Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 42
    Junior Member Teacher
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Default Nu Dati Informatii !!!!!

Salut,
    Am fost sfatuit sa scriu in speranta ca vor citi cit mai multi useri rdi si ma refer aici la cei mai novici,cum sunt eu,nu la cei cu state vechi.

Referitor la topicul '' carduri b**m blocate'', am fost abordat astzi pe messenger de cineva cu id-ul ''vampire'' care direct m-a intrebat daca folosesc cccam si apoi daca am card local. L-am intrebat cine este si de unde are id-ul meu de messenger. A ocolit raspunsul si mi-a zis ca doreste doar sa facem schimb de linii. I-am spus ca minte, caci nu stiu cine este si ca folosesc si gbox si cccam dar mai multe informatii nu pot sa ii dau. Insistind mi-a zis ca are id-ul meu dupa site, o minciuna caci eu nu am pus id-ul de messenger pe site.I-am zis ca daca este user rdi, in afara de id-ul meu, care oricum nu este pe site, a citit si despre sifonari si ce se intimpla cu cardurile de b**m si mai nou de d**i. A inceput sa abereze ca are 209 linii,3820 carduri,ca are card de sky Italia full, iar eu i-am spus ca am doar cinci linii de gbox ,dar bune,sunt multumit caci vad cam tot si nu doresc sa stric ce am realizat pina acum cu dreamul. Iar informatii nu dau, daca poate sa imi spuna daca cineva il poate recomanda. Mi-a zis ca el nu se ocupa cu sifonarii, ca am citit prea mult pe site. Nu a vrut sa vorbim pe skype sau pe messenger prin tel.
    Pe scurt el nu dorea schimb de linii ci sa ajunga la sursa de gbox sau cccam.Caci mi-a zis daca pot atunci sa il recomand la alcineva care doreste sa faca schimb daca eu nu vreau, sau daca stiu pe cineva care are servere de sharing. Eu am gindit ca este necurat acest lucru mai ales ca m-a intrebat direct de cccam iar la mine de citva timp , b**m nu merge pe gbox ci doar pe cccam.Nu stiu, poate la altii merge si pe gbox.

Si cam in acelasi fel, doar forma schimbata, a fost abordat si romeox, poate sa confirme acest lucru, si tot pe messenger s-a trezit ca este apelat,bineinteles ca id-ul era altul nu ca la mine. L-a intrebat daca are card de d**i, si cum a reusit sa extraga keyle, etc.... ROMEOX poate confirma tot ce spun eu aici.

OAMENI BUNI NU DATI INFORMATII DECIT CELOR RECOMANDATI CA O PATIM CU TOATE CARDURILE DE D**I SAU B**M. Sunt turbati sifonarii ca nu au cum ajunge pe cccam mai ales.

Banned
    RDI - Board Banned Avatar

Posts Thanks / Likes

Moo trimite-i la mine . F** gura lor .

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

AM RECEPTIONAT --- ii maninca palmele pe baietii astia . Iar pe noi virful picioarelor cu care sa-i improscam in c*r !

cel mai frumos Mentor
    Posts Thanks / Likes

Nota 10 domle.Mucles si nu dati la nime nik....auzi tu 209 linii si mai vrea inca bleah ce lume de cacat

Dreambox member Expert

Posts Thanks / Likes

Trebie facut un colt al rusinii in care sa trecem teparii, turnatorii etc. Si cine are chef sa injure intra acolo si ii ia la alegere )

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Trebuia sa-i fi luat IP-ul si il postai aici.
    Max TV, Strong 4401, 0,9 si 3 LNB-uri.

Banned

Posts Thanks / Likes

Poate era tot psihopatul de data trecuta .

you said "member" huh! Teacher
    Posts Thanks / Likes

tipul cu vampire l-am avut si eu pe gbox pana a trecut pe ccam;cand m-a anuntat ca schimba,mi-a recomandat pe un amic de-al lui si mi-a spus sa-l contactez daca trec pe ccam;
    nu am vazut nimic dubios la el, nu cred ca e bine sa invinuiesti pe cineva fara dovezi concrete

Junior Member Master

Posts Thanks / Likes

IP address: ********
    IP country: Romania
    IP Address state: Bucuresti
    ISP: Romania Data Systems
    Organization: Alcatel Romania

Randul trecut era din alta localitate.

Moderator Expert
    Posts Thanks / Likes

Si pina la urma de unde avea ID-ul de messsenger?
    SHALOM

Member Mentor

Posts Thanks / Likes

Default sal

Salutari. Vampire ii tot xboss, cel care , se pare ca are legaturi cu b**m. Il am in mess si are acest ID de 3 saptamani. Grija mare. Bafta.

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by bmihai500 View Post
    Salutari. Vampire ii tot xboss, cel care , se pare ca are legaturi cu b**m. Il am in mess si are acest ID de 3 saptamani. Grija mare. Bafta.
    DA, nu cred ca am invinuit de pomana caci dupa ce a fost offline, am mers pe iconul lui din messenger si exact era ceva dupa acest''vampire, cu xboos sau yboss.Pt ca prima data mi-a spus salut, folosesti cccam, si a aprut offline imediat.Chiar atunci m-am dus pe icon si ma tot intrebam pe cine cunosc eu cu id-ul boss sau vampire.
    Si chiar daca sa zic ca nu era nimic suspicios ce-i mai trebuia schimb de linii? pai sa am eu 3000 de carduri, dar nici nu ai ce face cuele.Mai putine si bune, asa m-a invatat si pe mine unul din seniorii acestui domeniu.

Oricum,trebuie avut mare grija.

O zi buna tuturor si un week-end placut.

Junior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

si pe mine m-a abordat in dimineata asta acest vampire..tot cu aceeasi intrebare, daca am cccam..
    i-am spus ca folosesc gbox si m-a intrebat daca nu am prieteni cu cccam...cand i-am spus ca nu am, a renuntat. id-ul lui de Y! messenger e xboss01.

mare grija la el...e dobitoc.

Banned

Posts Thanks / Likes

.

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

Default xxx

Inca un motiv sa stati pe gbox

:P
    dm500

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)