Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 9 of 9
    Târnacopist Expert
    Posts Thanks / Likes

Default Diferite versiuni de Gbox ...

Daca tot s-a anuntat inca de acum cateva luni ca proiectul Gbox a fost abandonat, m-am gandit ca o retrospectiva a diferitelor variante ar fi interesanta.
    Nu am pretentia ca sunt toate, dar atat am gasit prin calculatorul meu. Daca aveti si altele sau e ceva gresit in ce am scris eu, nu va jenati, postati aici.

Gbox 2.1a ............................................ 277.775 bytes: http://rapidshare.com/files/36021404/gbox.html
    Gbox 2.1b ............................................ 269.862 bytes: http://rapidshare.com/files/36021737/gbox.html
    Gbox 2.1b (patch 2048 cards) .......... 586.772 bytes:
    Gbox 2.25 ............................................ 289.899 bytes: http://rapidshare.com/files/36022684/gbox.html
    Gbox 2.25c .......................................... 291.900 bytes: http://rapidshare.com/files/36022984/gbox.html
    Gbox 2.26 ............................................ 317.979 bytes: http://rapidshare.com/files/36023209/gbox.html

Banned
    RDI - Board Banned Avatar

Posts Thanks / Likes

Nu trebuia sa pui ala de 2048 , pentru ca toti dăsteptii se vor arunca pe el , si vor f*** retelele ....

Târnacopist Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by ********* View Post
    Nu trebuia sa pui ala de 2048 , pentru ca toti dăsteptii se vor arunca pe el , si vor f*** retelele ....
    Too late ... nu mai pot edita postul!
    A propos, de ce draq nu se mai poate edita un post daca a trecut mai mult de o ora de la postare? La ce foloseste?

Silver Member Expert
    Posts Thanks / Likes

...ei se poate edita ! (dar de altii )

Moderator Expert
    Posts Thanks / Likes

buna treaba Satwien , salvat totu si pus la dosar. acuma si explicatiile de rigoare:P) dupa o indelunga folosire a tuturor care e cel mai bun , si stabil dintre ele?

Banned

Posts Thanks / Likes

L`am sters eu . Decat sa il ia toti ametitii si sa strice reteaua , mai bine la cosul de gunoi .

Moderator Expert
    Posts Thanks / Likes

in legatura cu acel gbox 2.1b cu patch.
    In ultimele 2 saptamani am facut teste cu cel normal de 274 kb iar conlcuzia e ca merge ca porcu.
    De foarte multe ori pe zi trebuie dat restart ca nu mai recunoaste cardul local sau anumite carduri locale ale celor din reteaua de share.
    Cu gboxul patchuit nu am probleme chiar deloc, imi merge fara probleme si 1-2 saptamani fara sa fie nevoie de restart.
    Daca nu credeti ceea ce spun il puteti intreba si pe Danni_x , care a avut aceleasi probleme pana a schimbat gboxul original cu cel patch-uit.

Banned

Posts Thanks / Likes

Bine ca 100 de persoane folosim 2.1B normal fara probleme de 1 an jumate ....

Aceasta sectiune ar trebui sa fie pentru profesionisti ......

Junior Member Master
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by ovidiumarius View Post
    in legatura cu acel gbox 2.1b cu patch.
    In ultimele 2 saptamani am facut teste cu cel normal de 274 kb iar conlcuzia e ca merge ca porcu.
    De foarte multe ori pe zi trebuie dat restart ca nu mai recunoaste cardul local sau anumite carduri locale ale celor din reteaua de share.
    Cu gboxul patchuit nu am probleme chiar deloc, imi merge fara probleme si 1-2 saptamani fara sa fie nevoie de restart.
    Daca nu credeti ceea ce spun il puteti intreba si pe Danni_x , care a avut aceleasi probleme pana a schimbat gboxul original cu cel patch-uit.
    Subscriu total la parerea lui ovidiumarius. Mai mult la versiunea de 274 kb imi intra si dist 3 desi in cwshare am I=2. La versiunea cu patch totul este ok. Mai mult, din cate stiu eu versiunea de 586Kb nu este ptr 2048 de carduri.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)