aici in jos incepi sa aberezi si sa deraiezi . Scenaritã ? Boala românilor? Hai sa scriem mai serios data viitoare ..... Daca se poate .
    Stii multi intra pe site si asteapta o rezolvare dar dupa cum se vede mai mult s-a ajuns ca la un ziar de scandal.
    bla bla si bla.
    Nu de nickul din buletin este vorba ci de a nu se ascunde dupa identitatii scriind tot felul de zarzavaturi ci a incercade a rezolva problemele expuse in mod corect.
    Fii sigur ca la identitati cunoscute multi ar ramane fara grai.

Junior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by mercury70 View Post
    Stii multi intra pe site si asteapta o rezolvare dar dupa cum se vede mai mult s-a ajuns ca la un ziar de scandal.
    bla bla si bla.
    Nu de nickul din buletin este vorba ci de a nu se ascunde dupa identitatii scriind tot felul de zarzavaturi ci a incercade a rezolva problemele expuse in mod corect.
    Fii sigur ca la identitati cunoscute multi ar ramane fara grai.
    si cum vezi rezolvarea "problemei" ,tinand cont ca userii de pe rdi nu sunt dintr-un singur oras sau tara si unde mai pui ca e posibil sa fie undeva un sat in care sa nu fie decat un singur user rdi
    cu el ce faci
    Kaon 570,MRv,Echolite DSB-790,Pioneer Goldbox, SS2 ,DM 500s ,offset 0.90 , 30v--75e

Moderator Expert
    Posts Thanks / Likes

Pentru asta s-au facut intalnirile nationale unde oricine doreste sa vina este binevenit.

PS. Oricum, cine trebuia sa se cunoasca personal s-a cunoscut.

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by geni2yang View Post
    si cum vezi rezolvarea "problemei" ,tinand cont ca userii de pe rdi nu sunt dintr-un singur oras sau tara si unde mai pui ca e posibil sa fie undeva un sat in care sa nu fie decat un singur user rdi
    cu el ce faci
    Lipsa de fantezie...si rezolvare reala.
    Daca vrei pot sa-ti spun cum se poate rezolva.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)