Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 2 of 2
    Administrator Expert
    Posts Thanks / Likes

Default Alte canale HDTV

Dupa ce m-am saturat de vizionat cele 7 programe din pachetul nordic m-am mutat catre oferta lui Cyfra +.
    Surprinzator acest pachet de ofera 3 canale in HD , toate la o calitate deosebita si la preturi mai mult decat atragatoare :

Pentru ce nu stiu 6 zloti sunt aproximativ 1.58 Euro (adica fix 5 RON/luna)

Practic cu 100.000 lei vechi / luna poti avea 3 programe HD.

Sunt convins ca daca nu era oferta lui N cei de la Cyfra nu se grabeau cu oferta HD , ceea ce ma face sa astept cu nerabdare primul DTH romanesc ce va avea in ofera astfel de canale tv ( sper ca nu vor fi inghesuite 15-17 pe transponder )

Fanta
    Cei ce sunt dibaci isi pot face MOSC actualele cartele de Cyfra + dar pentru siguranta dvs va recomand sa introduceti PBM-ul full oficial nu clasicul FF FF FF FF FF FF FF FF deoarece exista marele risc ca smartcardul dvs se fie definitin scos din uz la primul atac al providerului.

00 00 23 05 C2 C0 10 20 acesta este PBM-ul full si oficial pentru toate canalele Cyfra +.

Fanta
    Dupa ce am confiscat domeniul liga1.ro a venit randul ligii a doua : http://www.lpf2.ro

http://www.liga1.ro/ cel mai tare site din lume dedicat fotbalului autohton.
    Vizitati-l si o sa primiti de la mine !

Junior Member Master
    Posts Thanks / Likes

Partea proasta este ca sunt dublate in limba poloneza si nu ai optiune pentru limba originala ( eng ) in plus trebuie sa faci un abonament si la pachetul de baza ca sa obtii si pachetul HD . O sa astept pana cand o sa apara si digi cu o oferta pentru pachetul HD , sper cat mai curand .

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)