Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 16
    Senior Member Expert
    Posts Thanks / Likes

Default VOI NU VA MAI BATETI JOC...ASTIA SUNTETI...

Azi cu ajutorul vostru am facut 240 de euro numai pe resetari...continuati asa,faceti ceea ce stiti sa faceti cu calitatea semnalului si eu fac bani ed pe spatele vostru!
    Urmeaza masina noua,HAI RCS!

Mi se rupe Expert
    Posts Thanks / Likes

he he , @[email protected]

te invidiez man , da si mie niste adrese , sau da numaru meu de tel. mai departe , sa fac si eu un ban.

salute

Moderator Expert
    Posts Thanks / Likes

@ [email protected]

Pe de-o parte cred ca e de vina aici si naivitatea clientilor Digi TV deoarece nu suna la suport pt a putea sa-i indrume cum se da un factory reset....dar vad ca sunt si cei curajosi in tara asta cum esti tu care jupoi pielea de pe oameni....nu te gandesti ca banii aia pe care tu- iei de oameni pt ca stii sa dai un Factory reset sunt bani munciti cu drept..nu sunt facuti cum i faci tu...deci la o chestie din asta eu sonsider ca orce client sa-i plateasca la [email protected] ptfiecare resetare nu iar mai fi rentabil sa fie in posesia unui sistem DTH.....asa ca parerea mea e ca nu se fac chestii din astea...si ar dauna sistemul DTH romanesc
    2.3m Paraclipse Hydro C & Ku,1,5m Gibertini, 1.15m Offset +Inverto KA+KU, Tbs6983, Vu solo 2,Tehnomate TM 5403HD M3

Moderator Expert
    Posts Thanks / Likes

@valentyn0_sat
    De unde stii tu ca [email protected] este in Romania? Prin alte tari se plateste munca altfel!
    Sau poate o fi facut omul 240 de interventii la 1 €uro bucata!

Moderator Expert
    Posts Thanks / Likes

Cum dreaku sa nu faci un ban din DTH !
    Ieri am fost martor la o situatie super comica :
    De o saptamana incerca un tip sa vada DIGItv pe antena comuna a blocului care era pe.....HOTBIRD !
    Culmea era ca vedea ceva SKY Italia

Member Mentor
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Default Re: VOI NU VA MAI BATETI JOC...ASTIA SUNTETI...

Quote Originally Posted by [email protected]
    Azi cu ajutorul vostru am facut 240 de euro numai pe resetari...continuati asa,faceti ceea ce stiti sa faceti cu calitatea semnalului si eu fac bani ed pe spatele vostru!
    Urmeaza masina noua,HAI RCS!
    Siguuur ca da ! Si marmota ...?
    Crezi ca suntem prosti sa punem botul ?

Junior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

este bun cate un [email protected] care face 240 e / zi numai din resetari, pentru ca mai racoreste atmosfera pe canicula asta. uite, deja au aparut 2 pinguini!

Multi Banned User Expert
    Posts Thanks / Likes

au inceput banii sa prinda miros? in principiu domnia si prostia se platesc.
    daca cineva e dispus sa faca munca patriotica foarte bine,cit de multa!
    in alta ordine de idei cine da sfaturi sau indemnuri nu da bani de cheltuiala
    sau altfel spus daca tacea filozof raminea. noroc,nirolf

Senior Member Expert
    Posts Thanks / Likes

Dintre cei ce mi-ati raspuns mai sus ,in afara de Badboy si Kroky care ma cunosc,va intreb de cite ori ati avut in mina doua hirtii de 200 de euro?Poate facute cu imprimanta... (sa nu va mai intreb daca stiti cum arata aia...)
    Eu nu v-am cerut voua parerea ,si nu am spus sa puneti botu cum a scris unul...Eu aici am multumit personal prietenilor mei . Daca nu sunteti in stare decit sa stati la taraba in piata si sa vindeti Cd-uri piratate si sa incercati sa vindeti Focus,atunci nu aveti cum sa faceti bani.

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

Dintre cei ce mi-ati raspuns mai sus ,in afara de Badboy si Kroky care ma cunosc,va intreb de cite ori ati avut in mina doua hirtii de 200 de euro?Poate facute cu imprimanta... (sa nu va mai intreb daca stiti cum arata aia...)
    Eu nu v-am cerut voua parerea ,si nu am spus sa puneti botu cum a scris unul...Eu aici am multumit personal prietenilor mei . Daca nu sunteti in stare decit sa stati la taraba in piata si sa vindeti Cd-uri piratate si sa incercati sa vindeti Focus,atunci nu aveti cum sa faceti bani.
    se pare ca pe unii ii da afara modestia... ca sa nu te simti singur, afla ca si eu am tinut destule hartii, dar de 500 (si Euro, si DM), dar nu am considerat niciodata asta drept criteriu de valoare, sau macar nu pe forumuri. propun sa se mute topicul asta la "off"...
    DM800PVR-250GB, offset 1,8 m, LNB Invacom 0,3 dB, pozitioner Diseqc 1.0-1.2 Vbox II
    Gemini2 Project 3.80

Senior Member Expert
    Posts Thanks / Likes

Sigur ca nu ma da afara modestiia.Te-am intrebat ceva sau iti place sa te bagi in seama?Tinere...Nici nu vorbam cu voi,inainte de a raspunde aici citeste cu atentiie cui se refera acest topic,si nu cred ca esti in stare sa spui cine si cum merge la of topic.

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

@ [email protected]

Trimtele si alora de la RCS o mica atentie, si poate mergeti in continuare blat
    De ce se supara unii cind cineva face bani, si altii nu. Daca nu gasiti si voi Fraieri cum gaseste [email protected], e vina voastra

Banned
    RDI - Board Banned Avatar

Posts Thanks / Likes

Bani poti face oricâti , insa cand persoana mai .. nestiutoare .. se prinde ca a fost inselata oarecum .. atunci iti bate obrazul ... si asta nu e prea placut . Acum depinde si de obraz cât e de gros ..

Ramane in picioare zicala : Domnia si prostia se platesc .

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

Sigur ca nu ma da afara modestiia.Te-am intrebat ceva sau iti place sa te bagi in seama?Tinere...Nici nu vorbam cu voi,inainte de a raspunde aici citeste cu atentiie cui se refera acest topic,si nu cred ca esti in stare sa spui cine si cum merge la of topic.
    @[email protected]: in afara modului nepoliticos in care te adresezi, dar ma rog, chestiune de educatie, dovedesti si mari carente in ale gramaticii, iarasi problema de educatie... in al treilea rand, nu am "spus" ci am propus... Si inca ceva: "Nici nu vorbam cu voi", atunci cand te adresezi intr-un spatiu public, asa cum e un forum de discutii, ca acesta de ex., ar trebui sa te astepti si la raspunsuri din partea altora, altfel poti folosi PM (private message). Si cu asta am incheiat, din punctul meu de vedere, polemica in thread-ul asta.
    DM800PVR-250GB, offset 1,8 m, LNB Invacom 0,3 dB, pozitioner Diseqc 1.0-1.2 Vbox II
    Gemini2 Project 3.80

Junior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

@ [email protected]:
    Bravo mai omule! Bine ca esti bogat si intelept (ceea ce nu e deloc o rusine). Dar ce cauti printre noi, muritorii de rand?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)