Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 12 of 12
    Junior Member Teacher
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Angry Ca in Afganistan

Nu se poate asa ceva intr-o tara a Uniunii Europene
    Un jucator sa fie batut de oamenii lui Simota care pina la urma va scoate basma curata . Puscarie pentru omul acesta mizerie numit Simota .
    Cineva ar trabuii sa adune semnaturi pro puscarie pentru acest Binladen al Rominiei care va scapa ca si Inacu de Timisoara se pare ca in zona banatului e jale si teroare ca in Irac. Intro buna zii te in pusca in cap ca in zii plina ca ei isi fac legile Becali al nostru al stelistilor ca si eu sunt stelist si nam nimic cu Becali care da bani la echipa dar il vad in stare de asa ceva cu crestinizmul ei total.

Moderator Expert
    Posts Thanks / Likes

Frate, soro sau ce esti. Ai reusit sa-mi dai dureri de cap crancene. Pe viitor posteaza si traducerea ca mor sigur pana reusesc sa identific ceva in posturile tale.

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by nrares View Post
    Frate, soro sau ce esti. Ai reusit sa-mi dai dureri de cap crancene. Pe viitor posteaza si traducerea ca mor sigur pana reusesc sa identific ceva in posturile tale.
    uufff...de data asta nici eu nu am inteles nimic...
    -IRIS-une legende vivante...

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Mulţumesc că maţi jignit.
    Numai am vrut să spun şi eu părerea. Dacă am greşit cu ceva să mă scuzaţi.

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by banditata View Post
    Mulţumesc că maţi jignit.
    Numai am vrut să spun şi eu părerea. Dacă am greşit cu ceva să mă scuzaţi.
    hai ma nu sti de gluma?in plus esti f simpatic...pe bune.

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Bine am nţeles nu m-am supărat. Sunt Maghiari si lucrezi n mediu maghiar şi de acea merge mai greu cu limba romnă.

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

Bine am nţeles nu m-am supărat. Sunt Maghiari si lucrezi n mediu maghiar şi de acea merge mai greu cu limba romnă.
    stai linistit...sunt ei altii romani si nu stau bine cu limba romana...nu suntem toti perfecti...(doar ca eu cateodata sincer citesc de cate doua ori ce scrii...asta sa te mai tachinez odata...)

Moderator Expert
    Posts Thanks / Likes

Drept sa-ti spun ma speriasem ca esti roman. Asa mai ai o scuza dar numai daca esti maghiar din Ungaria

Goin' Ape Expert
    Posts Thanks / Likes

Nu se poate asa ceva intr-o tara a Uniunii Europene
    Un jucator sa fie batut de oamenii lui Simota care pina la urma va scoate basma curata . Puscarie pentru omul acesta mizerie numit Simota .
    Cineva ar trabuii sa adune semnaturi pro puscarie pentru acest Binladen al Rominiei care va scapa ca si Inacu de Timisoara se pare ca in zona banatului e jale si teroare ca in Irac. Intro buna zii te in pusca in cap ca in zii plina ca ei isi fac legile Becali al nostru al stelistilor ca si eu sunt stelist si nam nimic cu Becali care da bani la echipa dar il vad in stare de asa ceva cu crestinizmul ei total.
    Pana la urma ce s-a intamplat

Invisible Man Teacher
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by Nexxus View Post
    Pana la urma ce s-a intamplat
    Despre asta , cred ca era vorba !
    http://www.cotidianul.ro/index.php?i...ash=e1c331cf8f

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Desi nu are legatura cu povestea initiala din acest topic, hotararea lui Mitica de a amana partidele "marilor" echipe bucurestene de trista amintire Steaua si Dinamo (care mai mult ca sigur nu vor trece niciuna de preliminariile Champions League) pentru ziua meciului nationalei cu Germania este demna de ... Afganistan (sau mai bine zis Absurdistan)
    Fara comentarii ...

Meciurile Farul - Dinamo si Steaua - Pandurii se vor juca in ziua amicalului cu Germania

Presedintele LPF, Dumitru Dragomir, a declarat, miercuri, ca meciurile Farul Constanta - Dinamo si Steaua - Pandurii Targu Jiu, din etapa a V-a a Ligii I, au fost amanate pentru 12 septembrie, data cand este programat un amical al nationalei Romaniei cu reprezentativa Germaniei.

"E interes national dom'le, nu ma iau eu dupa toti licuricii care spun ca avantajez o echipa sau alta. Am aprobarea Comitetului Executiv al Ligii, am aprobarea Comitetului de Urgenta, nu ma intereseaza ce spune cate un licurici din asta, care sunt de acord cu astfel de decizii doar cand are el interes. Eu respect regulamentele in vigoare", a declarat Dragomir.

Partidele Farul Constanta - Dinamo Bucuresti si Steaua Bucuresti - Pandurii Targu Jiu, ar fi trebuit sa se dispute la acest sfarsit de saptamana, in etapa a V-a a Ligii I. LPF a decis sa amane aceste intalniri, deoarece Dinamo si Steaua vor disputa meciuri in turul trei preliminar al Ligii Campionilor.

Oficialii rapidisti si cei ai Farului au criticat decizia LPF, sustuinand ca astfel sunt avantajate anumite echipe.

Moderator Teacher

Posts Thanks / Likes

manevre,,,ce sa se intample nimic!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)