Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 3 of 3
    Junior Member Teacher
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Default drepturile tv pentru campionatele importante

Propun sa spunem aici posturile tv(fara canale proprii) care au obtinut licente pentru campionatele cele mai importante de fotbal din lume.
    Ceea ce stiu eu:
    Sport 1 Romania :drepturile din italia din sezonul viitor si portugalia in prezent
    Sportklub Romania:drepturile din Germania si Franta in prezent si meciurile de acasa ale lui lazio si catania din italia
    Sport.ro:drepturile din argentina si brazilia si cateva meciuri din serie b din italia
    Protv:champions league si cupa uefa pentru 3 ani

Daca aveti informatii pentru drepturile din sezoanele viitoare va rog sa postati aici.Eu unul nu mias dori ca aceste drepturi sa fie luate de operatorii dth sau dak se va intampla acest lucru macar sa fie un singur operator cu cele mai importante drepturi.

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Omule, de unde stii tu ca Serie A va fi transmis de Sport1? Cine ti-a zis? Avem surse diferite, fiindca eu stiu cu totul altceva.

Premier League 2007-2010: Eurosport.

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Serie A la sport 1 am auzito la tv.imi cer scuze daca nu e asa.Oricum am zis cine stie mai multe legate de acest subiect poate sa spuna.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)