Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 12 of 12
    Administrator Expert
    Posts Thanks / Likes

Default Iancu....dinamovistul

Patronul echipei din Bragadiru devenita peste noapte emblema Timisoarei isi arata devotamentul fata de suporterii timisoreni si vinde pe Plesan si McKain dusmanului de moarte Dinamo

Dupa ce l-a vandut pe Isvoareanu nea' Iancu i-ar face echipa dinamovistilor iar intre timp se pare ca va cauta echipa pentru Bucur si Mansour !

Fanta
    Dupa ce am confiscat domeniul liga1.ro a venit randul ligii a doua : http://www.lpf2.ro

http://www.liga1.ro/ cel mai tare site din lume dedicat fotbalului autohton.
    Vizitati-l si o sa primiti de la mine !

Senior Member Expert
    Posts Thanks / Likes

Pana una alta nenea Iancu e ...Stelist,iar Plesan ajunge la Steaua.Despre Mc Kain se pare ca vrea sa plece dincolo de anul viitor cind expira contractul cu Poli.
    In concluzie patroane schimba titlul threadului

Junior Member Teacher
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

@Fanta
    ha, ha, ha
    te-ai umplut de ridicol baiete

Administrator Expert
    Posts Thanks / Likes

Pai nu inteleg unde e ridicolul Ieri era cu un pas la Dinamo iar azi Becali a fost mai dibaci si l-a furat pe Plesan Oricum jucatorii valorosi prefera capitala fie ca e vorba de Steaua , Dinamo sau Rapid.

Fanta
    Dupa ce am confiscat domeniul liga1.ro a venit randul ligii a doua : http://www.lpf2.ro

http://www.liga1.ro/ cel mai tare site din lume dedicat fotbalului autohton.
    Vizitati-l si o sa primiti de la mine !

Senior Member Expert
    Posts Thanks / Likes

Fecali asta e baiat dasteptHotul striga "hotul"...
    Bine a facut Iancu ca l-a dat.Plesan asta a facut in toata cariera lui de jucator 2 meciuri bune(Asta cu Clujul si celalalt in amicalul Romania-Germania
    din nush ce an.

Conform GSP:
    Mihăită Pleşan a semnat un contract pe 5 ani cu Steaua.

Am făcut o alegere cu sufletul. Acum doi ani am greşit că nu am venit la Steaua, dar am reparat acea greşeală, a spus Pleşan, care a fost prezentat la Palatul lui Gigi Becali.

Ex-mijlocaşul lui Poli Timişoara, Mihăiţă Pleşan, a venit azi-noapte n Bucureşti pentru a negocia trecerea la Dinamo. Ajuns n capitală, Pleşan a fost abordat de patronul Stelei, Gigi Becali, care i-a făcut o ofertă să vină n Ghencea.

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by Fanta View Post
    Pai nu inteleg unde e ridicolul Ieri era cu un pas la Dinamo iar azi Becali a fost mai dibaci si l-a furat pe Plesan Oricum jucatorii valorosi prefera capitala fie ca e vorba de Steaua , Dinamo sau Rapid.

Fanta
    SE PARE K PREFERA BANII MAI MULT DECAT CAPITALA
    Dreambox_82

Senior Member Expert
    Posts Thanks / Likes

Parerea mea este aceasta:
    1.Dinamo a aruncat momeala cu Plesan ca vor sa-l cumpere...(La ora asta Dinamo are destui mijlocasi mai buni decit Plesan)In plus Plesan nu a stralucit la Dinamo in nici un meci.
    2.Rechinul Fecali a inghitit-o cu cirlig cu tot si la cumparat!
    3.Avantaj (culmea!)Dinamo!Ei il aveau in coproprietate cu Poli,astfel le-au intrat in buzunar 650 000$
    Astept cu nerabdare sa-l vad ce mare brinza va face la Steaua.
    Daca ma insel "jos palaria"...

Silver Member Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by Major View Post
    Parerea mea este aceasta:
    1.Dinamo a aruncat momeala cu Plesan ca vor sa-l cumpere...(La ora asta Dinamo are destui mijlocasi mai buni decit Plesan)In plus Plesan nu a stralucit la Dinamo in nici un meci.
    ... Poti sa-mi spui si mie care sunt mijlocasii lui Dinamo care nu sunt accidentati, joaca pe acelasi post ca Plesan si sunt mai buni ca el ? ... Ca io in afara de Cristea nu mai gasesc pe nimeni in lista !

Ce face acum Rednic cu Zicu, asa facea si Andone cu Plesan la Dinamo ... Rezultat 0 !

Moderator Expert
    Posts Thanks / Likes

Fecali asta e baiat dasteptHotul striga "hotul"...
    Bine a facut Iancu ca l-a dat.Plesan asta a facut in toata cariera lui de jucator 2 meciuri bune(Asta cu Clujul si celalalt in amicalul Romania-Germania
    din nush ce an.
    Intr-adevar alt jucator "fasait" pe care Steaua da bani grei...Asta se intampla cand scapi prea usor de Thereau si Elton...
    Salut Prieteni!

Senior Member Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by zumeo_z View Post
    ... Poti sa-mi spui si mie care sunt mijlocasii lui Dinamo care nu sunt accidentati, joaca pe acelasi post ca Plesan si sunt mai buni ca el ? ... Ca io in afara de Cristea nu mai gasesc pe nimeni in lista !

Ce face acum Rednic cu Zicu, asa facea si Andone cu Plesan la Dinamo ... Rezultat 0 !
    Fernandez ar fi solutia...Tu pe ce post l-ai pune pe Zicu ?

Silver Member Expert
    Posts Thanks / Likes

Fernandez ar fi solutia...Tu pe ce post l-ai pune pe Zicu ?
    Fernandez a fost o catastrofa in meciul cu Vasluiul ... vezi mai jos

Zicu, asa cum il foloseste Rednic, presimt ca va intra iar intr-o perioada slaba ... Din pacate "virful" carierei lui a fost la Rapid, cu Razvan antrenor ...
    Margaritescu e accidentat ...

Oricum si Rednic a declarat ca are mare nevoie de un fundas central in locul lui Motzi si inca un mijlocas ... Pentru fundas au ales un fotbalist din Peru, parca

Silver Member Expert

Posts Thanks / Likes

Fentosul ei zice tu ca jucatorii valorosi prefera capitala doar ca patronii echipelor din capitala prefera "provincia" asa cum va place voua sa ziceti.
    1. Dobos a mutat echipa la Timisoara.
    2. Badea de la Dinamo a dorit ca Dinamo sa joace meciurile de acasa pe alt stadion din cauza "baietilor de capitala" (asa zisii suporteri care de fapt sunt HULIGANI".
    3. Gigi Becali a amenintat ca va baga Radio Logos sau nu mai stiu ce muzici religioase inainte, la pauza si dupa meciuri. Pe urma a amenintat ca paraseste si Steaua Capitala.
    4. CEA MAI MARE RUSINE : FUGE ECHIPA NATIONALA DE VOI.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)