Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 5 of 5
    Administrator Expert
    Posts Thanks / Likes

Default Excelenta schimbare !

Boom Romance a devenit Boom Drama.
    Facand o paralela practic trecem de la perioada de romantism a lui Boom din mometul lansarii la drama din aceaste zile.
    Surse din TOATE cele 4 DTH-uri concurente imi confirma falimentul inevitabil al acestei platforme digitale.

PS
    Am auzit ca ultimii 10.000 de abonati sunt facuti datorita lui Taraf TV si nu programelor proprii sau campaniilor publicitare scumpe si ineficiente.
    Jalnic.
    Last edited by Fanta; 19th June 2007 at 16:13.
    Dupa ce am confiscat domeniul liga1.ro a venit randul ligii a doua : http://www.lpf2.ro

http://www.liga1.ro/ cel mai tare site din lume dedicat fotbalului autohton.
    Vizitati-l si o sa primiti de la mine !

Gold Member Expert
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Talking

Quote Originally Posted by Fanta View Post
    ...falimentul inevitabil al acestei platforme digitale.
    ...si abonatii ? cine o sa-i preia ? nu o sa mai vedem reclama aia stupida cu extrasatelitus ? macar daca o inregistram.

Silver Member Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by Fanta View Post
    Boom Romance a devenit Boom Drama.
    Facand o paralela practic trecem de la perioada de romantism a lui Boom din mometul lansarii la drama din aceaste zile.
    Surse din TOATE cele 4 DTH-uri concurente imi confirma falimentul inevitabil al acestei platforme digitale.

PS
    Am auzit ca ultimii 10.000 de abonati sunt facuti datorita lui Taraf TV si nu programelor proprii sau campaniilor publicitare scumpe si ineficiente.
    Jalnic.
    Au scuze daca dau faliment O sa zica "nu ati vazut ca e BOOM Drama"

aleksutz
    Guest

Ultimii 10 mii de abonati sunt facute pentru ca DIGI nu facea fatza cererilor si lumea s-a reorientat spre Boom pt ca avea Taraf. Asa e mai corect.

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Red face salut !

nu categoric nu este adevarat,motivul care clienti alege boom este ca nu trebui sa astepte o luna,sau chiar mai mult o echipa de la digi sau dolce,acesta este principalul motiv,legat de taraf,da este adevarat ca multi care doreau boom cand aflau ca nu are tarf renuntau,de ce sa nu recunoaste ca si la digi sa intamplat la fel,chiar eu am instalat multor clenti de digi 2 LNB pentru sirius (taraf) asta e realitatea romani sau ma rog romi vor manele.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)