Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 10 of 10
    Junior Member Teacher
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Default simpla intrebare key polsat

oare de ce apar asa greu key-le de polsat,ca am impresia ca sunt pe acelasi sistem cu d+
    iar la spanioli apar key-le la 1 minut dupa ce sunt schimbate

Safe User Expert
    Posts Thanks / Likes

Polsat si Premiere folosesc o varianta updatata de nagra 2 la care cheile se obtin printr-o procedura mult mai dificila decat la D+ si Cabo.Faptul ca apar mai greu si decat Premiere denota o lipsa de interes pt acest pachet.

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

pe mine ma intereseaza doar polsat sport si polsat sport extra
    si nu e de neglijat totusi ca key-le de polsat deschid si cele 2 eurosporturi de pe hot-bird...

Moderator Expert
    Posts Thanks / Likes

salutare fratilor/stiu ca nu sint pe treadul potrivit dar am nevoie de ajutor//strongul 4401 evo nu este vazut de PC//legatura este facuta cu serial cu adaptor usb//i-mi zice la download de pe tool box ,,close a com port or stb power on<<

Junior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by cyp123 View Post
    pe mine ma intereseaza doar polsat sport si polsat sport extra
    si nu e de neglijat totusi ca key-le de polsat deschid si cele 2 eurosporturi de pe hot-bird...
    Mai sunt cateva bune: Cinemax,VH1 Polska si Discovery Travel (cu audio in engleza)
    HH 0,90 ; Echosmart 770, 690, Alma s2200

- Beauty is in the eye of the be(er)holder -

Mentor Ahmadinejad Mentor
    Posts Thanks / Likes

Cineva numea, pe acest site, Polsat-ul Polshit! Avea dreptate! Daca te uiti la Premiere, D+, TvCabo, AES, iti dai seama ca ai de-a face cu o prapastie(calitativ vorbind) intre acest pachet(Polsat) si cele amintite mai inainte! Merita atentie doar pentru hobby-sti(care vor sa bifeze cat mai multe pachete decodate), daca vrei sa urmaresti programe, nu prea ai ce vedea! Cand aud traducerile, imi trece dorul de Margareta Nistor!

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

da boss,ai dreptate
    insa in parrea unde sunt nu am cum vedea astra,asa ca ...trebuie sa fiu pe hot-bird
    iar cum sport-klub romania doar se preface ca transmite turneele de master series din tenis...am nevoie de polsat
    sportklub transmite atatea evenimente,si de fapt nu vezi nimic

Silver Member Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by genugeo85 View Post
    Cineva numea, pe acest site, Polsat-ul Polshit! Avea dreptate! Daca te uiti la Premiere, D+, TvCabo, AES, iti dai seama ca ai de-a face cu o prapastie(calitativ vorbind) intre acest pachet(Polsat) si cele amintite mai inainte! Merita atentie doar pentru hobby-sti(care vor sa bifeze cat mai multe pachete decodate), daca vrei sa urmaresti programe, nu prea ai ce vedea!
    Acest pachet e urmarit in special de cei care cauta evenimentele sportive (in direct).
    Video: Vu+Uno (HDD 80Gb) /offset 1.2 H-H/42E<=>30W;
    Optibox Gekko Cable HD
    Audio: Harman Kardon HK680+Monitor Audio B2+WD Elements Play (2Tb)

Senior Member Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by chris View Post
    Acest pachet e urmarit in special de cei care cauta evenimentele sportive (in direct).

Corect ,asa este,@Chris. Pe mine m-ar interesa....pe ce satelite sunt cele mai multe chanale de la Greci, oare pe ce Satelite.... sa fie grecii!(cu cele mai multe Tp'Fregvente) !
    Asta ,ca o masura de precautie ,m a intereseaza numai de pe date de 06.09-10.09.anul curent....
    Cred ca Dumnezeu a pierdut Romania la poker!
    Suntem o natie de cersetori...

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

Junior Member Friend

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by gladix View Post
    salutare fratilor/stiu ca nu sint pe treadul potrivit dar am nevoie de ajutor//strongul 4401 evo nu este vazut de PC//legatura este facuta cu serial cu adaptor usb//i-mi zice la download de pe tool box ,,close a com port or stb power on<<

iti spune ca dupa ce ia-i descarcat softu trebuie sa-l dezlegi de la butonul din spate si ,clar,i-l lasi 3 secunde si-l legi din nou sa-si faca updeit.

sa ai bafta!
    Mvision700E+,Mvision9080usb,Dreambox500s,Matrix Reborn,Reloaded,Cas3,k3,Antena 1,40m,1,80m,Cardsharing.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)